Temos peržiūra
Dažymo "BLITZ" turnyras
374
Stroganrog, jei nedalyvausi tai kaip teptuko ir paletės profesionalas, galėsi būti pakviestas komisijon
البوراك المجد
blackfishas
Stroganrog, gaila, bet tiesioginio video rysio su Londonu nepadarysim, tad vertins kazkas is likusiu. As,Egis, Evaldas?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
blackfishas
Dėmesio. Galima registruotis (o gal net ir reikia :)) ir kalendoriuje.

http://wargames.lt/infusions/aw_ecal_panel/view_event.php?id=11
Redagavo blackfishas 2011-04-06 06:47
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Stroganrog
:))) Na, teletilto ir nereikia, siaip.... As busiu LT tuo metu:)))
magyar
Stroganrog, teisingai, visai pamiršau :D. Jamam tave. Tikėsimės ir antradieniai RIKYJE keliom savaitėms nušvis sodriom spalvom. Juk trumpam pargrįžta farrow radio guru :).
Redagavo magyar 2011-04-06 07:17


blackfishas
točnai. tada galėsi drąsiai dalyvauti komisijoje. Whiskey, sir?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Stroganrog
Dead for sure!!!! Bau bau bau - labas vakaras Kiauliniu radio klausytojai ir gerbejai!!!!
Ka gi - mielai ir butinai sudalyvausiu komisijoje, juolab sestadieni:))))

O whiskio tai tikrai, nes dar ne vienam menui gramas nepakenke:DD
lukas8888
Vat iskilo problema sakykim kasnors turi modely labai graziai nudazyta atsines toky pat nenudazyta vaidins kad dazo o kas pamatys kad suskambejus skambuciui apkeis modelius. Reiktu ieinancius kaip nors apjieskot

As pats jegas dazyme manau bandysiu betjeigu tokiu dalyku butu tai zinot nesazininga.

P.S taip buvo per rasinely mokykloje draugas apkeite i mamos parasyta daug geresni ir veinintelis gavo 10
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
blackfishas
viskas paliekama sąžiningumui. šiaip tokie dalykai netoleruotini ir pamačius (o matosi ne sunkiai),kad tokie dalykai vyksta, manyčiau būt galima tokį veikėją drąsiai išmest iš visur kas susiję su miniatiūrų dažymu. Labai noriu tikėti,kad rašinėlis buvo tikrai draugo
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Dead eye
tas draugas rasineliu nemoka rasyti be to pats veliau gyresi man ir kitiems. O seip kiek as mates tai jeigu ten butu kaip mokykloje tik tokiu atveju butu galmima pastebeti sukeitinejimus nes seip miniaturiura paikeisti vietomis ustrunka sekundes.
blackfishas
nu. čia bus kaip kaziuko mugėje šeštadienio popietę. panašiai tiek žmonių. Mums užteks vietos rikyje ar reikės dar ir foje?
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Bet tai ir mintys pas jus.. pakeisti figureles.. *headshake*
WhiteDragon
Gera mintis, net nebuciau pagalvojes, reikes man atnesti ir sukeisti miniatiura dazimo metu laimesiu kelias valandas, o kadangi drybrushinsiu realiai tai niekas ir nepastebes. /sarcasm off
O jei rimtai tai ne vaiku darzelis pas mus cia, o sukciautojai gaus per ausi.
exonn
Net nebūtų į galvą atėjus tokia mintis... sukčiaut.
varnas
Kaip tik sendien vaizuodamas i darba masciau kaip uztikrinti, kad to nebutu ir kad nekiltu noras kam nors ranku kelt tiksliau leist ir keitineti figureles. Dazymo konkurso pradzioje siulau ant bazes vienam is teiseju iskringeliuot parasa kokiu markeriu ar tuo baltu sh. Ir viskas labai graziai bus apsidrausta ir gal kam nor skils maziau pagundu
Hmmmmmm
blackfishas
Mintis, Donceka.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Batma
Man tai atrodo kad jus cia err.. kaip cia diplomatiskiau issireiskus.. vashka spaudziat
Toks vaizdas susidaro, kad ten bus kaip minimum 30 zmoniu is visos lietuvos, o dar ir is uzsienio, ir taip labai svarbu yra uztikrinti kad kas nors nesukciautu..
Jei as nusipirkciau ebay kokio slayer sword winnerio spalvota figurele ir ja bandyciau prakisti kaip savo, taip ar taip niekas nepatiketu kad ten as spalvojau, tai imo jus per daug akcentuojate ta dalyka, ir labiau turetumete stengtis sutraukti daugiau dalyviu B)
blackfishas
tai aš tą ir parašiau (look up). tiesiog yra vis dar nerimstančių
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Necrontyr
Tiesą sakant, gėda turėtų būti ne tik sukčiauti, bet ir spręsti problemas apie kitų sukčiavimą. Jei yra norinčių žūtbūt laimėtį šį "pasiterliojimą", geriau iškart pasisakykit, gausit karūnas ir galėsit sėdėt savo sostuose ir nereiks myželiot, kad kažkas gali imti sukčiaut ar patiems mintys kils apie tai. Atsipalaiduokit ir pasistenkit gerai praleisti laiką. Aš, jei dalyvausiu, tai tik dėl to.
exonn
Necrontyr parašė:
Tiesą sakant, gėda turėtų būti ne tik sukčiauti, bet ir spręsti problemas apie kitų sukčiavimą. Jei yra norinčių žūtbūt laimėtį šį "pasiterliojimą", geriau iškart pasisakykit, gausit karūnas ir galėsit sėdėt savo sostuose ir nereiks myželiot, kad kažkas gali imti sukčiaut ar patiems mintys kils apie tai. Atsipalaiduokit ir pasistenkit gerai praleisti laiką. Aš, jei dalyvausiu, tai tik dėl to.


Būtent, aš irgi tik dėl to.