Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Viskas, ko jūs norėjote paklausti apie WH40K, bet nedrįsote
Voidness
Sveiki, buvau išvykęs. Visko labai atidžiai neskaičiau.. bet

...dėl proxy, wysiwyg ir konvertavimo: Wyssiwyg pas mus yra dalinis turnyruose (bent jau man buvusiuose žaidžiant ir juos organizuot bandant). Dalinis WYSIWYG reiškia tai, kad labai labai pageidautina, kad heavy weapon = heavy weapon, special weapon = special weapon, melee weapon = melee weapon.

Tavo atveju disterminator, tai jau būtų proxinimas, kadangi tokio ginklo nėra pas havocus arsenale, tačiau bent jau šiam turnyrui aš tau leidžiu, nes
1) Tai chaosas 2) tu naujokas ir renki armija.
Tačiau kitam turnyrui, siūlau paklausyti puikaus pasiūlymo ir uždėti kokią drakono galvą nupjovus vamzdį ir bus kewl.

Dalinis Wysiwyg`as yra kaip ir tradicija, aš nežinau kaip ji kilo, bet ją palaikau dėl šių priežaščių:
1) hobis brangus, o competitive modelių labai mažai, dar mažiau jų gero equipmento. Pasikeitus kodeksui reiktų dar 1000 litų, kad galėtum žaist...
2) ... o turnyrai yra competitive pas mus.
3) Mes ne amerikonai, kad amerikoniškom / britiškom kainom galėtumėm pirkt jų modelius. Taigi, hobio aktyvumas išauga, kai nereik susipirktinėt dėžučių po šimtą litų ir ant lentynos išstatyt senus gerus nudažytus modelius po kokio durnesnio FAQ

Dėl kylančios dėl to maišaties... Tai jos nėra. Visi havocai bus su autocannonais ir tiek. Taip būna dažniausiai. O juk prieš čargindamas prieša, manau nepatingėsi jo paklausti, kas ten pas jį gero... Tačiau aš žinoma sutinku, kad WYSIWYG yra gerai ir stengiuos jį palaikyt pasakojimo ir aiškumo vardan. Aš prisitaikyčiau prie turnyrų, kuriuose jis būtų privalomas, tačiau kažin ar jau ten eičiau laimėt, greičiau tik olimpiniu principu. Na, bet manau, mes norim žaisti didelius mūšius, kuo labiau pew pewy, tad pakentėsim ir be WYSIWYG`o...

Army listo neturėjimas, ar netvarkingo turėjimas, tikrai yra nepagarba oponentui, kaip jau čia ir buvo minėta. Maruko argumentas, kad pas orkus viskas metalo laužas ant stalo, manęs irgi neįtikino.. Chaoso naratyvas yra.. Chaosas. And we shoot warp lasers pew pew, fuck lame GW.
We are LEGION 我們軍團
disterminator
Paprastas turnyras, nuo kelialapio i worldsus manau gerokai skiriasi ir uz ji moketi logiskai reiktu daugiau... Tai, teisingai sakote, 400 neuzteks... O tai nera dar kazkokiu turnyru kur nereikia komandos? o.0 Ka, negali vaziuoti 1 atstovas dalyvauti? o.0 As siaip nezinau apie wh40k turnyrus beveik nieko, bet negi nerengia tokiu kur po viena atstova siuncia?

Na ir visgi surinti pinigus tokiam turnyrui ir nupirkti kelialapi yra imanoma . Tarkim, suplanuojam vykti i worldsus vykstancius jau kitamet, koki rugpjucio viduri. Ir nuo dabar, susitariam, kad nuo kiekvieno rengiamo WH40k turnyro uz dalyvi paimam po 1lt ir dedam i bendra fonda/dezute ir renkam didziajam eventui. Tik beda, kad labai retai tie turnyrai vyksta ir net per metus nelabai daugiau ka surinktume. Nebent butu bandymas organizuoti daugiau ir dazniau tuos turnyrus. Norint vaziuoti i worldsus reikia ruosimosi ir pakeisti visa musu zaidimo lygi. Mielieji, jus labiau ne realistai, o pesimistai . Viskas yra imanoma, net jei ir neuzdirbi 10k ir jei neissunki is kiekvieno visu pinigu, tik reikia organizuoto plano.

