Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
ieškau kas nudažys Dradball komandą už pinigus
Paralius
Nei skelbimas čia, nei iššūkis dažytojams. Gal moderatoriai nuspręs perkelti į skelbimų skiltį.

Ieškau figūrėlių dažytojo, kuris apsiimtų nudažyti Dreadball komandą. TT kokybės užteks, dažai ir priemonės jūsų, spalvų tema mano. Pagal susitarimą perduosiu surinktas arba net neišpakuotas miniatiūras. Duosiu pinigų ar kitų gėrybių. Rašykite AŽ su pasiūlymais ir kainom.
Necrontyr
Kiek modelių?
Paralius
8 starteryje, 9 boosteryje, 1 specialas, 1 teisėjas, 1 kamuolys
Paralius
Dėkui atsiliepusiems, tolimesnės paieškos sustabdytos. Neužilgo pasidalinsiu rezultatais.
blackfishas
oi laukiam, laukiam!
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Paralius
Štai ir rezultatai - albinosų pelėnų komanda



Didžiausias ačiū Raštvedžiui ir Karvedžiui. Savo (ne)laimei už puikiai įgyvendintą projektą gaus ir expansioną dažyti. Vyrai išklausinėjo visko ko tik galėjo prieš imdamiesi darbo, pasiūlė begalę eskizų, persiskaitė žaidimo informaciją ir fluffą apie tai kokioje terpėje mano žiurkės veisiasi ir kas joms tinka, nuolatos buvau informuojamas apie eigą. Prašiau TT kokybės, gavau manau, kad kur kas daugiau. Nuoširdžiausios rekomendacijos kreiptis į juos, jei tik kas ieškot kur nudažyti miniatiūras.
TerTer
Nu grazu
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
null
:O (bandau žandikaulį į vietą atsatatyti, kol kas nesiseka, voliojasi ant grindų)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
Kronas
Tikiuosi jų studijos kainos yra neįkandamos arba eilėje reikia laukti porą metų, nes kitaip...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
blackfishas
Maciau gyvai. Tikrai darbas superinis! O numeriai ant nugaru, numeriai! Wow
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)