Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
LONGEST NIGHT NAUJA DATA GEGUZES 12
magyar
Imperial parašė:

Jei 15% nuolaida galios ir mano pries pora dienu atkeliavusiai siuntai kurios dar neatsiemiau, tai tikrai dalyvausiu



Parašyta - "...nuolaida Warmachine / Hordes produkcijai RIKIO lentynose ar ant kablio", bet manau vis tiek kažką (gal ne tokio įspūdingo) sugalvotume. Tačiau tokius dalykus iš pradžių reikia per PM derinti, o tik po to visas kortas atskleisti :D.


Imperial
Ot issidaviau,po galais netaktiskai mastau



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
TerTer
Klausimas del listu. Listu butina is anksto nustatyti ar on the fly zaidimo vakara sudaryt galima ir ar yra koks nors char restriction?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Del listu manau butu teisingiausia is anksto susirasyti iki penkiu ir atsinesti. Bet galima zaisti su vienu bet kiek kartu ir nera jokiu restrictionu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
O visi 5 listai turi turiet skirtingus casterius?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Ne, na tiesiog kad nebutu nusiziurinejimu pagal priesininku listus Bet kokie penki listai (arba maziau)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Ok aisku
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
danis2005
Paskutinę minutę, bet turiu pasakyti, kad nedalyvausiu. Nelabai laikas tinka, reik pailsėti
vytzka
Na tai jeigu grifka bus bus sesi su manim. Ir Sarai apsispresk greiciau.

edit: Saras teigia kad bus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Paralius
Vistik nedalyvausiu - per daug veiklos šeštadienį numatyta, kad galėčiau pramiegot.
Batma
Liko 5 dalyviai?
magyar
Liko 4 dalyviai, nes dogma mane jau senokai informavo, jog jam tuo metu netikėtai išpuolė komandiruotė.

Labai atsiprašau visų dalyvių, tačiau, deja, renginį teks atidėti. Netrukus informuosime apie naują "Longest Night Event" datą. Galiu užtikrinti, kad daugiau naktinių turnyrų nedarysime, taigi, "Longest Night" taip pat įgaus įprastą dieninį formatą.

Tačiau tuos, kas susiplanavo ir labai troško šianakt pasižaisti, vis tiek kviečiu atvykti ir žaisti, gal net susiorganizuoti kokį paprastesnį turnyriuką iš mažiau taškų. Iš RIKIO priklauso improvizuotas prizas :).


P.S. Visiems, kas šiandien / šįvakar / šianakt? apsilankys RIKYJE, priklauso 15% nuolaida. Vis šiokia tokia kompensacija...

P.P.S. 15% nuolaida priklausys ir tiems, kas negalės atvykti į RIKĮ, tačiau savo registracijos neatšaukė iki renginio atidėjimo paskelbimo.
Redagavo magyar 2012-03-09 07:17


TerTer
Tai ar kas nors bus rikyje siandien (turiu omenyje zaideju)?
Ir gal tada susirinkt anksciau galima pazaisti ilgiau bus ar pan.
Nes mastau ar verta atvykti ar ne. Butu gerai zinoti situacija.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Na as ateisiu, galesim pazaisti 35 taskus arba 50 pagal pageidavima. Busiu nuo kokiu septyniu.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Na as galiu atvažiuoti jei yra pageidavimas, bet jei veiksmas vyks ne per naktį, tai tuomet aišku būtų pageidavimas man spėti į dar važiuojančius laidabraukius
vytzka
Siaip galim Mangled Metal padaryti turnyriuka 15 taskeliu jeigu bent 4 susirinks. Kaip tik spetume gal per 4 valandas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Aš už
TerTer
As uz. Tai jei susirinks mielai. As speju busiu Rikyje apie 19.00-19.30h tada
Kas 4-tas zaidejas? Butu tikrai gerai, kad 4 butume tada
Redagavo TerTer 2012-03-09 10:57
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Praetor
Na, tas 4 žaidėjas galečiau buti aš. Kaip tik turiu 15 taškų kariuomenę; Batma turi su manim senų sąskaitų Tik yra dvi problemos:
- nesu tikras, kad galėsiu būti lygiai nuo 19 val. bet labai stengsiuosi daug neveluoti. Iki 22.30 gerai būtų, kad renginukas pasibaigtų
- esu labai "žalias" žaidejas (nors ir žaidžiu už Khador'ą) , tai gali tekti man pasakinėti
Jei aukščiau minėtos sąlygos tenkina, I'm in
R.S.V.P.
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
vytzka
Manau turetu buti viskas gerai. Lauksim.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas