Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
STEAMROLLER 2011 RUDUO NUKELTAS
vytzka
[color=Blue]STEAMROLLER TURNYRAS NUKELTAS I KOL KAS DAR NEZINOMA DATA (LAPKRICIO ANTROJE PUSEJE)[/color]

Steamroller turnyru taisykles kaip visada galima rasti cia: http://privateerpress.com/organized-play/steamroller-tournaments#attachments

Prizai bus custom made, dalyvio mokestis 15 lt.

Bus naudojami Steamroller 2011 scenarijai ir zaidziama su 35 tasku armijomis. Galima atsilikti nuo sio limito ne daugiau kaip dviem taskais (iskaitant warcaster/warlock battlegroup points).

Detalus taisykliu variantai pagal SR2011 dokumenta:

Army lists:

2 Lists Required: Kiekvienas zaidejas turi tureti 2 armylistus sudarytus pagal auksciau isvardintus reikalavimus.

All Characters Restricted Tiek warcasteriai/warlockai tiek kiti characteriai negali kartotis per abu listus (prime/epic modeliai laikomi tuo paciu characteriu).

Divide and Conquer Is 4 zaidimu reikes suzaisti 2 su vienu listu ir 2 su kitu. Reikia informuoti priesininka pries zaidima jeigu nebeturite pasirinkimo su kuriuo listu zaisti.

Painting: Baseline Nudazytus modelius tureti nebutina. Proxy tureti neleidziama. Konversijos turi buti approvinamos. Ne PP modelio pagrindu galima tureti tik viena warrior modelio konversija max.

Number of rounds: 4 Bus zaidziami 4 turai nepriklausomai nuo turnyro eigos.

Match timing: Baseline Kiekvienas zaidimas trunka 80 + d6*2 minuciu. Kiekvienas ejimas turi 10 minuciu limita su 5 minuciu pratesimu karta per zaidima kiekvienam zaidejui.

Final standings: Finals tables Paskutiniam (4-am) turui pirmas ir antras pagal pozicija zaidejai bei trecias ir ketvirtas suporuojami tarpusavyje finalo ir 3 vietos zaidimui. Pirmojo stalo laimetojas laimi turnyra, antrojo treciaja vieta. Kitos pozicijos (ir pozicijos pries paskutini tura) nustatomos pagal pergaliu skaiciu, Strength of Schedule ir Control Points (tokia tvarka).


Klausimai?
Redagavo vytzka 2011-10-13 18:15
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
M, kokios idomios taisykles.

Registruojuos
danis2005
*insane laughter* Šitie prizai? ŠITAM formatui? Man dabar viskas gerai dėl extra taisyklių ir panašiai, bet...35 taškiukai? Ta prasme, aš dalyvausiu, bet man tikrai skaudės mokėt kokia 25lt einant į turnyrą kur tam tikri warcasteriai (Karchev, eGaspy) turi advantage, tik dėl to, kad kitoms armijoms yra sunkiau atsinešti reikiamų įrankių pacounterint priešus. Ir šeip įdomios armijos nelabai padarysi 35 taškų formate, nice crowning tournament.
(ok, varau miegot, I can just feel the rage in my comment from here)
vytzka
Karchevas su 35 taskais turi advantage? Nejuokink svieto.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005
Kadoro jackui užmušt ir taip reik daug resursų, o jų turi tikrai mažiau 35 taškų žaidime nei 50. Tu gerą gabalą armijos atiduodi 1 jakc'ui, tada gali džiaugtis counter ataka. Yeah, sure galima bandyt slamint ir kitaip "atjunginėt" juos, bet čia jei netyčia pamirštami Sidearms. My point is, tau pačiam nėra daug pasirinkimo su kuo tu gali jo armiją daužyt, dėl to ir atsiranda advantage.
vytzka
Zaidzia zmones visame pasaulyje pries Karcheva 35 tasku turnyruose ir dazniausiai laimi. Anyway diskusija cia ne apie tai, 35 tasku limitas kaip ir character restrictions/divide and conquer buvo jau isdiskutuoti anksciau ir pats sutikai su tuo. Klausimu irgi panasu kad neturi tai registruokis arba GTFO
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Turnyro data - spalio 9 diena, sestadienis,

Spalio 9 diena yra sekmadienis (bent jau mano kalendorius taip rodo), prasom pataisyti kuria tiksliai diena vyks
vytzka
Tarkime kad kai as sakiau "spalio 9 diena, sestadienis" is tikruju turejau omenyje "spalio 16 diena, sekmadienis".

(Perkeliam savaitei nes daug kas negali).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Paralius
16 diena skamba kur kas geriau. Panašu, kad dalyvausiu.
vytzka
Primenu kad turnyras sekmadieni. Tai registruokites greiciau blemba.
Redagavo vytzka 2011-10-12 19:10
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Err.. tai aš vėl pasimečiau...
Šeštadienį ar sekmadienį? :o

Registruojuos. Gali būti kad neišbūsiu iki turnyro pabaigos, bet sudalyvausiu bent pusėje
vytzka
Sekmadieni, parasyta boldu
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Tai tu nekeisk postuote datų prašom! Tai sekmadieį, tai šeštadienį, tai vėl sekmadienį, tai vėl šeštadienį... Norėčiau pateikti skundą dėl nenuoseklumo
vytzka
Viena karta pakeiciau. Parasiau ryskiai melynai kad tikrai visi matytu.
Redagavo vytzka 2011-10-12 17:09
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Esmė ne pirmame poste, o tolesniuose tavo postuose (kuriuose tu pastoviai maišai ir primeni kad šetadienį turnyras ir panašiai). Na whatever, baigiu offtopica varyti
vytzka
Ai blyn susimoviau cia. Nekreipk demesio
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
gremlinai
Negarantuoju kad busiu, bet planuoju dalyvaut
vytzka
Zodziu del aktyvumo stokos keliam visa sita reikala kazkur i lapkricio antra puse, gal taip bus daugiau kaip keturi zmones.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas