Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Busimo turniro aptarimas
Ratliker
Praejus vienam turnirui, siulau cia aptart busimo turniro ypatumus, misijas, victory conditionus ir kitus susietus klausimus
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Vaider
Na aš manau, kad bent kartą galima būtų turnyre paprastas misijas naudot, ar kokį jų mišinį su Victory Point sistema, nes kam tų labai mandrų misijų, juk jau kad turnyras vyksta ir taip pakankamai įdomumo manau:)
Be to, kaikurie deployment'ai (kaip antai tas, kuriame vienas žaidėjas pradeda centre, kitas - šonuose) duoda nemažą pranašumą vienam žaidėjui.

Sekančiam turnyrui siūlyčiau naudoti standartines misijas ir deploymentus, kad visos trys misijos ir visi trys deployment tipai būtų reprezentuoti, bet tuo pačiu kaip nors inkorporuoti Victory Pointus, nes jie pranašesnis būdas išsiaiškinti nugalėtoją.
Galų gale, kad ir kokios misijos būtų, manau reiktų turėt iš anksto paruoštus lapus kiekvienam stalui su tiksliu misijų apibrėžimu ir Deployment'o iliustracijomis.:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Ratliker
Is esmes sutinku, po daugelio custom pazaist Simple for a change irgi visai idomu.
Del mision lapu sutinku, pravers.
del VP ikorporavimo reikes pamastyt, is esmes matau sekancius variantus:
Objective held at the end of battle prideda svaru VP kieki
Objective held each turn (counted at end of opponents turn, tipo turejo sansa ishstumt bet neishstume) prideda siektiek VP (It's Pumping Time!)
KIll point missijoj gaunasi arba grinas VP, arba VP + siektiek VP per enemy unit destroyed.
visais atvejais probema - noobstompinimas gaunasi dar svaresnis, nes netik nunmasakrini bet ir visus objective paimi, tu tarpu per apiligi musi objectives ir killai gaunasi apiligiai
tuo paciu pakila klausimas ar differencijuot pergales i minor/major/crushing/etc pagal VP skirtuma;
logika lyg ir reikamauja, bet mineta noobstompinimo problema sako kad tai butu negerai.
ka manot?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Sir_Vicious
O ta diferencijacija tipo 20:0, 19:1 ir tt. netiktu?
O jeigu susimplifikuoti iki to, kad tiesiog zaidziam iprastas misijas ir vietoj killpointu victory pointai. Arba dar hardcoriskiau paliekam ir killpointus. Just for shits & giggles. Arba dar variantas isvis be misiju simple hack dem to itsy bitsy pieces su victory pointais. Arba vel gal kada koki teamini turnyra. Arba gal kaip fantazio buvo teamine psiaudo lyga.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Plaukai
Dar variantas pakabinti D6 tournament standings lentelę, kur būtų sumuojami viso sezono (vienų metų) rezultatai iš oficialių turnyrų ir match-up'ai būtų daromi reminatis ta lentele. T.y. kad nebūtų taip, kad žmogus po pusės metų žaidimų esantis pirmas staiga sukrenta su kokiu 15-toje vietoje esančiu naujokiu (kaip aš). Taip ir noob'iai apsaugomi būtų ir competitionas įdomesnis ekspertams. Gal dar sutartume metų pabaigoje ir kokį apdovanojimą su Rudolfu tam laimingajam numeriui 1 Čia kaip kokiam PC Game Starcraft II yra lygos, tai galim ir mes pasidaryt. Ten gi irgi niekada tik įsijungęs žaidimą nebūsi sustatytas su žmogum iš Platinum legue.
Redagavo Plaukai 2011-04-12 08:48
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Ratliker
idomus variantas su standingais, saiciau reiktu pabandyt, bet
cia yra labia strategine mintis, ka manai apie konkret si busima trnira?
also trniru bnapas mus ne taaip jau dag, per metus kokie 6 turnirai + dar tiek pat noob trniru; tai standings prades realiai veikt tik metams ipusejus
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
lukas8888
Nu tai galima kad viskas sparciau vyktu tai kai susitinki 1x1 losti ir kad butu koks azartas noras laimeti ir stengtis o ne seip pazaist ateit tai us kiekviena win tasku dasidet ar seip ka nors, veliau betkada galima bus paziuret kuris pakilo ir ar jis tave lenkia ir bandyt ji aplenkt taskais. O per turnyrus tu tasku gauni daugiau ir fsio
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Vaider
Na iš kitos pusės tai jei visi pradės 'ne seip pazaist ateit', tai niekas nesidarys fluff'iškų listų ir tiesiog powergeimins.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
lukas8888
Tai cia neproblema usdraudziam Ratkillerio listus ir fsio nebebus power geiminimu Bus taika. Ratkilleriui sudarines listus mano brolis
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Sir_Vicious
Ratlikeris nepowergeimina tiesiog mes asilai ir nemokam zaist daugiau mastyk taktiskai ir ratlikerio listai pasidaro netokie baisus.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Vaider
Būtent.:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Ratliker
Jo, teisingai; negi as toks baisus? B)

kas be ko yra intike visokie cactic thingis, kaip pvz http://www.belloflostsouls.net/search/label/tactics
labai man patiko
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
lukas8888
Na tai vistiek jeigu ratkilleris sedes pirmoje vietoje jam niekad nebus saugu visad bus konlurentu. Gal pabandom rimtai tokia lentele. Uzvirs konkurensija.
[center][/center]
[center]The daemon has many forms. You must know them all.[/center]
Vaider
Truputį off-topic, bet iš kur ištraukei 'ratKILLERIS'?;D
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
kasperlo
klausykit niekas nenori padaryt tagteam turnyro
bendrai 2000 kiekvienam zaidejui po 1000
nes visiems mums reikia more bad ass tag team fightu
p.s. WAAAAGH
p.s.p.s.die lukai
Redagavo kasperlo 2011-05-14 14:51
Sir_Vicious
jo tag team butu fun. kasperlo negadink sau karmos tokiais pasisakymais neverta o pirmoj vietoj visada gali stoveti bet kas kitas, tik pasistengt reikia. Ir turnyrines lenteles esu salininkas nes osom dalykas. tik kaip ja igyvendint dar neisivaizduoju.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Plaukai
Reik daryt panašiai kaip Starcraft II. Aukštoje turnyrinėje pozicijoje žaidžiantis žmogus, pvz Ratliker ar Vaider sužaidęs su naujoku manim ir laimėjęs gauna minimaliai taškų kiek tik įmanoma, bet naujokas sumušęs patyrusįjį gauna daug. Po kito turnyro visus dalyvius galima net į dvi grupes padalint. Metal ir plastic, or something. Tada idėja tokia, kad jei žmogus žaidžia savo grupėje - už pergalę gauna 1-3 taškus, bet laimėjęs prieš aukštesnės grupės žaidėją 2-6. Taškų skaičius prklausytų nuo taškų skirtumo tarkim tarp armijų po mūšio. Reiktų ribojimo kokio taip pat. Kad nebūtų taip, kad sėdi du žaidėjai ir tarpusavyje pliekdami kyla aukštyn. Ribojimas būtų toks kad su tuo pačiu oponentu gali žaisti max. kartą į savaitę. Taip pat gali būti ribojimas aukštesniosios grupės žaidėjams - bent kartą ar du, tarkim, per mėnesį reiktų sužaist su lygiaverčiais žaidėjais. va toks mano įsivaizdavimas.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
kasperlo
sounds fun bet man regis sukels daugiau nereikalingu problemu:|
Redagavo kasperlo 2011-05-15 16:30
Dead eye
Jo butu fun tag team.
Redagavo Dead eye 2011-05-15 16:39
Plaukai
Kasperlo mąsto kaip tikras orkas. Just go and make waaagh, why bother with thinking?
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)