Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
WH40k Noob academy
Sir_Vicious
Sveiki, trumpai tariant ideja tokia: sita gija skirta šviežiem karo plaktuko keturiadešim tūkstančių žaidėjam ir jiems padėsiantiem subtilybių ir vingrybių mokytis veteranam. Abi pusės skelbiasi ir bando derint laikus, kada galės susieiti i treniravimosi sesija. Ypač svarbu, kad veteranai aktyviau reikštusi ir mokytų naujuosius žaidėjus. Patys išmokysit, patys turėsit su kuom žaisti. Hey-ho lets go. PS naujokai irgi gali būti aktyvus ir tempti veteranus uz plaukų, barzdų ar dar ko i battlefieldą.

Aš galėčiau padėti mokytis kiekvieną ketvirtadienį nuo 17:00.

Apsireikškite visi žaidėjai.

Idėjos copyrightas Ratliker
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Plaukai
D6 sveikina šią idėją ir mielai priims visus boot camp narius į parduotuvę pakariauti! Visada galima naudotis parduotuvės inventoriumi, tik primenu saugoti figūrėles ir tvarkingai jas sudėti į lentynas, iš kur jas paėmėte.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Vaider
Mielai padėčiau mokytis kasdien vakarais arba šeštadieniais.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
stepis
Galetu kas nors pamokyti siandien arba ryt gal?
WHFB beginner.
Bretonnia - a few points.


12 knights of Bretonnia against 6000 orks, goblins and skavens? Challenge accepted! True story guys.
Ratliker
Siand galeciau
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Simas
Sveiki, gal kas galėtumėt ryt ar poryt pamokyt pora nelabai patyrusiu.
mardix
OFFTOPIC: pranesimai kaip "pamokykit mane ryt" geriau matosi/susivokia shoutbox'e
Into the fires of battle! Unto the anvil of war!
Wishmaster
Sveiki, reikia mokytojo jaunam (bent jau sirdimi) chaoso kariui. Kadangi dirbu D6, bunu ten daznai ir iki uzdarymo \gsl jei atsiras norinciu - parasykit i oleg@koi.lt Aciu