Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller 2011 ruduo (antras dublis)
vytzka
Taigi laikas suzaisti antraji siemet Steamroller turnyra. Taip, jis vadinasi ruduo bet ivyks gruodzio menesi, deal with it. Perskaitykite, prasau, atidziai sita posta nes skiriasi kai kas nuo to kas buvo skelbta anksciau.

DATA: 2011 GRUODZIO 10 D., SESTADIENIS 11:30 (taip Batma, tai tikrai bus sestadienis ).

Prizai bus custom made, dalyvio mokestis 15 lt.

Tasku limitas 50. Galima (neprivaloma) tureti antra lista, bet tokiu atveju negali kartotis character modeliai tarp abieju listu (bet gali buti viename prime, kitame epic).

Tikslios scenariju taisykles bus paskelbtos iki gruodzio 1 dienos (greiciausiai tai bus Steamroller 2012 taisykles jeigu jas galutiniu pavidalu iki to laiko isleis). Kazkokiu drastisku labai pasikeitimu nebijokite.

Turu skaicius: priklausomai nuo zaideju, tikekimes ne maziau negu 3. Jeigu yra likes vienas nepralaimejes zaidejas po kazkurio turo, turnyras baigiasi ir jis automatiskai laimi.

Mmmmmm. Kas ten dar? Laiko limitai standartiniai SR2011 (relaxed SR2012), 12 minuciu ejimui, apie 120 minuciu partijai, 6 minutes pratesimas karta per zaidima.

Uzsiregistrave:

Danis (Cryx)
Somefriik (Circle of Orboros)
Imperial (Khador)
Batma (Trollbloods)
gremlinai (Protectorate of Menoth)
magyar (Trollbloods)
WhiteDragon (Trollbloods)
Grifka (Legion of Everblight)
gambler (Khador)
TerTer (Cygnar)

[rezervinis vytzka: Mercenaries]

NAUDOJAMUS ARMYLISTUS REIKES ATSIUSTI MAN I vytzka (a) gmail taskas com IKI PENKTADIENIO IMTINAI.
Redagavo vytzka 2011-12-10 18:21
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
danis2005


...čia, tipo reginuos...
Somefriik
Na, pazhiuresim kaip shi kart pavyks. reginuos
Imperial
Nugi zmogai padarom stebukla ir surenkam 8 zmogus..reginuos..



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Batma
Registruojuos

P.S. Ale kai taip vidury lygios vietos užstūmė
magyar
Jo, OK, reginuosi iš naujo.

Kiti irgi pasitikrinkit ar jūsų post'ai nedingo.


gremlinai
Registruojuosi
WhiteDragon
Nu nereikia, nereikia. Atnaujinimai mūsų pačių labui, spameriai ėda juodai mus.

PS. Nu manau laikas regintis kiba
Paralius
in
vytzka
Pridejau nuoroda su SR2012 beta taisyklemis kurios bus naudojamos eventui.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Įdomiai skamba pakeitimas dėl choose-side/go-first, me likes.

O dabar pora klausimų:

Ar aš teisingai supratau kad Close Quarters scenarijuje kontroliuoti zoną gali tik warlockas/warcasteris? (Gauntlet ir Overrun nėra tokio restrictiono)

Guidons - kažkaip man nesuprantamai veikia tas scenarijus... objektas pastoviai šokinėja į base-to-base prie warlocko? ar čia gali pajudėti tik jei per kažkokį atstumą? neaišku..

Artillery emplacement objektas - nėra nurodyta į kurią zoną galima šaudyti, tai taip išeina gal galima ir į savo pusėje esančią ir į priešo pusėje esančią?
vytzka
Close Quarters - kontroliuojama zona normaliai, bet taska gauni uz ja (tik uz priesininko puseje esancia) tik tada jeigu tavo warcasteris/warlockas yra kazkurioje zonoje.

Guidons: tada kai objektas yra kontroliuojamas tavo warcasterio/warlocko (t.y. W yra per 4" ir niekas is priesininko modeliu necontestina - psl. 32), ji galima aktyvuoti kaip savo modeli, ir per aktyvacija teleportuoti i B2B su W.

Artillery: taip, galima saudyti i bet kuria is dvieju zonu. Cituojant Hacksaw

Yes, friendly fire is a part of warfare



Dar leisiu sau pastebeti kad Reinforcements komplikacija (apie kuria, jeigu pamenate, anksciau nebuvau uzsimines) nebus naudojama sitam evente, nebent bus vienbalsis pageidavimas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
In.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Sveiki.

Taigi sudalyvausiu ir as.

Dabar apie mane:
Esu is Kauno ir neseniai pradejau dometis Warmahordes.
Faction: Cygnar
Kadangi kol kas turiu tik 24points, bet kalbejau su Egidijum ir sake, kad yra ir paskolins figureliu, kad galeciau sudalyvaut, tai dalyvausiu

O su kokiom cia armijom visi losia? Zinau, kad bus 1 Cryx, o toliau?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Sveikinimai, welcome :).

Jo, visi pasirašykite kas už kokią armiją planuoja eiti. Aš - Trollbloods. Irgi daug skolinsiuos.


vytzka
Sudejau factionus visu kaip speju kad bus, jeigu kazkas nori keist sakykit O, egis ne Retribution netgi.

TerTer zinau kad Kaune nera tiek daug zaideju, jeigu butum is Vilniaus pasiulyciau suzaist dar zaidima arba du kita savaite kad priprastum prie daugiau tasku bet matyt butu per daug sudetinga. Bet labai smagu bus sulaukti svecio, senokai turejom jau is kitu miestu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Tai dabar jau kai bus turnyrai teks stengtis sudalyvaut.

Aha, butu sunkoka suzaist kai is Kauno Nieko kaip nors
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Norejau dar pasiteirauti, ar galima naudoti proxy turnyre? Pvz kazkoki 1 solo ar UA unito? Pagal SR matau ne, bet noreciau pasitikslinti.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Proxy naudoti negalima. Bet jeigu reikia kazko is mercenaries, as galbut galiu paskolinti. Galite rasyti man i PM
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
Primenu kad noreciau iki penktadienio nakties pamatyti visu armylistus. Jeigu kazkas jau apsisprende, galite jau siusti arba skelbti viesai idant isgasdintumete savo konkurentus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas