Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
Soviet Udarny Strelkovy Batalon
exonn
http://www.flamesofwar.com/Default.aspx?tabid=144&art_id=851&kb_cat_id=67

kažkaip visvien aš nesuprantu kaip galima pardavinėt be jokio paaiškinimo kai surinkt teisingai. Ar čia dar reik ir knygas pirkt tam kad žinotum kaip teisingai susiklijuot? Viso listas
5x Command teams
• 4x Komissar teams
• 16x Rifle/MG teams
• 8x SMG teams
• 4x Anti-tank rifle teams
• 3x Sniper teams
an dėžutės parodyta tik 4 unitai, o kaip like? Tipo susigalvok pats? Kažkaip nervas biški ima kai nori pasidaryt ir dar turi sukt galva ir ieškot kas prie ko turi būt. nejau taip sunku buvo atspausdint lapelį su pavyzdžiais. kokios figureles ir po kiek turi eit ant bazių?
magyar
Jou, pagaliau radau laiko truputi tą linką pachekinti. Na tai man rodos tam pačiam puslapyje viskas ir parodyta:

Argi čia ne anti-tank rifle team?


O čia ne spiner team?




magyar
Jou, dar vienas dalykas. Šiandien ant shermano užklijavo pirmąjį lipduką su balta žvaigžde ir kadangi žinau jog exonn'ui nesisekė su jais (bent jau iš pradžių), sakau pasidalinsiu, gal ir kitiems bus naudinga. Pasirodo popierius ant kurio iš pradžių užklijuojami FoW lipdukai, paskui dar padengiamas apsaugine plevelė, matyt, tam, kad lipdukai nenukentėtų. Tokia plona a la kalkinio popieriaus plevelė. Prieš dedant į šiltą vandenį popieriaus gabaliuką ant kurio yra lipdukas, reikia ta plevelę nulupti. Pats taip greitai nebūčiau supratęs kame čia reikalas, jeigu ne vienas apsišerpetojęs ir šiek tiek atsilupęs kampas.
Redagavo magyar 2010-12-09 06:55


exonn
Nu aš susiklijavau savo lipdukus ant tankų, bet kažkaip nepastebėjau jokios plėvelės... gal nebuvo pas mane.
Zaibas
Kiek tau kainavo sis batalionas? Ar meginai su juo kariauti? Nes pasiskaicius as matau, kad cia visi tankus labiau megsta...
Stalin saluted the Finnish Army with a toast:
"No-one respects a country with a poor army. Everyone respects a country with a good army. I raise my toast to the Finnish Army and the representatives of it here, General Heinrichs and General Oinonen.&
magyar
Pardon me, merginos Lietuvoje kol kas FoW nežaidžia :D.
O jeigu rimtai, tai tankų armijos labiau mėgstamos dėl kelių priežasčių. Jas ir lengviau įvaldyti, lengviau surinkti ir nudažyti, ir galų gale, ekonomiškai patraukliau gaunas. Nereikia terliotis su 300 rusų pėstininkų figurėlių, nusprendus organizuoti infantry based armiją :D.