Thread view
WarGames » Veikla » Dirbtuvės
[D] Perdažymas
Kronas
Klausimas pasistojo.
Turiu visokių baisiai senų miniatiūrų, kurių dalis yra baisiai nudažyta, dalis yra laaabai apsitrynusios, ir dalis tiesiog nudažytos ne tokia spalvų gama kaip norėtųsi.
Ką daryt tokiais atvejais? Nuvalyt dažus (Iš karto sekantis klausimas - kaip?) ar dažyt ant viršaus? Jeigu:
a.) Miniatiūra metalinė
b.) Plastikinė.

Dėkui už atsakymus.
Edited Kronas 2009-01-08 12:31
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Murgatangutz
Acetonas geriausia priemone mano manymu.Ant virsaus dazyti galima bet figurele nemazai detalumo praras.O stipresni valikliai negu acetonas manau gali pazeist plastmasine miniatiura.

374
acetonas su plasmase jokiu budu !!!!

metaline galima merkti i acetona, palaikyi jame ir istraukus staigiai (kol acetonas nenugaraves) valyti skudureliu taip kartoti. gilesnese vietose galima atsargiai iskrapstyti dazus su adata. siaip dailes prekese yra acrylic paint removerio, ant plastiko nemeginau, tai nezinau kaip veikia plastika. jei dazyta riebiai geriau visgi pasalinti senus dazus. bet kokiu atveju pries dazant is naujo gerai su muilu ir ddantu sepetuku nuplauti figurele reikia ir daugiau jos nebeciupineti. tai ir naujoms daryti reikia.
البوراك المجد
blackfishas
visiska tiesa, 374

I acetona plastiko merkti totaliai negalima.

Metala visada mirkau acetone, turejautarybini dantusepetuka katras netirpoacetone, tai su juo valydavau dazus panardines figurke i acetona (butina naudoti pirstines, as ju nemegstu juodai, bet be ju rankoms nekasssssss), veliau adata iskrapstydavau tarpelius kuriu neisvale sepetukas.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Probe
Jei gerai pamenu primityvus stabdziu skystis padejo nuvalyti plastmasines figureles.
Uzmerkiau gerai parai, po to dar daug sveiciau ir krapsciau. Bet pasibandyk su viena figurele kurios negaila pradzioje... Nes beeksperimentuodamas esu istirpines puse savo kavalerijos :P. (tiesa, dazyta buvo ne su acrylic o su Revel (jei gerai pamenu) dazais - irgi plastmasiniems modeliams skirti, bet GW miniatiuras su jais dazyti sekesi labai blogai)
Kronas
O jei miniatiūra dar ir lakuota? Tas pats acetonas nuims viską?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Amerikonai naudoja Simple Green plastikiniu figureliu valymui, kas yra kazkoks universalus buitinis valiklis. Kas nors esat mate jo Lietuvoje pirkti?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Keista bet google ismete http://www.simplegreen.lt puslapi..
vytzka
Cia didmenine prekyba. Negi padeklais is ju pirksi
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Na jo, bet gal kas nors noretu pasiskambinti ir pasiklausti su kokias mazmenines prekybos tiklais jie pasirase sutartis ir tiekia prekes
blackfishas
kronai, priklauso nuo lako. As naudoju acrilini, ji tikrai nuima. dar zinau chebra naudojo plauku laka, anas taippat nusiima su acetonu. nezinau ar lakuoja kas aliejiniu laku (nu maza kokiu psichu yra ;)),bet jo acetonu nebelabai nuimsi. dar yra toks senas geras dimetilformamidas ima viska! bet labi kenksmingas, garai gali pazeisti plaucius, o siaip per plaucius i krauja, o tada jau kepenyse nuseda siaip dirbant gerai vedinamoje patalpoje ir su pirstinem bei respiratorium, is principo dzin. as 4 metus jio nuiminejau lakus, dazus ir kitoki brieda nuo antikvariniu baldu.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Batma parašė:
Na jo, bet gal kas nors noretu pasiskambinti ir pasiklausti su kokias mazmenines prekybos tiklais jie pasirase sutartis ir tiekia prekes


Galetu D6 prekiauti juo
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas