Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Reaper's Bones KickStarter
WhiteDragon
Ne nu sakykit ką norit, bet 2Lt už miniatiūrą yra apiplėšimas.

http://www.kickstarter.com/projects/1513061270/reaper-miniatures-bones-an-evolution-of-gaming-min
magyar
Jo, deal'as tikrai nesveikas.

Aš tik dar siūlyčiau atkreipti dėmesį į Case deal'ą. Tereikia pleadge'inti 1 USD ir tada galima įsigyti figure case iš Outrider Hobbies už 25 USD + 5 USD shippingas. Viso 31 USD.





vytzka
As issileidau gerai ant Tenra Bansho Zero, kitu atveju tikrai pajamciau sita geri
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
o jopta. skaitau einu leisti babkių.

Update. jie neima paypalo. fuck them.
Redagavo blackfishas 2012-08-24 11:06
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
vytzka
Ja kickstarteris naudoja kazkokius gaidiskus amazon paymentus. As kaip ir prisiregistravau, paziuresim kas ten gausis su jais. Esme kad nenuskaito babkiu is karto kaip paypal o laukia kol baigsis kickstarteris ir tada jeigu duotuoju momentu nebus pakankamai pinigu saskaitoje prasides parkes.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
gaidys truputi
magyar
Taip yra todėl, kad ne visos Kickstarter kampanijos būna sėkmingos, todėl matyt kad nereikėtų daryti tūkstančių pavedimų atgal, nuskaičiuojama kampanijos pabaigoje, kai jau aišku, sėkminga ji ar ne.


vytzka
Kas be ko. Bet bent jau as tai nemegstu savo internetinej debetinej laikyt simtus litu ir mieliau pervesciau pinigenus is karto, tai teks laukt pabaigos ir pries pat padaryt pavedima. Kiek supratau is helpu tai jeigu jie kai jau prisiruosia negali nulupt kiek reikia pinigu is saskaitos tai atsiuncia pikta laiska ir jeigu per savaite nesusitvarkai kad pavyktu nulupt tai isbraukia is contributoriu. Na bet lyg ir pakankamai laiko atrodo susitvarkyt reikalus.

Vis tiek paypal geriau aisku.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Nu ką liko sulaukti tik pavasario
Luxis
Jo... beveik 3 su puse milijonai $$$. Netgi atskaičius Amazon ir Kickstarter procentus gaunasi beveik trys! Neblogas "išankstinis apmokėjimas".
WhiteDragon
DUSKIT PAVIDOLEI.
[movie=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=t1T_DoWqb4w&feature=player_embedded[/movie]
Luxis
Įspūdingas reginys, kai jie pratraukia visą išrikiuotą armija! Ir 130 talerių lyg ir nėra daug... bet aš asmeniškai kažkaip atpratau pirkti tai, ko man nereikia. Iš viso šio sąrašo - vos 8 mini. O kitus kam?
WhiteDragon
RPG
Luxis
Tada galima pradėti pavydžiauti... Tiems, kas žaidžia RPG.
WhiteDragon
Tiems kas žais