P.S. Nei vienoje zinuteje neuzsiminiau, kad noriu dalyvauti worldsuose. Netgi vienoje zinuteje uzsiminiau, kad jei toks turnyras ivyktu, nevaziuociau turbut, net uzemes 1-aja vieta. Dabar jus man visi kisate, kad tegu as einu klijuoti figureliu, mokytis zaisti ir pradziai nugaliu cia visus, kad svajociau vaziuoti i worldsus. Bet, kad as nesvajoju.

Noreciau, kad vaziuotu kasnors is musu, kad wh40k butu pakeltas i aukstesni lygi. Pas mus yra zaideju zaidzianciu wh40k jau daugiau turbut nei 10-meti. Manau,butu grazu suteikti sansa asams vaziuoti kazkur i didesni eventa, pamatyti kazka daugiau. Lenkija netinka, nes ten wh fantasy rengia, o Lenkijoje 20 zmoniu turnyras vietoj 10 nera kazkas didesnio. Kalbu apie kelis simtus zmoniu susirinkusius i viena nuostabu rengini.
disterminator
Voidness parašė:

Sveiki, buvau išvykęs. Visko labai atidžiai neskaičiau.. bet

...dėl proxy, wysiwyg ir konvertavimo: Wyssiwyg pas mus yra dalinis turnyruose (bent jau man buvusiuose žaidžiant ir juos organizuot bandant). Dalinis WYSIWYG reiškia tai, kad labai labai pageidautina, kad heavy weapon = heavy weapon, special weapon = special weapon, melee weapon = melee weapon.

Tavo atveju disterminator, tai jau būtų proxinimas, kadangi tokio ginklo nėra pas havocus arsenale, tačiau bent jau šiam turnyrui aš tau leidžiu, nes
...


O tai dalinis skaitosi, kad jei mano marinas su heavy bolteriu vaizduoja havoca su lascannon jau tiktu? Ar as kazko nesupratau apie dalini WYSIWYG? Kodel plasma cannon netinka, jau supratau, nes chaosas jos negali tiesiog uzsideti :).
blackfishas
paskaityk lenkų forumus. google'u naudotis moki. pas juos mietso turnyrai vyksta po 40 žmonių. įsivaizduok kokio dydžio būna main eventai. aš asmeniškai nemanau, kad pakils mano žaidimo lygis jei aš duosiu Batmai 100 litų ir jis nuvažiuos į čampą. kas per norai amžiais ant svetimo bbio į rojų išjot? "skaitau", užsieniniai turnyrai yra išskirtinai asmeninis reikalas. ir visai nebūtina "siųsti" geriausią. geriau siųst blogiausią,kad pakiltų JO žaidimo lygis
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)
Marukas
Na didziausias turnyras buna ETC, ten visada reikia komandos, bet gali vaziuoti ir vienas, bet kaip legionierius, ta prasme atstovauti kitai saliai, nes ne visos salis surenka 8 zaidejos, ir gali pasiimti i savo komanda kelis legionierius is uzsienio

Lietuvoje jokiai sistemai beveik nera jokiu sansu surinti 8 bicus kaip komanda vaziuojanciu i uzsienio turnyra.. mes galim buti tik legionieriai. Arba organizuoti bendra komanda su latviais, ir pavadinti ja "Baltic ETC team" bet cia tik pamastymai.

O figureles siuliau dazyti ne del to, kad noriu kazka blogo pasakyti, jokiu budu. Tiesiog matau, kad tu turi daug entuziazmo, bet nukreipi ji i kova su vejo malunais, ta prasme svaistai ji kartais geriau imtis mazu ir prasmingu darbu, bet juos nuveikti. Pvz. kazkas pamates tavo dazyta armija, gali uzsinoreti zaisti WH40k ir tu tokiu budu pritrauksi nauja zmogu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
disterminator
Marukas parašė:

Na didziausias turnyras buna ETC, ten visada reikia komandos, bet gali vaziuoti ir vienas, bet kaip legionierius, ta prasme atstovauti kitai saliai, nes ne visos salis surenka 8 zaidejos, ir gali pasiimti i savo komanda kelis legionierius is uzsienio

Lietuvoje jokiai sistemai beveik nera jokiu sansu surinti 8 bicus kaip komanda vaziuojanciu i uzsienio turnyra.. mes galim buti tik legionieriai. Arba organizuoti bendra komanda su latviais, ir pavadinti ja "Baltic ETC team" bet cia tik pamastymai.

O figureles siuliau dazyti ne del to, kad noriu kazka blogo pasakyti, jokiu budu. Tiesiog matau, kad tu turi daug entuziazmo, bet nukreipi ji i kova su vejo malunais, ta prasme svaistai ji kartais geriau imtis mazu ir prasmingu darbu, bet juos nuveikti. Pvz. kazkas pamates tavo dazyta armija, gali uzsinoreti zaisti WH40k ir tu tokiu budu pritrauksi nauja zmogu.


Na bent tiek... Tai vaziuotume kaip legionieriai .

@blackfishas: Nera championship asmeninis reikalas. Tu sumoki uz ji tiek pinigu, kiek kainuotu normalios atostogos 1 zmogui. O surengti Big event ir jam ruostis kurio tikslas butu prizas, kad zmogus vaziuoja i championship'a yra legit.

Nu as suprantu, kad NIEKAS nevaziuos i tuos worldsus, niekam nera idomu ir visi mano, kad tai didziausia nesamone kokia buvo pasakyta siame forume. Baigiam ta diskusija jau...
Gambler
Būkim biedni, bet teisingi - niekas nenorės duoti pinigų, kad kažkas kitas nuvažiuotų į turnyrą užsienyje. Trūkstamus modelius pasiskolinti greičiausiai nebūtų problema, bet pinigai yra toks dalykas. Jei jau pas kažką yra noras nuvažiuoti į didesnį turnyrą (solo ar komandinį) tai pinigų irgi turėtų susirasti. Nes nėra pas mus jokios profsajungos kur visi mokėtų nario mokęsčius ir už tuos pinigus žmones į turnyrus siųsti. Tiesa pasakius tie pinigai būtų daug geriau panaudoti naujam tereinui (pripažinkim - liūdnas reikalas su juo pas mus), nei kažkieno kelionei.
O lygį pasikelti galima ir toje pačioje Lenkijoje, o ne iškart į World Champa šokti.

Ne visur reikia 8 žmonių komandoje. FoW ETC - 6, Warmachine/Hordes WTC - 5.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas


Ne visur reikia 8 žmonių komandoje. FoW ETC - 6, Warmachine/Hordes WTC - 5.


Taip nes tiek Fow itiek WM/H 8 zmoniu komandu is vis nesurinktu in your face :cyoot:

Siaip visiskai pritariu Gambler, tereinui, stalams pinigus isleisti butu kur kas naudingiau, zaidimo estetika yra labai svarbu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gambler
disterminator parašė:
Na bent tiek... Tai vaziuotume kaip legionieriai .


Tai važiuok kaip legionierius. Susitari iš anksto su komanda kuriai trūksta žmogaus ir važiuoji. Už savus.

disterminator parašė:
@blackfishas: Nera championship asmeninis reikalas. Tu sumoki uz ji tiek pinigu, kiek kainuotu normalios atostogos 1 zmogui. O surengti Big event ir jam ruostis kurio tikslas butu prizas, kad zmogus vaziuoja i championship'a yra legit.


Tai visiškai ir neabejotinai yra asmeninis reikalas. Ne asmeniniu jis tampa, kai partija tave paskiria, vėliavą duodą ir būgną ant kaklo pakabina. Partijos mes jau nebeturim. O visais kitais atvejais yra kiekvieno asmeninis reikalas ar jis nori ar nenori važiuoti. Jei tu asmeniškai labai nori paremti kito žmogaus kelionę į turnyrą - visada tai gali padaryti ir duoti jam pinigų.

disterminator parašė:
Nu as suprantu, kad NIEKAS nevaziuos i tuos worldsus, niekam nera idomu ir visi mano, kad tai didziausia nesamone kokia buvo pasakyta siame forume. Baigiam ta diskusija jau...


Tu nesupranti kas tau bandoma pasakyti ar kas? Kiekvienas suinvestavęs į miniatiūras daugiau nei 10 litų nori nuvažiuoti į didelį turnyrą. Yra dvi pagrindinės problemos - žmonės ir pinigai. Dabar surinkti komandą į ETC elementariai trūksta galinčių važiuoti. Žaidėjų yra pakankamai, bet galinčių padėti ant stalo 1,5k už 2-3 dienų kelionę yra vienetai. Net jei tu visą dalyvio mokęstį iš turnyro atidėjinėsi tai kelionei ir chebra negaus jokių prizų tau reikės bent poros metų (turint omeniu kaip dažnai vyksta turnyrai pas mus), kad surinkti sumą reikalingą vienam žmogui. Bet komanda tai 5+ žmonės. O prizas pavadinimu "Mes siunčiam tave į ETC" yra nesamonė.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Gambler
Marukas parašė:

Taip nes tiek Fow itiek WM/H 8 zmoniu komandu is vis nesurinktu in your face :cyoot:


Bijau kad surinktų, tik ne pas mus. Turint omeniu, kad per WM/H EOTC buvo po 3-4 penkių žmonių komandas iš vienos šalies, surinkti 8 žmonių komandą problemų nematau.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
WM/H komandiniuose turnyruose mazesnis zmoniu skaicius turbut ne tiek del to kad nesusirinktu komandu o del factionu skaiciaus. Kai negalima dubliuoti factionu toje pacioje komandoje, mano (ir daugumos) poziuriu yra idomiau bet jeigu reikia tureti 8 is 11, tuoj bus 12 factionu, labai vienoda viskas pasidaro. Nezinau kaip warhammeristai sita dalyka sprendzia.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Niekaip nesprendžia. Man-up or gtfo
Marukas
Gambler parašė:

Marukas parašė:

Taip nes tiek Fow itiek WM/H 8 zmoniu komandu is vis nesurinktu in your face :cyoot:


Bijau kad surinktų, tik ne pas mus. Turint omeniu, kad per WM/H EOTC buvo po 3-4 penkių žmonių komandas iš vienos šalies, surinkti 8 žmonių komandą problemų nematau.



As cia tik sarkastiskai pajuokavau, nekreipk demesio
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Voidness
disterminator parašė:

Voidness parašė:

Sveiki, buvau išvykęs. Visko labai atidžiai neskaičiau.. bet

...dėl proxy, wysiwyg ir konvertavimo: Wyssiwyg pas mus yra dalinis turnyruose (bent jau man buvusiuose žaidžiant ir juos organizuot bandant). Dalinis WYSIWYG reiškia tai, kad labai labai pageidautina, kad heavy weapon = heavy weapon, special weapon = special weapon, melee weapon = melee weapon.

Tavo atveju disterminator, tai jau būtų proxinimas, kadangi tokio ginklo nėra pas havocus arsenale, tačiau bent jau šiam turnyrui aš tau leidžiu, nes
...


O tai dalinis skaitosi, kad jei mano marinas su heavy bolteriu vaizduoja havoca su lascannon jau tiktu? Ar as kazko nesupratau apie dalini WYSIWYG? Kodel plasma cannon netinka, jau supratau, nes chaosas jos negali tiesiog uzsideti :).


Taip, tai būtent ir yra dalinis WYSIWYG. Heavy weapon = heavy weapon whatever it is.
We are LEGION 我們軍團
Panda
kokį codex reikia naudoti norint žaisti su sister of battle
Warhammer 40k Dark Angels
Warmachine Retribution of Scyrah
Warhammer Dwarfs/Orks
Batma
Jei neklystu, paskutinės taisyklės buvo White Dwarf žurnale. Numerius reikėtų pagooglinti
Niblit Groinstabber
Vargšas Ward'as
http://www.youtube.com/watch?v=_zSxQnZ3TM8
disterminator
Sveiki. Norejau pasiteirauti, ar is forge world shopo perkant sita seta gauciau tik kunus ir shoulder padsus ar ir visus pilnus modelius?

http://www.forgeworld.co.uk/Warhammer-40000/Chaos/CHAOS_INFANTRY_AND_ACCESSORIES/DEATH_GUARD_CONVERSION_SET.html

Nes nuotraukoje parodyti jau visi modeliai.
Sir_Vicious
Paskaityk daikto aprašymą: " Ten Replacement shoulder pad sets and torsos for the plastic Chaos Space Marines, depicting Death Guard and Nurgle iconography."
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Xezzone
Sveiki noreciau pradeti zaisti warhammer40k taigi kiek zinau pradziai tureciau isigyti rule book ir armijos kodexa, gal galetumete pasiulyti kur Kaune nusipirkti siuos dalykus