Temos peržiūra
Mecha Mondays - CLASSIC BATTLETECH
vytzka
Taigi prie visu kitu pramogu vykstanciu darbo dienomis Rikyje prisides dar viena. Pirmadieniais septinta vakaro bus demonstruojamas Classic Battletech karinis zaidimas o jeigu atsiras pastoviu dalyviu bus galima ir koki campaigna suzaisti.

Jokiu ypatingu ziniu arba inventoriaus tureti nereikia.

Pradzia kita pirmadieni, liepos 4 d. 19:00.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon
Battle who?
magyar
"Classic Battletech", kuris ką tik buvo perleistas 25-mečio proga.

Pasiskaityti apie šį naują leidinį galima čia:
http://critical-hits.com/2011/03/28/battletech-introductory-box-set-preview-review/

Tiesa, demo vyks su paprastu, o ne su jubiliejiniu leidiniu.


vytzka
Classic Battletech yra naujausia Battetech miniatiuru karinio zaidimo redakcija, leidziama Catalyst pagal licenzija is WizKids (jeigu nepasikeite).

Kiekvienas zaidejas valdo viena ar kelis modelius - standartiskai mechus, bet tai gali buti tankai, lektuvai, power armoras arba pestininku skyriai. Paprastai naudojamas sesiakampiu gridu suzymetas zemelapis, nors galima zaisti ir ant stalo. Kiekvienas modelis turi savo statistikos lapa kuriame surasyti ginklai, zalos efektai kuriuos jis patirs, ir kuriame zymima patiriama zala.

Skirtingai negu daugumoje zaidimu, pagrindinis resursas Battletech yra mechu termobranduoliniu reaktoriu isskiriamas karstis. T.y. judejimas ir kiekvieno ginklo naudojimas isskiria tam tikra kieki silumos; dalis jos isspinduliuojama radiatoriais bet paprastai einant all-out tu radiatoriu toli grazu nepakanka ir prasideda malfunctionai ir kitokios linksmybes. Jeigu netoli yra vandens saltinis, galima ten nuejus atsivesinti

Naudojama 2d6 mechanika su ivairiais standartiniais pliusais/minusais uz coveri ir t.t. Pataikius, kauliuku isrenkama i kuria vieta klius zala, tada ja pirmiausia sugeria sarvai o likusi patenka i po jais esancia struktura.


Tiesa, demo vyks su paprastu, o ne su jubiliejiniu leidiniu.

Taip, bet taisykles visiskai tos pacios. Jubiliejinej dezej tiesiog yra siek tiek extra stuffo (pora ekskliuzyviniu miniatiuru ir gal dar kazkas).
Redagavo vytzka 2011-06-28 10:22
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Mindaugas
va šitą, tai norėsiu išbandyt:)
Be aware of all seeing eyezzz...
Drago_13
Butinai ateisiu - labai megstu battletech...
Who Cares About Speed when You've Got a Railgun?
null
Mindaugas parašė:
va šitą, tai norėsiu išbandyt:)


Aš irgi B)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
maGE
How do you feel sitting on top of nuclear reactor at 6 am

I am in pabandyti nauja edicija
Liberate tute me Ex Infernis!
vytzka
Aciu tiems kas atejo, lauksim kito pirmadienio ir nauju zmoniu (o tu paciu irgi ).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Grahg the Elfmuncher
vytzka parašė:
Classic Battletech yra naujausia Battetech miniatiuru karinio zaidimo redakcija, leidziama Catalyst pagal licenzija is WizKids (jeigu nepasikeite).

Ne, WizKids leido prepainted "Clix" versiją (vadinosi MechWarrior man atrodo), bet poto kai WizKids bankrutavo tas game'as kiek žinau dead. Classical Battletech yra ledžiamas pačių Catalyst.
Redagavo Grahg the Elfmuncher 2011-07-04 23:04
vytzka
Negaliu gincytis, neturiu po ranka darbe tos dezes bet lyg ir buvo WizKids logo ant jos salia Catalyst. Jinai isleista dar 2006/2007 metais.
Redagavo vytzka 2011-07-05 05:25
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Jo, tikra tiesa, Catalyst'ai leidžia Battletech pagal licenciją, bet is kur jie ją traukė tai irgi neatsimenu. Berods ir patys Wizkids leido pagal licenciją, nes kažkada Battletech/Mechwarrior IP priklausė FASA Corporation.


vytzka
Nu gerai issiaiskinsiu kaip ten tikrai yra ir parasysiu
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Jo, vytzka, tu teisus. Catalyst'ai licenciją gavo iš WizKids (pastarieji ją ėmė iš FASA). WizKids priklausė Topps, o Topps juos uždarė, taigi dabar jie patys yra visų Battletech properčių savininkai.


null
Šiandien vyks demo?
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
vytzka
Taip, septinta valanda.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
null
Dėkui, dalyvausim B)
Blogas apie stalo ir miniatiūrų žaidimus http://kauliukai.blogspot.com/
vytzka
Si pirmadieni deja nebus nes as isvaziuoju pas mama i kaima Bet iki kitos savaites grisiu.
Redagavo vytzka 2011-07-31 07:05
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Nemalonu bet vel turiu atsiprasyti >_>
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas