Temos peržiūra
WarGames » Svetainės reikalai » Wargames.lt
Besyplečiantis Wargames.lt
WhiteDragon
Kadangi pas mumis lietuvoje kuo toliau tuo daugiau boardgeimu o nei forumo nei svetaines jie neturi. Ar čia sėdintis žmonės mano kad mum tai reikalinga ty prijungti boardgamus prie sio puslapio.
Mane realiai domina nuomonės?
Write it down
Batma
jei tai reiks kad forume atsiras dar daugiau skilciu tai no wai, ir taip scrollinti daug reik, nors puse skilciu yra nenaudojamos
danis2005
ideja visai gera, butu gerai taip padaryti
magyar
Na, manau, skiltis "boardgames" tikrai nepamaisytu. O ten jau viduj butu galima tu temu privanoti kiek nori.
Tebunie!!!


WhiteDragon
Batma parašė:
jei tai reiks kad forume atsiras dar daugiau skilciu tai no wai, ir taip scrollinti daug reik, nors puse skilciu yra nenaudojamos

Naudokis padoriu monitoriumi kuris palaiko padoria rezoliucija.
No offence just joking
Batma
WhiteDragon parašė:
Naudokis padoriu monitoriumi kuris palaiko padoria rezoliucija.

heh, pas mane darbe grafine plokste kuri neturi nuosavo ramo ir vagia is procesoriaus, tai man statinis backgroundas biski stabdo scrollinant, o didesnes rezoliucijos nepalaiko
O ir kam atskirti Perku/Parduodu/Keiciu i atskiras skiltis jei galima viena padaryti... bet cia siaip, tik klausimas diskusijoms
Ainis
[center]UŽ :)[/center]
WAAAGH!!!
374
o perku parduodu keičiu galima pavadinti vienu žodžiu: Turgus
البوراك المجد
WhiteDragon
Visi geri jusu pasiulymai bus priimti rimtai
O del vaizduchos ir moniko tai juokavau
Shagrath
Uz. bet, kaip kad jau kazkas minejo, reiktu vienos skilties, su keletu sub-skilciu [?]
Kronas
As manau, kad nereikia nei TCG skilties, nes jie turi visa savo atskira foruma, nei RPG skilties, nes visi rpg zaidejai renkasi fantastu forume. Nereikia stengtis padaryti cia universalaus forumo.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
WhiteDragon
oki doki

As ir taip galvojau bet kazkaip pasirode niku kai tik boardgame
dabar jau istryniau nes nonsenso mum cia nereik;)
Redagavo WhiteDragon 2007-08-29 08:58
Kronas
O mazinant skilciu skaiciu, tai ir pasiulymus/klaidas butu galima ikelti i wargames.lt skilties vidu, manau...
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev