Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FoW Taisyklės
Batma
Britų heavy mortaros irgi tik 4 žmogeliukai ir ant large bazės, taip kad viskas ok.
vytzka
Knygoj parasyta "Mortars that are not Man-Packed Guns have a large base and face the short edge", 12 psl ^_^
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Kronas
Ne kartą esu klausęs per turnyrus, bet paklausiu darkart (juolab, kad ne man vienam pastoviai šitas klausimas iškyla):

Jei misijoje yra rezervai ir ambushas. Ar HQ:
1) Gali prisijungti prie rezervo ar ambusho? (Jei gali prie rezervo, tai reikia nurodyti prie kurio platoono jungiasi?)
2) Privalo deploy'intis ant stalo iškart?

Ir jei HQ turi prie savęs papildomų bazių (HMG, mortyros, bazookos ir pan), kaip tada su jom elgtis? Ar galima jas prijungti prie platoonų? Ar galima jas išskirstyti skirtingiems platoonams? Kada tai yra padaroma? Jei pvz yra ambusho / rezervo atvejis kaip aukščiau?

Dėkui.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Kronas parašė:

Ne kartą esu klausęs per turnyrus, bet paklausiu darkart (juolab, kad ne man vienam pastoviai šitas klausimas iškyla):

Jei misijoje yra rezervai ir ambushas. Ar HQ:
1) Gali prisijungti prie rezervo ar ambusho? (Jei gali prie rezervo, tai reikia nurodyti prie kurio platoono jungiasi?)
2) Privalo deploy'intis ant stalo iškart?


Negali buti ambushe (Warrior and Independent Teams psl. 267) bet gali buti rezerve -edit edit edit - ir kiek as perskaitau NEpriskirti prie konkretaus platoono o ateit su kuriuo nori (Warriors and Independent Teams, psl. 259)

Ir jei HQ turi prie savęs papildomų bazių (HMG, mortyros, bazookos ir pan), kaip tada su jom elgtis? Ar galima jas prijungti prie platoonų? Ar galima jas išskirstyti skirtingiems platoonams? Kada tai yra padaroma? Jei pvz yra ambusho / rezervo atvejis kaip aukščiau?

Dėkui.


Priklausomai nuo team tipo, papildomus teamus galima arba padalinti kaip attachmentus kitiems unitams (ir tada kartu su jais deployinsis) arba suformuoti atskira platoona kuriam vadovauja 2iC. Tanku teamai visada eina i platoona su 2iC, gun teamus galima attachinti arba palikti kaip atskira platoona su 2iC (arba dali attachinti dali palikti, bet negalima palikti maziau negu 2 teamu) o infantry teamai visada jungiasi prie kitu platoonu.

(HQ Support Weapons, psl. 260)
Redagavo vytzka 2014-03-10 12:03
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Niblit Groinstabber
Iškilo klausimas dėl Suomių spec charo. Jis yra būri dalis, bet kartu ir warior team, tai burys gali būt ambushe ar ne?
Batma
"Warrior teams that are not a permanent part of a platoon.."
tas pats 267 psl. jei warrioras yra platoono dalis, jis gali būti ambushe, jei jo platoonas gali būti ten
Niblit Groinstabber
Ačiū Batma. Iškilo klausimas dar vienas:
-Spec. karekteris pakeičia platoon komanderį. Jis pats yra Recce team. Tai kaip nors platoona įtakoja?
Batma
Prijungus kažką prie kažko, taisyklės nėra perduodamos (nei warriorą prie recce platoono, nei platooną prie recce warrioro). Nebent pas jį ten kas nors specifinio taisyklėse yra parašyta.
Turėsi recce teamą tarp normalių bičų.
Marukas
Cia toks klausimas, ar man-packet gun team (HMG, PTDR ir t.t.) turi infantry save 3+ ar kaip gun team gauna5+ ?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Seivas kaip gun teamo, t.y. 3+ jei gone to ground, 5+ visais kitais atvejais
Ir ne PTDR, o PTRD
Marukas
Aciu uz infi ir uz pakoregavima PTRD
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Kokios knygos is FOW skaitosi veikiancios? domina kur yra sovietai E ir L periodai, aciu
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Early War:
Rising Sun
Ir greitai išeisiantis Barbarossa

Late War:
Red Bear
Desperate Measures
Kronas
Pasikeitė Naval Gunfire Support taisyklės:

http://www.flamesofwar.com/hobby.aspx?art_id=4502
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Batma
dar nepasikeitė, prašom nekelti panikos.
Gambler
Diskusija dėl NGFS vyksta jau pakankamai seniai ir vienintėlis aiškus dalykas yra noras NGFS susilpninti (12 pabuklu AT6, FP1+ nors ir su vienu observeriu bei be Staff Team už 300 visgi yra labai rimtas reikalas). Listų galinčių imti NGFS nėra tiek daug, kad smarkiai kažką pakeistų.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company