Thread view
WarGames » Appendix » Savartynas
Hell Dorado naujienos
magyar
Taigi, metas atidaryti Hell Dorado naujienų ir preview skyrelį, juolab kad pavyko surasti visiškai naujos figūrėlės pirmąjį preview. Didelis piktas demonas Zaxan'as. Vaizdelis mažokas ir sunku jame įžiūrėti detales, lauksime geresnės kokybės:




Imperial
Looks wicked!!!!



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
blackfishas
vienareikšmiškai padažymas priduoda piktumo. skulptas irgi geras.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Geras ginklas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Dar vienas nedidelis update'as. Oficiali angliška taisyklių knyga jau atspausdinta ir keliauja link Cipher Studios sandėlių, iš kur bus siunčiama distributoriams. Taigi, SOON...


danis2005
Choo choo, Hell Dorado train is coming!
magyar
Beje, man šitas Zaxan'as žymiai priimtinesnis nei koks Démon De Chair ar Euronyme:





Nieko nesakau, jos tikrai geros ir daro didžiulį įspūdį ir poveikį, tiesiog mano armijoje šių miniatiūrų nebūtų. Tačiau visgi tikiuosi, Cipher Studios nesiims švelninti Hell Dorado ir pamatysime dar ne vieną diverse figūrėlę.


danis2005
Nu a red lizard with a giant sword/cleaver thingy nera labai originalu, Euronyme ir Démon De Chair daug charakteringesni. Though, kaip Egidijus pasakė, aš jų irgi armijoj neturėčiau, bet po velniu, priešininkai tai tikrai įdomūs iš jų gaunasi.
magyar
Cipher forume jau yra geros kokybės Zaxan'o vaizdai. Painted ir unpainted:


http://cipher-studios.com/forum/index.php?topic=521.msg3505#msg3505





magyar
Taigi, at last... Nuo šiandien RIKYJE - pilnas "Hell Dorado" range'as.


Stygian Cat
Nežinau, man tai bjaurastis ir tiek Matyt, tokius kaip aš visad traukia akštųjų ir švariųjų elfų armijos...
Paralius
Cipher Studios forume žmonės giriasi, kad jau gavo preorderintas taisyklių knygas. Nepraėjo nei Gen-Con'as o čia štai..
magyar
"RIKIO" Hell Dorado knygos taip pat jau guli backorder'yje pas tiekėjus. Turėtų atvykti su kitu artimiausiu siuntiniu.


magyar
O štai ir dar viena visiška šviežiena, šį kartą jau Immortalsams:


Dá Wéntí



Tikrai labai neprastas.


P.S. Hell Dorado rulebook'as turėtų pasiekti mus jau šią savaitę. Tad laukite. Demo prasidės jau labai greitai.


blackfishas
nu smagus mongolas
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Luxis
Kažko aš nesuprantu - ar HellDorado miniatiūros yra resin-cast, plastikas ar metalas?
danis2005
Metalinės
Luxis
Ačiū, aišku. Tas nenudažytas man kažkaip resin-iškai atrodė...
magyar
Nenudažytasis yra master sculpt (t.y. originalo) preview. Pilkas dėl to, jog skulptorius naudoja grey stuff ar grey putty (ar kaip ten jį), o ne green stuff.


magyar
Hell Dorado taisyklių knyga atvažiavo. Norintys pavartyti ir paskaityti - laukiami RIKYJE.