Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Istoriniai žaidimai
Napoleono laiku 15 mm wargeimingas
uruk-hai
Siandien gavau 15mm Austru-Vengrijos 15mm armija ir artimiausia metu noreciau su sita armija pradeti zaisti. Gal yra norinciu prisijungti.
Niblit Groinstabber
15mm tai jei neklystu 1:100? O gal foto turi ir nuoroda i taisykles?
Niblit Groinstabber
P. S. Austrijos-Vengrijos imperija atsirado 1867, o Napoleonas baigė valdyti 1815, tai kažkur klaida įsivėlė.
Marukas
Taip Austrijos-vengrijos imperija atsirado veliau, bet Austrijos kariuomenes vengriski pulkai turejo kitokias uniformu spalvas nei likusieji austru kariuomenes pulkai. Todel nera labai didele klaida Kariuomene buvo Austrijos imperijos, o pulkai buvo austriski ir vengriski
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Niblit Groinstabber
Oki, tai teisingiau būtų sakyti: Vengrų daliniai Austrijos kariuomenės sudėtyjė , nes kitaip galima teigti kad buvo Suomijos-Lietuvos pulkai per Žiemos karą
Marukas
Na panasiai:)
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
uruk-hai
Aciu uz istorijos paaiskinima.

Del taisykles: Siaip yra labai daug taisykles ir man kol kas tas pats kokios naudoti. Pats galvojau apie Elan de luxe wargame rules. http://www.scribd.com/collections/2311512/English-Tabletop-Rules
Nemokamai galima downloadinti.
Niblit Groinstabber
Tai Rudolfai laukiam nuotrauku, ar dar nenudažytos miniatiūros?
uruk-hai
Niblit Groinstabber parašė:
Tai Rudolfai laukiam nuotrauku, ar dar nenudažytos miniatiūros?


Jau/(tik) 20 nudazyta, bet dar be bazes. Turbut si savaitgali pirmos bazes uzbaigsiu ir tada darysiu nuotraukos. Be to studijuoju taisykles. Tiems kam patinka senesniu laiku istoriniu musiu turetu buti idomu.
atskalunas
skamba įdomiai,, kur galima būtų dagiau info apie pačias miniatūras rast? Ar betkokios 15mm tinka?
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
uruk-hai
atskalunas parašė:
skamba įdomiai,, kur galima būtų dagiau info apie pačias miniatūras rast? Ar betkokios 15mm tinka?


Yra daug gamintoju kuri gamina 15mm Napoleono laiku figureles. Galima ziureti i AB miniatures ir Essex. Bet greiciausia yra dar 15 gamintojai.
Marukas
Na cia tikrai bus ka veikti Napoleono karuose su 20 figureliu kazko daug nenuveiksi. Mano vienas draugas is lenkijos turi virs 10.000 figureliu is kuriu nudaze gal 2.500 Tiksliai nepamenu, bet atrodo kuopai reikia 3 ar tai 5 figureliu, o bataljone 6 kuopos, pulke buna 3 o kartais ir 5 ar net 6 bataljonai, o kad zaisti vieno pulko tikrai neuztenka darbo daug, bet zaist idomu!
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Na cia tikrai bus ka veikti Napoleono karuose su 20 figureliu kazko daug nenuveiksi. Mano vienas draugas is lenkijos turi virs 10.000 figureliu is kuriu nudaze gal 2.500 Tiksliai nepamenu, bet atrodo kuopai reikia 3 ar tai 5 figureliu, o bataljone 6 kuopos, pulke buna 3 o kartais ir 5 ar net 6 bataljonai, o kad zaisti vieno pulko tikrai neuztenka darbo daug, bet zaist idomu!
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
uruk-hai
Marukas parašė:
Na cia tikrai bus ka veikti Napoleono karuose su 20 figureliu kazko daug nenuveiksi. Mano vienas draugas is lenkijos turi virs 10.000 figureliu is kuriu nudaze gal 2.500 Tiksliai nepamenu, bet atrodo kuopai reikia 3 ar tai 5 figureliu, o bataljone 6 kuopos, pulke buna 3 o kartais ir 5 ar net 6 bataljonai, o kad zaisti vieno pulko tikrai neuztenka darbo daug, bet zaist idomu!


Mazdaug tikslingai. Viena figurele atstoja 20 kareiviu. Vienam armijai reikia mazdaug 400 figureliu. Tik dazymas eina daug greiciau. Per pora valandu galima nemazai nuveikti.
Marukas
Laukiam nuotrauku, Napoleonmetis greiciausiai viena idomiausiu epochu wargam'ingui, labai svarbu taktika!
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
uruk-hai
Marukas parašė:
Napoleonmetis greiciausiai viena idomiausiu epochu wargam'ingui, labai svarbu taktika!


Taisyklese kuris radau tai labai jauciasi. Kiek suprantu viskas bent pagal dvasia atitinka tu laiku naudojama taktika. Ir kiek supratau viskas dar gan lengvai zaidziama.
uruk-hai
Turiu dabar pora simta figureliu. Visi mazdaug nudazyta ir ant bazes. (po 6)
Pradejau pastudijuoti taisykles ir man labai patinka. Manau kad kita savaites pabaigoje turesiu pakankama isbandymui. (Kiekvienam po divisijos generola, po pora brigadu generolu, mazdaug po 5 batalionus ir po viena/dvi patrankos)

Klausimas ar kam nors domina.
(Noreciau pabrezti kad cia nera komercijos. Man paciam idomu )
Mithrae
Suinteresuotumas butu, nors 28mm atrodo patraukliau:) - daugiau terrain'o Rikio klube. Be to visiskai nera butinumo daryti ka nors grandiozinio su tukstanciais figureliu, sociai pakaktu brigadu lygmens musiu, ypac kol nera patirties. Brigada (prancuzu) = 2 pulkai = 4arba6 batalionai = 24/36 kuopos = 144/216 pestininku figureliu. Papildomai reiketu pulko ir brigados vadu figureliu (3 vnt.) Taip pat kazkiek kavalerijos (2 pulkai su brigados vadu arba 25 figureles) ir artilerijos.

Taisykles pagal nuoroda yra senokos, gal 60-70 praejusio amziaus desimtmeciu. Bet kokios is dabartiniu taisykliu adaptuojamos 15mm. Tik bazes turetu buti daugmaz vienodos.

Galima naudoti Black powder rules, galima mazesnio atitinkamo dydzio geimui general de Brigade ir t.t. Man asmeniskai labai idomu butu gauti ir isbandyti Republic to Empire.
Marukas
Kazkada labai senai zaidziau Napoleonmecio musius, dar turiu kruvas slikstoku italeri figureliu 1:72 mastelio, kazkur ir taisykles turiu, jau nepamenu kaip jos vadinasi, bet zaizdavosi idomiai Pabandysiu paieskoti savaitgali.

Turiu linijiniu pestininku, lenku ulonus, karabinieriu(tas pats kas kirasirai) siek tiek generolu, ir net imperatoriu Napoleona
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Mithrae
Na as praktiskai neturiu 15 mm gatavu figureliu. Buvo kazkur dar Revello senoji gavrdija ir airfixo pestininkai, bet, kaip supratau, Prancuzu tema jau paimta. Bet jei butu interesas, sugalvociau koki 15mm projekta. IMHO juos dazyti turetu buti zymiai lengviau ir greiciau, nei 28mm. Is Napoleono priesu pas mus parduose dominuoja Zvezdos rusai. Yra pestninku, kavalerijos, artilerijos. Nelabai zinau apie ju kariuomene (mano tema - prancuzai), bet galima pabandyti, jei butu idomu. Maciau dar lyg ir austru kazka, bet ten skurdokas pasirinkimas, lyg ir pestininkais viskas apsiriboja. Vieno zo, jei butu palaikymas, galiu ir ta salutini projekta pasidaryti. Man dazyti patinka:)