Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine: WRATH 2011-08-27
vytzka


As the fury of war shatters the fragile peace, the nations of the Iron
Kingdoms prepare to unleash new weapons against their foes. While old
grudges bring about new hostilities, a sinister force prepares to cast
its shadow across all of Immoren as events unfold that will change the
Iron Kingdoms forever! The WARMACHINE: Wrath book release event kit
brings back the ever-popular faction coins to help celebrate the
ongoing epic saga of the Iron kingdoms.


Taigi atejo laikas pagaliau pazymeti naujo Warmachine papildymo isleidima specialiu eventu su daug prizu.

Data numatoma rugpjucio 27, sestadienis, Rikyje. Evento taisykles galite pasiziureti cia: http://privateerpress.com/files/Wrath%20Release%20Event.pdf

DALYVIO MOKESTIS 15 LT.

Trumpai apibendrinsiu. Tai nera Steamroller tipo turnyras kur kiekvienas turi suzaisti kazkoki kieki zaidimu. Tiesiog yra paruosti stalai ir laisvi zaidejai gali tarpusavyje poruotis ir zaisti. Uz kiekviena zaidima galima gauti tam tikra skaiciu tasku is saraso. Galima tureti skirtingus listus kiekvienam zaidimui be jokiu apribojimu (ir taip darant galima uzsidirbti papildomu tasku jeigu suzaidi su 5 skirtingais warcasterlokais).

PAKEITIMAI
1) Zaidimai bus 35 tasku.
2) Limited bonusas "Play with 2 Battle Engines or 2 Character Warjacks" pakeiciamas i "Play with a total of 2+ Battle Engines, Character Warjacks and Character Warbeasts".

Apdovanojimai bus bendras cempiono coinas ir Warmachine faction coinai geriausiai pasirodziusiems. Zmogus kuris laimi champion coina nebegali gauti faction coino.

Zaidejai gali dalyvauti su Hordes armijomis ir laimeti pagrindini apdovanojima, tiesiog negaus faction coinu bei tasko uz zaidima su Wrath casteriu (obviously).

Klausimai?


Uzsiregistrave:

Saras - Khador
Danis - Cryx
Batma - Trollbloods
Niblit (Tomas) - Cygnar
Grifka - Legion
Danyla - Retribution
Somefriik - Circle
Gambler - Khador
Redagavo vytzka 2011-08-26 21:21
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Dar pastebesiu kad scenarijus naudojamas specialus ir gana nestandartinis, patariu atidziai perskaityti.

Galit ir registruotis, beje, nepakenks.
Redagavo vytzka 2011-08-16 08:01
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
2) Limited bonusas "Play with 2 Battle Engines or 2 Character Warjacks" pakeiciamas i "Play with a total of 2+ Battle Engines, Character Warjacks and Character Warbeasts".

Šis pakeitimas nieko nepakeičia, nes Hordes factionai neturi dviejų character beastų (bent jau pažiūrėjus forward commander visi turi po vieną)
vytzka
Batma parašė:
2) Limited bonusas "Play with 2 Battle Engines or 2 Character Warjacks" pakeiciamas i "Play with a total of 2+ Battle Engines, Character Warjacks and Character Warbeasts".

Šis pakeitimas nieko nepakeičia, nes Hordes factionai neturi dviejų character beastų (bent jau pažiūrėjus forward commander visi turi po vieną)


Yra minion warlockai su character beastais (na ir Circle turi Laris + Megalith). edit: be to Bethayne su Belphagore ir Cassiaus medis irgi gal beastas (nezinau actually).

Zinau kad praktikoj nera skirtumo greiciausiai (nors galbut kam nors galesiu paskolint krokodila bet kol kas nepazadu) bet man patinka tvarka.

(Mercenaries teoriskai irgi geriau bet mano krokodilas nedirba su mano character jacku del ideologiniu nesutarimu tai ne sau naudos ieskodamas tai darau)
Redagavo vytzka 2011-08-16 10:50
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Paralius
Hm. Skolinuosi visus įmanomus Shredderius šitam turnyrui . Taip ir matau vienu ėjimu 24" įvekiančius 19 alkanų mažylių ir judančius į priešininko tranšėją...


Redagavo Paralius 2011-08-16 10:37
vytzka
is that a challenge
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
SCREW YOUR CHALLANGES, I'MA REGISTRATING!!! (CAPS CAPS CAPS)
Imperial
vytzka parašė:
Zmogus kuris laimi champion coina nebegali gauti faction coino.



O tai jis gali rinktis kuri coin, ar bus butinai, sia tau champ coin i dantis? xD

Reginuos



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Champion coin turi prioriteta. Tai yra champion butinai coina gauna tas kuris turi daugiausiai tasku.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Niblit Groinstabber
Na ka, Reginuosi.
Batma
Ar reikes atsinesti pildymo lapa? Ir ar reikia atsispausdinti trenches?
vytzka
Trenches as atspausdinsiu jeigu toneris nenusprogs. Bet jeigu nori gaminti command trench uz 2 taskus maloniai prasom. Pildymo lapai irgi bus.

Vienok REIKES TURETI ATSPAUSDINTUS VISUS LISTUS KURIUOS NAUDOSIT. Garbes zodis, tiems kas pamirs atspausdinsiu Rikyje viena lista ir su juo zais visa diena.
Redagavo vytzka 2011-08-18 09:51
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Vienok REIKES TURETI ATSPAUSDINTUS VISUS LISTUS KURIUOS NAUDOSIT. Garbes zodis, tiems kas pamirs atspausdinsiu Rikyje viena lista ir su juo zais visa diena.

Galima šitą punktą plačiau?
T.y. ar aš galiu atsinešti 10 listų, o žaisti tik su vienu?
vytzka
Taip. Naudojamu listu skaicius nera ribojamas, tiesiog kad kiekviena karta pries pradedant zaisti butu galima parodyti aiskiai iskaitoma lista, matytusi kokie taskai uz ji is karto gaunami, etc.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Kol kas užsiregistravę:

Šaras
Tomas
DANIS

?
Redagavo vytzka 2011-08-23 06:00
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Paralius
Preliminariai dalyvausiu. Yra listui kokia nors standartinė forma?
vytzka
Ne, bet galima is http://www.forwardkommander.com/ spausdintis.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Registruojuos
Imperial
Taigi nori pasiulyt kad jei kartais gautum 2 coinus gali rinktis, nes pasidavinet kad gaut ta coin kuri nori kazkoks bs butu..oki?



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Na cia tavo problemos ka tu ten darysi ir kaip zaisi, o uz akivaizdu pasidavinejima bus baudziama. Imk leva lista ar dar ka nors jeigu nenori laimet overall evento. Bet tas kas laimi yra cempionas ir gavo cempiono medali o ne buvo ketvirtas nes pries ji trys norejo faction coinu.

Beje dar pastaba (nemanau kad kazkam buvo neaisku, bet maza ka) - visi apdovanojimai uz uzmusima priesininko warcasterio, uz 5 warcasteriu naudojima, etc - ten warcaster laikoma sinonimas warcaster/warlock.
Redagavo vytzka 2011-08-25 14:57
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas