Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview (part V)
vytzka
oi oi Hordes zaidejai tik nenumirkit is pavydo
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Pala pala batman. Ok papildomos taisykles ok sutinku, bet Hordes gali but healinami warlocko, jackam reik papildomo supporto. Ranged atakos ok, Mountain king ir gauna viena (Legionas speju gaus daugiau) Didesnis P+S, lyginant su stormwall +1P+S, same armor, MAT+1, but Mountain king turi animusa. +Daugiau ataku Taip kad nereik cia

Unbount gal ir butu fun, reik man dar keletos modeliu
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Nežinau.. iš naujų modelių noretųsi kažkokios taktinės įvairovės ar kažkokių tricks... ne cryx lygio aišku bet bent jau kažką..
Šiuo atveju mes gavome 20 taškų kainuojantį beatsticką, kurių pas trolius tikrai nėra trūkumo.
danis2005
Um, okay, pabūsiu torlliu pusėje šį kartą. Matau welp'ų crap'inimo mašiną kuri kainuoja trečdalį armijos, nu ir žinoma gali kažkam duot gerai į snukį, kaip ir kiti Trolliu heviai. Cygnaro dičkis moka ir infantry kept, ir sustained fire varyt, ir snukius daužyt. Animusas pretty cool, bet again, jis ant 20 taškų modelio.
Na jo, Mountain King'as didelis, daug žalos ėda, bet underwhelming tuo ką jis daro :I
TerTer
Del sito Batma tikrai pritariu, kad norisi kazko naujo. Ir tikrai is pirmo zvilgsnio beatstick trollis, bet ko tu is troliu nori? Eleaps ar prikelinet undead? Bet taip naujo nelabai kazka inese. Kad visi kolosai nera kazkas super taktisko, nu gal siek tiek. Bet ziurint Stormwall, ka cygnar gavo, rng ginlus ir taip jau turejom, covering tempaltes irgi buvo. beatstick ok siek tiek geresnis, bet ne major, lightning pod kazkas naujo, bet anti infatry, kurios cygnar ir taip turejo, tik kad i viena sukiso viska. Dabar saugot 20 tasku reiks labiau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar






danis2005
Welp, there goes my money to PP, after a long break ._.
TerTer
O dani krakeno neimsi?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
WhiteDragon
SOBS ~~~~droollll~~~~
Batma
SoB snukiai kažkokie nelabai man įtinkantys. Aš kaip suprantu jie ten bandė pavaizduoti kad jie kažkokią dainušką traukia, ale keistokai atrodo.
WhiteDragon
It suits me perfect "Girti trys draugeliai troliai rėkia "dainuoja""
Paralius




You are a captive of Subterra Bravo, imprisoned in the facility’s deepest laboratory, the hall of nightmares known as LEVEL 7. Your singular goal is to escape, but to do that you will have to evade the human and inhuman denizens of this subterranean labyrinth before the entire base is locked down, sealing you in for the rest of your short, tormented life. Will you work together with your fellow prisoners to endure Subterra Bravo’s endless perils, or will you use them to secure your own escape? Ultimately, your chances of survival will depend on how well you manage your greatest weapon, which is also your greatest threat: fear itself.

LEVEL 7 [ESCAPE] is a semi-cooperative, story-driven survival-horror board game for 1–4 players with nerves of steel and a willingness to confront the impossible.

Contents:
47 Map Tiles
138 Cards
4 Character Sheets
133 Tokens and Markers
28 Stands
8 Special Dice
Rulebook
Scenario Guide

Price:
$54.99
danis2005
Right in time for X-COM:Enemy Unknown. Nice move PP :3
vytzka
As nesu scifi zaidimu baisiai didelis fanas bet priklausomai nuo production values ir gameplay reiks pagalvoti apie isigijima.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Aš tai nusivylęs. No miniatures in da box? Žinoma, klausimas - kokia ilgalaikė PP strategija su šiuo daiktu? Jeigu jie taikys į labiau mainstreaminį board gaming'ą, tuomet suprantama. Vienkartinis daiktas? Tada labai keista. Nebent planuojamas platus franšizės išnaudojimas - boardai, filmas, TV serialas, miniatiūrų ir kortų žaidimai.

Beje, manau jau galima kalbėti apie povandenines sroves. Level 7 vs. Sedition Wars? Panašu, jog šie projektai buvo vystomi jau seniai, tematika labai panaši ir prisiminus jog McVey stovėjo prie PP ištakų, buvo vienas iš kompanijos įkūrėjų ir akcininkų, galima pagalvoti šitie du projektai tai skilimo priežastis arba pasekmė. Aišku, čia tik spėliojimas.
Redagavo magyar 2012-06-07 09:56


TerTer
As ir maniau bus su miniatiurom, o cia nera, nu reiktu ismegint aisku, jei bus galimybes
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Nu boardgeimas. PP nera vien miniatiuru kompanija, jie ir daugiau tradiciniu board/card zaidimu turi. Nors cia turbut didziausias kol kas projektas ta tema.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Somefriik

http://privateerpress.com/hordes/gallery/starter-products/hordes-two-player-battlegroup-box
Yay, Hordes gavo savo 2-player battlebox'a
magyar
Suuuper!!! Ne pačios mėgstamiausios mano rasės, tačiau starter'io asortimento parinkimas - tiesiog puikus. Modeliai patrauklūs (netgi Orboroso :D), esu tikras kad tai ir finansiškai labai patrauklus deal'as. Šitam starteriui - jokių priekaištų.







TerTer
Neblogas starteris
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels