Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Warhammer 40.000 naujoku turnyras balandzio 30d
uruk-hai
Balandzio 30d Warhammer 40K naujoku turnyras

Formatas:
- 1000 tasku
- Proxis leidziama kiek norite
- Pradzia: 10.45 val registracija. Pabaiga mazdaug 17.30
- Mokestis 5 lt. Prizines fondas priklauso nuo zaideju kiekio.
- Zaisime 3 ratus be misijos

Naujoku turnyrus yra skirta naujokams :), tai reiskia tiems kuri dar nalabai gerai zino taisykles arba tiems kuri dar ne pakankama patirti turi dalyvauti normalus turnyrus.
Jeigu norite dalyvauti be neturite armijos, galime paskolinti. Irgi galima padeti daryti armylist'a.
Plaukai
Aš už!!! Mano necronai dalyvauja (dar jei Imperial'as paskolintų modelių, net proxy turbūt nereiktų). Nors galiu aišku žaist su tuo, ką turiu tiesiog
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
atskalunas
Na tai mane ir įrašykit. atsirado proxxy, įdomumo vardan. Jei kam reikia marinų galbūt galėsiu kažkiek paskolint.
Redagavo atskalunas 2011-04-30 06:00
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
crashed
As irgi dalyvausiu su tau, proxiu reiks kazkiek.
uruk-hai
crashed parašė:
As irgi dalyvausiu su tau, proxiu reiks kazkiek.


butu smagu jeigu dalyvautum. Bandysime organizuoti to ko truksta.
kasperlo
atskalune ka tu cia darai jeigu nesiskaitau kaip noobas tai tau cia irgi nevieta
Sir_Vicious
O jeigu as seniai zaidziau mano noobitu kiekis kraujyje nepadideja ant tiek, kad galeciau eiti i turnyra?
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Binkis007
O ar po to dar organizuosit turnyrų naujokams, nes aš negalesiu šį kartą atvykti.
uruk-hai
Sir_Vicious parašė:
O jeigu as seniai zaidziau mano noobitu kiekis kraujyje nepadideja ant tiek, kad galeciau eiti i turnyra?


Visi kas dar ne uzeme prizine vieta per paprasta turnyra pastaroji du metus ir dar ne laimejo Naujoku turnyra gali dalyvauti.

@ Binkis: Greiciausia toliau regularai organizuosime tokios turnyrus.
Vaider
Tai ką, reikės ateiti pateisėjaut:))
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
uruk-hai
Butu labai, labai gerai. Praeita karta irgi buvo didele pagalba.B)
Plaukai
Atskalūnai, daryk fun-list, nes kitaip padarysi 3x wipeout Aš dabar galvoju ar imti competitive necrons su daug proxy ar tiesiog ateit su tuo, ką turiu (battleforce + lord) ir pralaimėt prieš visus
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vaider
Na turint omeny, kad čia bus naujokų turnyras, ir tik 1000 taškų, tai nemanau, kad taip jau pralaimėtum daug:}
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Dead eye
dalyvausiu aš tai jau tikrai, mane tik domina nuo kada atskalūnas yra naujokas.
atskalunas
Aš ir galvojau, kad jau negalėsiu dalyvaut, bet nesu laimėjęs prizinės vietos normaliam, o naujokų tik fantasy turnyrą laimėjau. O listą tai tikrai fun darysiu, baimintis neverta.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Vaider
Jis ne naujokas, bet kaip Rudolfas sakė, gali dalyvauti betkas, kas dar nebuvo užėmęs prizinės vietos per pastaruosius du metus (kas yra keista, nes jei anksčiau buvo užėmęs, tai jau kone veteranas turėtų būti) ir nėra laimėjęs naujokų turnyro.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Plaukai
O šiaip, baikit zyst Aš ėjau nasiai į Warhamme Fantasy 2500 pro tunyrą ir užėmiau garbingą paskutinę vietą. Užtat gavau daug experience ir level up Taigi, einam ne laimėt, o mokytis ir smagu, jog bus iš ko pasimokyt. Reik ne inkšt, kad žaidėjas stiprus, o džiaugtis galimybe nužiūrėt protingų dalykų. Va taip! Be manly, men!
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Ignas
Prisijungsiu ir aš.
Sir_Vicious
A man got to do what a man got do ! As teoriskai galiu dalyvauti, bet nedalyvausiu nes bus jau kazkaip negrazu geriau ateisiu veliau pabut piktu teiseju su vienu pakeltu antakiu !
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
uruk-hai
Turnyras ivyko ir gan sekmingai. Dalyvavo 10 zaidejai.

Resultatai:
1 Lukas
2 Rokas
3 Gvidas
Atskalunas
Plaukai
4 Ignas
5 Rokas
Danielius
6 Mantas
7 Boris

Aciu Vaider ir Kasperloo uz labai didele pagalba.

Greiciasia geguzes pabaigoje/ Birzelio pradzioje vel organizuosime naujoka turnyra.;)