Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Character restriction/Divide and Conquer steamrolleriui?
vytzka
Kadangi didziuosiuose turnyruose baisiai ispopuliarejo sitas reikalas, o as kaip zinote megstu vaikytis madu, norejau paklausti ka zmones galvoja apie Character Restrictions/Divide and Conquer formata spalio steamrolleriui.

Prisiminimui is Steamroller 2011 taisykliu:

Divide and Conquer – The TO will announce the expected number of rounds to be played at the beginning of the tournament. Divide the number of rounds to be played by the required number of lists for each player. The result (rounded down) is the number of times each list must be played during the tournament. Such events should also use the X-Round Event variant, so players know the number of rounds they have to use each list.

For example, if a tournament requires that each player brings two army lists and has four rounds, then each player would have to play each list twice (4 divided by 2). In this variant a player must inform the opponent if he has no choice of which warcaster or warlock he must play prior to the match.

Model/Unit Characters Restricted – Non-warcaster/warlock FA:C models and FA:C units cannot be included in more than one of a player’s lists. Remember that the epic version of a character is considered the same character.


Siuo atveju kalba eina apie du listus ir, tarkime, 35 taskus jeigu zmones netelpa i 50.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Man nemaišytų tokie apribojimai.
magyar
Aš už.


Paralius
Edit: abu variantai priimtini.
Redagavo Paralius 2011-08-29 11:51
vytzka
Divide and Conquer pats vienas nera labai idomus, nes is esmes daugeliu atveju gali imti lygiai ta pacia armija tik su kitu casteriu. Manau kad prasminga naudoti arba abi taisykles arba nei vienos (nors, aisku, kompromisas imanomas).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Well, I don't like things that are different, so I'm gonna say neigh!
vytzka
Cryxu forumo hivemind ane? Gerai ten putojasi chebra Bet Dani zinau kad gali sau tai leisti tai tavo uzskaitysiu kaip teigiama balsa.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
*thinks about how hard it would be for Imperial to make two 50p lists without same characters*

vytzka
35, skaitykit gi.

Man tai tinka ir 50, tiesiog klausimas kiek zmoniu dar sugebes be taves ar manes.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Problema ta, kad 35p, kaip pats žinai, yra booring list building. Tai arba gausis meh listai su character restriction'ais, arba daryt galim viską normaliai su 50 point'ų. Ir jei manoma daryti šitą dalyką per musų pagrindinį steamroller'į, kuris dar ir prizus kietesnius turės, tai tada tikrai sakau ne. Nesinori eksperimentuoti per labiausiai laukiamą ir competetive turnyrą.
vytzka
Kad as dabar manau kad 35 yra boring tai nereiskia kad visi taip mano. O kas liecia eksperimentus tai manau kad jeigu GenConas gali sau leisti tokius eksperimentus tai nera jau jie tokie radikalus.

Na, bet aciu uz nuomone.
Redagavo vytzka 2011-08-29 16:52
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
WhiteDragon

magyar
Na, tiksliai pamenu, kaip kalbėjome, jop pirmasis metų steamroller'is bus labiau orientuotas į senus žaidėjus, o antrasis - visiems. Taip kad, 35. For sure. O šita nauja madinga tvarka turi didžiulį privalumą. Tiems, kas negali sudaryti pilnaverčių listų, atsiranda papildoma strateginė plotmė. Teks rinktis, rizikuoti ir prieš taip vadinamus "silpnesnius varžovus" eiti su ne tokiais gerais listais. Kartu turėtų pagerėti mažiau patyrusių žaidėjų galimybės.


Imperial
Impulsiviai sakau kad as pries abu, kai bus laiko pasimastysiu



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
vytzka
Apskritai noreciau priminti kad cia nera kazkoks inter-faction balanso dalykas - tai nera budas kazkoki factiona (arba zaideja) nunerfinti arba pagerinti, ir praktikoje taip pat nepadare didelio skirtumo kas liecia inter-faction balansa bet uztai buvo labai didelis skirtumas del factiono viduje naudojamu pasirinkimo variantu ivairoves.

Esme yra paskatinti zmones truputi placiau ziureti i savo listu kompozicija, tiek del to kad kartais reikia pakesiti kazkoki character choice i kita, tiek ir del to kad nera garantijos butinai pamatyti kazkoki konkretu dalyka pas priesininkus ir todel galima rizikuoti paciam imti dalykus kurie nera labai naudingi pries "standartini kombo".

Na o ar zaidejas nori susiimti visus savo characterius i "geresni" lista ir tureti "blogesni" su kuriuo nores rizikuoti pries (tarkim) silpnesnius zaidejus, ar pasidalinti daugmaz po lygiai, cia jau yra individualaus pasirinkimo reikalas ir manau kad tiek vienas tiek kitas turi pliusu ir minusu.

TL;DR tikslas yra didesne modeliu ivairove, visa kita yra salutiniai dalykai.


Apskritai malonu kad diskusija vyksta be ypatingu ispuoliu, butu labai idomu jeigu ir maziau zaidziantys (ir/arba burbuliuojantys forume ) zaidejai pasisakytu savo nuomone.
Redagavo vytzka 2011-08-30 10:18
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
foXtrinee
vytzka parašė:
butu labai idomu jeigu ir maziau zaidziantys (ir/arba burbuliuojantys forume ) zaidejai pasisakytu savo nuomone.

Nemanau, kad dalyvausiu, dar tik 25pointai kiauliu, bet as uz abu, sounds not bad, fun.
danis2005
Hmm, pamasčiau labiau, ir manau, kad man abu gerai. Tik dėja Scaverous sėdės atsarginių žaidėjų suolelyje, nes jam žaidimai mažesni už 50 taškų yra mirtis Svarbiausia, kad characteriai yra vis tiek leidžiami, tai vienas list'as galės būt alpha
vytzka
Kad vienas ar kitas casteris negali zaisti maziau negu X tasku tai yra

1) tavo asmeninis nusistatymas

ir

2) tema kitam threadui
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Hey, there is a whole series of books that scientificaly prove that Scavy can't play in smaller point size games. It's now one of the laws of physics too.

Back on topic: Yeah, I'm totaly in to this thing now