Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
vox populi / pageidavimu koncertas: rugsejo menesio eventas
vytzka
Wrathas wrathu o spalio 8 d. steamrolleris (apie ji veliau) tai reikia kazkuo uzkisti tarpa. Manyciau reiktu rugsejo viduryje padaryti eventa ir turiu du variantus, noreciau isgirsti kuris is ju labiau imponuoja (o jeigu norite abieju ir manot kad spesim tai taip ir sakykite bet vis tiek kuris labiau patinka).

1) EPIC FAIL. Kiekvienas zaidejas turi po viena lista (35 tasku by default nebent visi nores ir gales 50). Pries kiekviena zaidima zaidejai APSIKEICIA listais ir zaidzia su priesininko armija. Yra motyvacija sudaryti kuo levesni lista oponentui o oponentui isnaudoti visas jo galimybes.

2) MEATGRINDER. Zaidejai turi 35 arba 50 (priklausomai nuo preregistravusiuju zaideju ir tuo paciu raundu skaiciaus) tasku listus. Po kiekvieno zaidimo visi zaidejai ismeta dali modeliu ir zaidzia su mazesniais listais kiekviena raunda [50-]35-25-15 tasku. Pasalinami modeliai pagal prioriteta turi buti is tu kurie buvo prarasti praeitame etape (tiksli schema bus sudaryta veliau, bet tarkim jeigu prarandi maziau modeliu negu reikia pasalinti tai butent tuos visada reikes ismesti, ir kazka priedo - o jeigu daugiau negu reikia tai galima rinktis).

By default SR2011 scenarijai ir laiko limitai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
EPIC.FAIL.
Paralius
Meatgrinder. Su kviestiniais lenkais
Batma
Labiau prie sirdies butu epic fail.

P.S. fury 7 warlockai su vienu fury 3 light beastu ilgai netemps, nors gal cia taip sumanyta?
vytzka
Pagalvosiu ka del fury daryt epic faile. Ar reikalavimas turet bent warlocko fury atitikmeni beastu butu patenkinamas?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Imperial
Abu



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Taigi pasitikslinau su zmonemis ir Epic Fail oficialiai (na, kiek tai yra oficialus dalykas, kas yra ne per labiausiai) reikalaujama kad Hordes armijose butu bent warlocko fury beastais (t.y. jeigu turi 7 fury turi tureti ir beastu kad bent 7 fury susidarytu).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Kol kas pirmauja Epic Fail, turit dar diena pakreipti reikalus savo pageidaujama linkme (jeigu ta linkme neatitinka galiojancio kvorumo).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Aš balsuosiu už MEATGRINDER.