Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
[pe]WH40k Mažasis Rulebook
Plaukai
Sveiki, norėčiau įsigyti 40k rulebook'ą, kuris būna starteryje Gal kas turit nebereikalingą? Aišku norėtųsi, kad jis padorios būklės būtų.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vaider
Tamsta į 40k norit įstraukti?:) Deja savojo man gaila, bet ar galėčiau paklausti, už ką lošit?
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
lukas8888
Kiek as zinau tai necronais .O seip tai kad rereiktu pirkti galiu tevo paprasyt man atspausdintu viena rule booka galeciau duot
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Plaukai
Taip, jau pradėjau Necronus aišku, kol kas pagrindinis dėmesys bus WhF, bet 40k turėsiu 1000 taškų armiją kol pramoksiu galbūt proxy galima bus padaryt, kad žinočiau kaip tikslingai armiją daryt ir t.t.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vaider
Aa, viskas aišku, pamenu tamstą:) Tai jei norėsi, brūkštelk, galėsim sulošt, aš irgi dar tik įsivažiuoju su nauja armija.:]
P.S. galėčiau paskolint savo rulebook neribotam laikui, nes man jos nelabai reikia kai nelošiu
Redagavo Vaider 2011-03-24 20:15
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Drakar
Plaukai parašė:
Taip, jau pradėjau Necronus


kogero pati nepalankiausia rase naujokui
ir pati sunkiausia siuo metu
Redagavo Drakar 2011-03-24 20:52
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Vaider
Na nėra ji labai sudėtinga, ir kai pagalvoji, turi mažiausią kiekį unitų/variacijos. Bet kad senas codex'as, ir su jais sunkoka pasipriešinti daugumai kitų armijų, tai tiesa.

P.S. ir betkuriuo atveju, aš manau, kad svarbiausia tai, jog žmogui patinka armija, jos estetika/žaidimo stilius.:)
Redagavo Vaider 2011-03-24 21:08
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Kuosa
Turiu nereikalinga ir visiskai nauja/nenaudota. Galiu padovanot, bet as Kaune.
Blood Bowl: Orcs
WiP: Dwarf, Chaos, Chaos Dwarf
lostangel
paimciau ir as rulebuka, noretusi kada pabandyti palost:)
o kaunas tinka, net labai:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Plaukai
Nunešė iš po nosies Kaunas ne bėda, turiu grupiokę, kuri Kaune gyvena, be to galėčiau už pašto perlaidą sumokėt. Ten ~2 lt turėtų kainuot
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kuosa
Susitarta, baigta, galima rakinti.
Blood Bowl: Orcs
WiP: Dwarf, Chaos, Chaos Dwarf
Plaukai
Pritariu, galim rakint. Jau turiu rulebook, širdingi bučiniai ir milžiniška padėka Kuosai
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)