Thread view
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Apklausos
foXtrinee
Pastebejau kad kelis menesius jau apklausa nesikeicia (ta pati apklausa ir nauju balsu nematau). Man paciam pvz yra idomu balsuot ir tuo paciu paziureti ka kiti mano tuo paciu klausimu. Todel noreciau paskelbti savo skunda del apklausos neatnaujinimo! Butu gerai kad apklausos butu kas kazkiek laiko atnaujinamos. O jeigu nebus ideju apie ka klausineti tai galima uzvesti nauja tema pavadinimu "Kokia apklausa padaryti" B) .
lostangel

WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
ChaosTheory
tiesa, pats labai mėgstu apklausas ir man jų trūksta
Damn it... it was my best axe
WhiteDragon
nu tai parasykit apklausos klausima su variantasi ir vualia
foXtrinee
pvz: kiek wargeimu jus zaidziat? (mokat ir turit miniatiuras) ir variantai 0 ; 1 ; 2 ; 3 ; daugiau.
Imperial
Good question ,do it!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Kronas
Manau, kad dabartinės apklausos "Ar TAU užtenka forumo moderavimo?" atsakymų variantai yra blogai suformuluoti. Turėtų būti:
* Taip, man patinka anarchija.
* Ne, man patinka tvarka.
* Kas per velnias tas moderatorius?

If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
WhiteDragon
Kronas parašė:
Manau, kad dabartinės apklausos "Ar TAU užtenka forumo moderavimo?" atsakymų variantai yra blogai suformuluoti. Turėtų būti:
* Taip, man patinka anarchija.
* Ne, man patinka tvarka.
* Kas per velnias tas moderatorius?


good point of view.
Siaip ar taip kiekvienas ziuri pagal save ir tas kuris tershia foruma niekada nesakys kad jam reikia aukles o tas kuris tvarkingas sakys kad reikia

Siaip ar taip artimiausiu laiku arba rinksim koki nauja moderatoriu arba prikelsim buda is numirusiu, o geriausiai ir ta ir ta padarysim bus trupiti visiem geriau. Cia ta prasme tiem kur labiau reikia kad jiem geriau butu. O visi paprasti zmones nieko net nepastebes