Thread view
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Taisyklių klausimai
TerTer
Yra atskiras dalykas Iron Kingdoms RPG Ten man rodos figureles kai kurios tinka, tiksliai nzn, kazkaip RPG nesidomejau
Bet aha lygos metu, kaip Batma sake, gali daug kazko papildomai
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Gal kas zinot kokie yra Janiss'os Stonetide wall tamplate matmenis? ilgis, plotis, aukstis
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Standartinis wall jei neklystu, man rodos rules book gale turetu buti. Jei matmenimis lyg 3"x0.5/0.75" man rodos, bet tikrai negarantuoju Kazkur rulebooke yra wall standartinis plotis, aukstis ir nzn Troll players must know it Jei ka PP forume uzklaust troliu forume, tikrai atsakys
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
4" ilgis, 0.75" plotis, 1" aukštis
Rulebooko gale yra paveiksliukas iš viršaus
AKu
character models, ar jie naudojami? ar juos leidzia turnyruose ir t.t.?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Taip, jie yra naudojami visada. Vienintelis restrictionas, kuris būna panaudotas turnyruose yra kad tas pats Character gali būti tik viename liste (jei yra naudojami keli listai)
AKu
nelabai taisykliu bet still klausimas:
\Gal kas zinot kur gauti pdf visu armijos korteliu? Linka i pm jeigu galit?
Nes knygoje nerandu poros dalyku kuriu reik
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
KNygoje viskas turi buti, nes kortelese nera daugiau informacijos negu knygoje, nebent tau reikia papildomas knygos, pvz Domination yra papildomu Hordes modeliu, kaip pvz Skorne Battle Engine, warlocku, beastu.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Double_Trouble
Pabandysiu cia paklaust Kur rasti pvz retributiono unitu/jacku aprasymus kuriu nera knygoje? yra gal kazkoks oficialus erratu ar kazko panasaus puslapis?
vytzka
Wrath expansion knygoje praeitu metu. As atsinesiu sekmadieni savo, galesi paskaityti jeigu atvaziuosi i Vilniu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Double_Trouble
Aisq, dekui Joa, busiu sekmadieni
AKu
Turiu idomu klausima
sakykim priesininko ejimas jis uzsibufina vienam roundui +2def
ateina mano ejimas. as ant jo su Krea saunu is savo suvio ir jeigu jis hitina priesininko def pasidaro 7. tai dabar jis pasidaro 7 ar 7+2?
kitas vriantas po to suvio isburiu jo animusa kuris duoda -2def tai bus jau 7-2 ar 7+2-2?
kitas variantas jeigu animusa buciau isbures pries suvi tai dabar kaip butu? 7-2? 7+2-2 ar 7+2?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
vytzka
Pradzioj nustatai base value (7), tada dedi modifierius kurie visi sumuojasi nebent turi ta pati pavadinima (du krea animusai is dvieju krea nesistackins ant to paties modelio). Taip pat paprastai yra grindys zemiau kuriu negali buti sumazintas statsas. DEF negali buti maziau 5 berods.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
AKu
supratau. Nesistakina nes tipo modelis negali but paveiktas dvieju animusu? Ar kodel? sakykim viena krea turi sita kia mano lockas vistiek nesistakins?
Jeigu del tos taisykles kad modelis negali but paveiktas dvieju animusu tai tada jeigu as ant saves laikau animusa kazkoki, tai priesininko neigemas animus negali paveikti manes nes jau turiu animusa? (tikiuos kad ne )
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Nesistackina tokio pat pavadinimo spelai, animusai ir kita. Pvz jei buri animusa Spiny Grow ant modelio, tai jei kitas modelis ant to pacio modelio dar karta burs animusa Spiny Grow nesistakins, jei ant Spiny Grow uzdesi koki Sure foot ar kaip ten, tai stackinsis.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Animus limitas yra tik ant friendly modelių.
Vienu metu modelis gali būti paveiktas:

vieno friendly animus
vieno upkeepable friendly spell
neribotą kiekį non-upkeepable friendly spellų
neribotą kiekį enemy animus
neribotą kiekį enemy spells

Dėl nesistakinimo tiesiog yra taisyklė kad vienodo pavadinimo efektai nesistackina:
pvz trolių animus Far Strike (iš impaler, duoda modeliui Snipe efektą (+4" range)) ir jei tuo pat metu ant šito modelio Gunnbjorn užkastins Snipe spellą modelio range nepasidarys +8", o bus tik +4"
AKu
nu ok. o kodel tada jeigu du kart isburiu animusa kuris duoda-2def jie nesistakins ant priesininko? Snipe kaip suprantu yra special rulsas kuris duoda +4 range ir jei du kart ji turi vistiek veiks tik vienas, bet cia animus sako jei per 2" priesininkas -2 def. taigi jis yra per 2" nuo krea gauna -2 def ir jis yra per 2" nuo warlocko irgi gauna -2, special rulso negauna jokio tiesiog yra paveiktas dvieju efektu qoute"neribota kieki enemy animus".
tai jis gaus -4 ar -2.
Super but jei parasytumet psl kur apie tai parasyta is knygos ar eratos
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
danis2005
Jei 2 skirtingi burtai/animusai tada veiks. Jei warlockas turi Krea'os animus'ą tada neveiks, nes tuo pačiu pavadinimu animus'as.
WhiteDragon
Just to make it clear. Jei vienodas pavadinimas efekto, tada jis nesistakina.
TerTer
Vienodo pavadinimo animusai/Spellai ir visa kita nesistackina. Toks rulsas yra. Puslapio dabar nzn, nes darbe esu, reiktu paziuret. Bet tiesiog prisimink, same name spells/animus do not stack.

Tai tas Snipe+4Rng, du kart negali panaudot. Same su Krea, jei krea ant saves uzsides, -2Def priesininkui animuas a (neatsimenu pav ), jei uzsides warlock animus a, naudos nebus, jei warlock uzsides animus b, kuris -2 def, tada stackinsis.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels