Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Dėl Ork armijos
Plaukai
Sveiki,

Nuo ko reikia pradėti kaupti orkus jūsų manymu? Starter? Battleforce? Pirkt tiesiog atskirai modelius pagal tam tikrą listą? Man patinka motorizuotos orkų armijos greit judančios idėja, tai kaip ir tinka biker boyz ir deffkoptas, ir trukk kokį HQ geriausia pradžiai jamt? Ar užtenka to paprasto Warboss?
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vaider
Hey.
Na visada reiktų pradėti nuo 1 HQ ir 2 troops'ų:)) O jei rimčiau, tai tiek starterio orkai, tiek Battleforce yra puikūs pasirinkimai pradedančiajam. Iš tų rinkinių ir motorizuotą armiją susirinkti būtų nesunku. Aišku, perkant atskirai tam tikras armijos dalis per kokį eBay ar iš kitų žaidėjų tikriausiai pigiau gautųsi.
Warboss'as tikrai yra neblogas pasirinkimas, tuolabiau kad jį gali imti tiek pėsčią kartu su boyz'ais, įilipusiais į Trukk'ą, tiek ant motociklo (kas mano nuomone būtų osom konversija).
Beje, patarčiau pasidaryti Nob Baikerių, vieni baisiausių dalykų pas orkus:]
Tai tiek iš mano nedidelės orkiškos patirties, o šiaip turėtų būt smagi (ir gera) tokia armija, fast and choppy:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Plaukai
Help. Ką reikia imti iš šio sąrašo pradedant orkų armiją? Ir nesakykit "visko", nes už viską prašo 670 lt, o aš tiek neturiu.

1x AOBR War Boss
1x Ghazgul Thrakka
1x Big Mek w/ Shokk Attack
5x AOBR Nobs
5x Lootas
5x Nobs
3x Truks
6x AOBR Def Koptas
10x Storm Boyz
1x Battlewagon
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kanashe
Na Lootas arba Nobs buttom gera pradžia, dar galbūt Ghazgul arba Big Mek, nes su Big Meku visi Orku mekai eina kaip pestininkai.
None of us blink at death
A handful of shrapnel makes the medicine go down!
Plaukai
O mekai yra kas? Killa Kanai ir Deff Dredai? Ir jei imt HQ tai turbūt vieną, ane? Realiai aš galiu iš to sąrašo imti už ~450 lt daiktų, nes keisčiau į savo nekronų Battleforce, Lord, Codex, Monolith.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kanashe
Ne, jeigu turi Big Meka, jis gali eiti kaip Komandirius tavo Orkams ir mechams, tai gali turėti 5 abra 7 Kill Kanai arba Deff Dredai kaip pestininku klassa, bet jei turės savo pointu skaičia
None of us blink at death
A handful of shrapnel makes the medicine go down!
Vaider
Na viskas priklauso nuo to, ko tu pats tiksliai nori:)

Dėl HQ tai taip, pradžiai vieno užtektų. Big Mek'as iš esmės taiso daiktus, duoda force field, turi mandrų ginklų ir leidžia deff dreadą vieną kaip troop'są paimt. Ghazgul'as yra kiečiausias orkų pacanas, bet jį dažniausiai apsimoka naudoti tik kai daug taškų, nes pats brangus, žaltys. Aš tai imčiau warbossą - neblogas, paprasčiausias HQ, plius daug galimybių convertam (bikes please).
Plius warbosas leidžia imti vieną nobų unitą kaip troop'są - iškart supaprastėja pradinė armija, nes nereikia ten dviejų boyzų būrių ir pan.

Jei žadi tą tokią greitą, blitzkrieginę armiją darytis, tai Lootas, nors ir geras, bet mažiausiai reikalingas daiktas iš to sąrašo. But they're shooty as f***. Beje, jei prie lootas gautum burna boyz bitzus (kurie būna lootas kit'e), tai galėtum tuos deginančius pasidaryt, jie tiktų į vikresnę armiją.

Nobai tai vieni kiečiausių dalykų pas orkus, nes galima death star unitus darytis iš jų, very choppy, ir puiki palyda bossui (ir juos su 'bossu kaip troopsus galėsi imt).

Trukkai greitai armijai (nebent išskyrus full-bike armijas) yra būtini, vežiot boyzam ar nobam ar whatever.

Deffkoptas taip pat, nors ir nėra būtinybė, bet puikiai suteitų į greitą armiją, tas pats ir dėl storm boyz'ų. Pastarieji, manau, prasčiausias unitas apskritai iš čia esančių, competetive geimo prasme.

Galiausiai, Battlewagonai yra irgi jėga, galingi, dideli, traiško land reiderius, ir vežioja chebrą, bet nėra tokie greiti kaip trukkai, tad ar jis reikalingas tavo planuotai armijai ir tuolabiau pradinei armijai abejoju.

Beje, kaip matau, iš to sąrašo kaip ir neišeitų 2 troop'sų minimumo, tad reiktų dar boyzų bent keletą gaut:)

Aš tavo vietoj (jei su ta greita armija omenyje) neimčiau ghazkulo, big meko, battlewagono, lootų, na ir jei dar kažko reiktų atsisakyt tai 5 nobų, 10 pradžiai gal neprireiks.
Redagavo Vaider 2011-05-25 16:16
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
kasperlo
pradziai tau reikia boizu ko tarp kitko tavo sarase nemaciau
Plaukai
Nu gausiu aš tų boyzų Kad ir iš AOBR, be to jų visi turi, vien d6 turbūt 20 mėtosi, kuriuos pasiskolint žaidimui galima. Boyzų kiek reiks, tiek bus. Man klausimas yra ką BE boyzų imt, nes su tais viskas aišku - kuo daugiau, tuo geriau.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Plaukai
Okay. Turiu starterio orkus. Man tiesiog juos surinkt ir nudažyt ar reikia kažką pakonvertint?
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kanashe
Na yra įvairių Orku klanai, todėl bus geriausia pasirinkti vieną, nes jie turi savo trūkumus ir privalumus. Arba gali tiesiog sukurti savo klaną ir suteikti jai savo ženklą ir dažymas modelis plius rūšių ginklų ir transporto priemonių, jie naudoja. Kaip konvertavimo, tai priklauso, jei nori pridėti kažką savo orks kaip pasakyti naujo tipo karys, mechaninė ir pan.
None of us blink at death
A handful of shrapnel makes the medicine go down!
Plaukai
Pala pala... taigi tie klanai tik dėl vaizdo sugalvoti, ar ne?
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Kanashe
Taip ir ne. Nors jie yra numatyti atrodo, kai kurie iš jų turi tam tikrų žaidimų privalumų, kaip vienas klanų skatina greitą transporto priemonių, o kiti nekenčiu naudojant ginklus ir daugiausia eiti artimai kovai, o kiti klanai pasididžiavimas save pasakyti nuostabi ginklų, kuri reiškia, kad jie gali turėti daugiau Lootas jų grupės arba Mek Boyz
None of us blink at death
A handful of shrapnel makes the medicine go down!
Vaider
Deja, pačiame žaidime tie klanai jokio skirtumo nesudaro, nes Orkų Codex'as nesuteikia jokių galimybių diferencijuotis pagal klanus. Taip kad jo, kad ir kaip gaila, tai tik išvaizdos/fluffy armijos reikalas.

Dėl starterio orkų - siūlyčiau pasikonvertuoti bent jau keletą Power Klawz, porą Nobam ir vieną kokiam boyzui, kuris atstovaus Nobą boyzų būryje (žaidimo atžvilgiu Nobas su PK boyzų krūvoje yra tiesiog būtinas, ir apskritai power klawzai yra geriausias orkų CC ginklas).
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Eretik
nobai per brangus.
boyzai for the win.
lootas - best of all.
galzghull big piece of kickass
deffkoptas.. geri kai reikia sumedziot koki lengva tanka arba nedideli SM squada.
SAG big piece of random.
3 trukkai ir 1 BW tai jau nebloga pradzia trukk boyzu armijai.
sakyciau visai apsimoka kist ard boyzus i trukka. o i BW kist MANus
tada visai nepakenktu KFF kad duot papildoma apsauga trukkam.
MANai beto gali imt skorchas. ir kuri turna padaryt labai masive damage pries koki ne super armuota dideli squoda. pvz kitus orkus.

bienas m
siaip apsispresk kokios armijos nori.
as zaidziu uz swarma.
kiti 2 variantai butu trukk boyz arba bikers.
paskutiniai 2 buna geri pries visus kas yra blogesnis CC uz tave ir nespeja taves susaudyt iki davaziavus.
swarmas labai stipri bet labai nemobili armija
Eretik
deff dredai sudas)) killa kanai kruti. pats turiu 6. kai eina uz ju KFF buna dar ir labai sunkiai nuzudomi.
Eretik
Kanashe parašė:
Na Lootas arba Nobs buttom gera pradžia, dar galbūt Ghazgul arba Big Mek, nes su Big Meku visi Orku mekai eina kaip pestininkai.


man gal atmintis slubuoja. bet tik Def dredai eina kaip troopsai.
Kanashe
Eretik parašė:
Kanashe parašė:
Na Lootas arba Nobs buttom gera pradžia, dar galbūt Ghazgul arba Big Mek, nes su Big Meku visi Orku mekai eina kaip pestininkai.


man gal atmintis slubuoja. bet tik Def dredai eina kaip troopsai.


Ne prisiminu kad skaitau kad ir Kill Kanai eina kaip troopsai
None of us blink at death
A handful of shrapnel makes the medicine go down!
Vaider
Kanashe parašė:
Ne prisiminu kad skaitau kad ir Kill Kanai eina kaip troopsai


Kaip jau tiek aš, tiek Eretik minėjo, vienintelis dalykas, kurį Big Mek leidžia imti kaip troop choice yra 1 Deff Dread.

Eretik parašė:
deff dredai sudas)) killa kanai kruti. pats turiu 6. kai eina uz ju KFF buna dar ir labai sunkiai nuzudomi.


Na nereikia taip žiauriai sakyti vien dėl to, kad tas unitas statistiškai kažkiek prastesnis už kažkokį kitą.. Galų gale jeigu žmogui patinka kas nors, tai tegu naudoja, bet sutinku, kad reikia atsižvelgti ir į tai, kas geriau tinka competitive play.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Eretik
Def dreadas turi neblogus statsus. bet jis is idejos yra CC drednotas. turi per maza BS kad efektyviai saudyt. bet tuo pas momentu per letas kad daeit laiku iki musio dazniausiai. kaip ir per mazai apsaugotas.
vienintele priezastis ji pirkt tai butent del grozio. nes modeliukas tikrai afigennas.

killakanu negalima imt kaip troopsus. deje. labai deje. armija is 9 squadu killa kanu butu tiek IMBA kad baisu pagalvot nu net ir is į squadu jeigu 2 big mekai ir 3 heavy supportai.


beje del baiku.. baikeriai tikrai yra somewhat awesome. tik surinkt tokia armija kainuos brangokai.
ir pradet reikia nuo wazdakos. kad baikeriai eitu visi kaip troopsai.

vo. mintis. padaryt builda cyber orku su mad doku visi su 5+ invulu uz 5pts
cia gal biski geriau negu 4+ armor uz 4pts + boyzai su FNP yra sakyciau nemazai piktas dalykas.

kaip variantas. jeigu kamnors reikia DAUG orku(virs 300 modeliuku viso). tai gal ir padruociau, bet nebent visa iskart.