Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
"Flames of War" turnyras (DĖMESIO: ATIDĖTAS)
magyar
Axis:
Gambler (GER)
Kronas (GER)
Niblit (GER)
Sir Vicious (GER)

Allies:
Batma (UK)
magyar (USA)
Sapanelo (USA)
Vytautas (USSR)


Gambler
Nice, o tai jau buvo pasklidęs gandas ir pradėta skleisti panika, kad aliuku tik 1 tebus
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Sorry, bet taip jau gavosi kad aš irgi atkrentu
magyar
Sveiki,
Dėl įvairių priežasčių visi šio savaitaglio turnyrai atidedami. Tačiau šį šeštadienį dirbsime, kviečiu žaisti FOW kampaniją. Sekmadienį nedirbsime - Motinos diena.
Labai atsiprašome už nesklandumus.


Kronas
Tai kada planuojamas turnyras? Birželio 9-10 d. gal?..
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
any news? nes "no news" ne visada yra "also a good news"
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
magyar
Kol kas no news, bet tikrai ne birželio 9-10 d. Tom dienom vyks "Gurubashi'con". Greičiau jau panašu į antrąją birželio pusę, bet kol kas reikia luktelti.


magyar
Galvojau galvojau ir sugalvojau, kad reiktų luktelti su dideliu turnyru. Norėčiau išgirsti kitų nuomonę.

Argumentai ir alternatyvūs pasiūlymai:

1) Su artimiausiu siuntiniu (1-2 savaičių bėgyje) turėtų atvykti "Tank Aces". taigi, kitas žingsnis po Cassino kampanijos - aiškus.
2) Siūlau netrukus vietoj turnyro pasidaryti didelį mūšį (3 prieš 3) su reward'ais laimėjusiai pusei. Visi 6 žaidėjai taip pat išrinks mūšio MVP, kuriam atiteks pagrindinis žaidimo prizas. Jeigu patiks ir užkabins, galėsime dar kartą pakartoti iki rudens.
3) Didelį turnyrą daryti rugsėjo-spalio mėnesį.

Kaip jums?


Kronas
Na, mano nuomone, tai vasarą nelabai gausis ką gero suorganizuot.
III Infantry Aces kampanijos turas turėtų tęstis iki ~Liepos pradžios. Po III turo pabaigos ten priklausytų didelis mūšis all allies vs. all axis. Tai tarkim per Liepą pavykstą tą suorganizuoti ir pasidarom tuo pačiu kampanijos uždarymą.
Rugpjūtį - dauguma atostogaus arba gulės pavėsyje tuščiom galvom.
Rugsėjo pirmoj pusėj būtų galima padaryti rimtą turnyrą. O iškart po jo - pradėti Tank Aces kampaniją.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Gambler
Tank Aces tikrai vertetu atideti rudeniui, kai bus pasibaigusios atostogos ir bus lengviau surasti oponenta.
Infantry Aces finalinis mushis zhinoma skamba idomiai (jei pavyks surinkti liaudi), bet grand battle be apribojimu man archiau shirdies ir tikrai noretusi pastarojo, o netik kampanijos finalinio mushio.
Didelis turnyras rugsejo menesi gera mintis.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company