Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Malifaux
"Malifaux" naujienos
blackfishas
Naruto! 7uodegė mistinė lapė. šiaip gražūs siauraakiai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Stygian Cat
ateina piktieji traperiai
Stygian Cat
ir jei kam idomu, išmesti internetan keli lapai iš ateisiančios knygos... šiaip nieko idomaus, bet jei kas turi labai geras akis, gali juose įžvelgti pasirodysiančių veikėjų statsus...





vytzka
Kokias jau ten akis? Spaudi desini ir view image.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Bzik
Šiek tiek informacijos apie naujuosius Ten Thunder Masterius:
http://www.wyrd-games.net/showthread.php?34396-So-Who-Are-the-Ten-Thunder-Masters
Stygian Cat
jei kam idomu, štai plastikinių Malifo naujienų vaizdai... esmi bukas, tai nesugebu įmesti pikturo tiesiai i foruma, tenka tenkintis nuoroda...
http://twitpic.com/ak88xc
magyar
Chebra apsispirko GenCon'e ir jau pasirodė pirmos tikrų figūrėlių nuotraukos. Manau, kad vaizdas - neblogas.











blackfishas
nu labai neblogas. ypač lankininkai. nuo traukoje iš stendo blogiausiai atrodo hanging tree...

P.S. visgi žiūriu aš į tuos plastikus ir galvoju. jei jau naudoji nedaug miniatiūrų žaidimui, tai norisi jų labiau ekskliuzyvių... ir visgi plastikas nupigina reikalą. nebelieką išskirtinumo.
Redagavo blackfishas 2012-08-20 07:42
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Jo, iš pradžių norisi pritarti, jog kvepia kažkuo pigesniu, tačiau kai gerai pagalvoji, čia juk tik išankstinis nusiteikimas.
Deja, su 3D sculpting'u kitaip neišeina, o jie pasirinko tokį kelią. Pagyvensim - pamatysim, kaip jiems seksis. Daugelis žaidėjų sveikina plastiko atėjimą, ypač, tie, kuriems teko steamboragą klijuoti :D. Savi pliusai, savi minusai.


Stygian Cat
Visgi manyčiau, kad daugumai tokius mažai miniatiūrų reikalaujančius žaidimus žaidžiantiems žaidėjams, kur kas labiau liptų metalas, nei plastikas... Na, minės masė, malonu laikyt rankoje, nebijai suklysti dažydamas - įmetei į acetoną ir tafai, varyk dažais iš naujo, kai išdžiuvo, o gal ir senas dažymas pabodo, norisi naujo... Vienintelis plastiko pliusas tokiam žaidimui būtų minių pigumas palygint su metalu, tačiau reik suprasti, plastikinės kainuos ne pigiau, o tiek pat... Na, bet gal iš tikro, metalinius automobilius pakeis plastikiniai visokie,tai gal ir čia tas pats...
blackfishas
oi... dar ir kainuos tiek pat... nu dzin. sulauksim - įvertinsim. ale reik jau dabar prekintis metalinėmis kol yra. o vėliau paspekuliuoti biškią, nes norinčių bus nemažai įsigyti metalinių :).
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Stygian Cat parašė:

Visgi manyčiau, kad daugumai tokius mažai miniatiūrų reikalaujančius žaidimus žaidžiantiems žaidėjams, kur kas labiau liptų metalas, nei plastikas... Na, minės masė, malonu laikyt rankoje, nebijai suklysti dažydamas - įmetei į acetoną ir tafai, varyk dažais iš naujo, kai išdžiuvo, o gal ir senas dažymas pabodo, norisi naujo...



Plastika taip pat lengvai galima nuplauti, imeti i DOT-3 stabdziu skysti ir dazai puikiai nusiplauna.

Esme tame, kad metalas tampa nezmoniskai brangi medziaga, kurios tiekimo neimanoma uztikrinti, nes kompanijos prekiaujancios alavu pirmiausia rupinasi stambiais klientais Kinijoje ir Indijoje, kurie alava naudoja gamyboje.

„Metalų ištekliai yra riboti, o jų paklausa atsigaunant pasaulio ekonomikai tik auga. Daugiausia prie to prisideda žaliavų „juodąją skyle“ pakrikštyta Kinija. Daugeliui su metalo pramone susijusių žmonių kelia nerimą tai, kad jų verslas atsidūrė „super cikle“ – ištekliai senka, paklausa milžiniška, todėl kainos šturmuoja aukštumas“, – komentavo pramonės analitikas Kimas Tae-gyu iš Seulo (Pietų Korėja)

Kompanijos gaminancios daug figureliu privales pereiti ant plastiku
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
magyar
Stygian Cat parašė:

Visgi manyčiau, kad daugumai tokius mažai miniatiūrų reikalaujančius žaidimus žaidžiantiems žaidėjams, kur kas labiau liptų metalas, nei plastikas... Na, minės masė, malonu laikyt rankoje, nebijai suklysti dažydamas - įmetei į acetoną ir tafai, varyk dažais iš naujo, kai išdžiuvo, o gal ir senas dažymas pabodo, norisi naujo... Vienintelis plastiko pliusas tokiam žaidimui būtų minių pigumas palygint su metalu, tačiau reik suprasti, plastikinės kainuos ne pigiau, o tiek pat... Na, bet gal iš tikro, metalinius automobilius pakeis plastikiniai visokie,tai gal ir čia tas pats...



Ech kolega kolega... :). Naivu buvo tikėtis kainų kritimo. Nuo šiol mūsų minės bus plastikinės, o ne metalinės, todėl sumažiname savo produkcijai kainą per pusę :D. Ar paskutiniu metu taip buvo? Na taip, Reaper'is paleido savo "Bones" liniją, kur už juokingą kainą saujomis galima prisipirkti so so (o gal soso?) figūrėlių. Bet reikia nepamiršti, kad "Bones" yra orientuota ne į wargeimerius, o į taupiuosius RPG playerius ir, matyt, geimerių vaikus, kuriems dabar bus negaila duoti kažką sudestroyinti, nerizikuojant prabangia savo kolekcija :D.

Man gi atrodo, kad tiek kas skundžiasi dėl perėjimo nuo metalo prie plastiko ir nemažėjančių kainų, paprasčiausiai nesupranta, jog visų pirmą mokama ne už materijos gabalą, o už intelektualinį darbą, už naujas investicijas, už naują strategiją. Sutikite, be viso šito tai koks skirtumas, ar ten metalas, ar plastmasė? Viso labo vienos arba kitos bevertis šmotas rankoje.


Batma
Plius įvertinus, kad vieno injection mouldo gamyba kainuoja 50-100k baksų..
magyar
Aį tai spėju, kad čia atsirado kažkoks pigus gamintojas ar subrangovas. Įtariu, kad jeigu "Malifaux" eksperimentas pavyks, neužilgo mes išvysime daugybę skirmish žaidimų gamintojų pereinančių prie plastmasės neprarandant detalumo. Ne išimtis gali būti ir INFINITY. Manau, kad tai tik laiko klausimas. Rackham'o svajonė pildosi, tik jau be didžiojo R.


Batma
Na, "neprarandant detalumo" yra toks subjektyvus dalykas.. Man pavyzdžiui šiaip plastikinės figūrėlės nemaišo (o jei masyvūs modeliai, netgi nešiotis paprasčiau). Bet šie modeliai, palyginus su prieš tai buvusiais Malifaux modeliais, atrodo apgailėtinai..
Kai aš nesiruošiu jų pirkti tai nei šilta nei šalta, tiesiog IMO čia jau šiek tiek perdaug nusipiginta.
Stygian Cat
Nu viską aš suprantu, tačiau metalinę minę vistiek maloniau buvo laikyti rankoje... Nu dzin, Vind ov čeindž, kaip kažkas dainavo. Bus taip, kaip bus, o mes tai priimsime
magyar
Batma parašė:

Na, "neprarandant detalumo" yra toks subjektyvus dalykas.. Man pavyzdžiui šiaip plastikinės figūrėlės nemaišo (o jei masyvūs modeliai, netgi nešiotis paprasčiau). Bet šie modeliai, palyginus su prieš tai buvusiais Malifaux modeliais, atrodo apgailėtinai..
Kai aš nesiruošiu jų pirkti tai nei šilta nei šalta, tiesiog IMO čia jau šiek tiek perdaug nusipiginta.



Duokime jiems laiko. 4th ed. Wrahmmer plastikai buvo tikrai apgeilėtini. Nieko labiau apgailėtino aš net negaliu įsivaizduoti, tačiau pažiūrėkite į plastikinę GW produkciją dabar. Tikras 3D projektavimo ir sculptingo etalonas. Esu tikras, kad Malifaux progresas užtruks žymiai trumpiau.


blackfishas
ekhem. nu tada jau reikėtų pastebėti ir tai,kad gal pradžioje geriau išdirbti technologiją, o tada pristatyti liaudžiai? jei jau yra gerų pvz, tai nesunku nupirkti technologiją ar žmogų kuris žino dalykus. taprasme pasiekus aukštesnį nei vidutinis lygį, vėl kristi ir kilti atgal ne varkė manau. yra chebros mylinčios šį geimą, bet nauji žaidėjai pamatę šituos plastic abomination'us (išskyrus lankininkus:)) nemanau,kad susigundys.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
magyar
Čia jau - diskutuotinas reikalas ir, matyt, priklauso nuo ekonominių aspektų. Aš spėju, kad tokio dydžio įmonei labai svarbu, kad naujas produktas pradėtų atsipirkinėti, kaip galima greičiau. Nemanau, kad jie turi daug laiko ir pakankamai lėšų, kad galėtų paruošti išsamų range'ą ir ilgai eksperimentuoti su technologiją. Be to, tikiuosi Wyrd'ai mokysis iš svetimų, o ne iš savų klaidų. Nereikia priminti, kas nutiko Rackhamui, kai jie visas kortas pastatė ant plastiko. Gal geriau netobulai, bet po truputį ir iš lėto. Blogiausiu atveju, jeigu nepasiseks, ką darysi, bent jau būsi nedaug (santykinai) praradęs. Manau, kad sąžininga būtų duoti jiems truputį laiko ir erdvės bandymams ir tobulėjimui. Tos figūrėlės tikrai neatrodo apgailėtinai, netgi lyginant su senomis metalinėmis. Taip, charakterio kolkas trūksta. Tačiau visa kita kaip ir OK. Tokių modelių kaip Torakage aš iš viso neįsivaizduoju metalinėje materijoje. Vienas Dragonpainting.net skaitytojas rašė: "The good thing about these models is that, since these are computer generated renders, they aren't sculpted by James Van Schaik..." :D. Kiekvienam savo...