Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Susidomejusio zaidejo durna tema(turbut) :)
fobia
Viskas prasidėjo taip: draugas rekomendavo pažaisti Warhammer 40k: Soulstorm, lošiau lošiau, labai patiko ir ieškodamas video Youtube atradau šita (nežinau kaip pavadinti ). Skaitau ir žiūriu video kiek tik galiu, nes tai tarsi liga kažkokia Dabar norėčiau žinoti ar renkasi žmones į kokius klubus žaisti Kaune ir kada renkasi. Prieš pasinerdamas į šita hobi norėčiau ji pamatyti gyvai. Taip pat norėčiau sužinoti kiek man kainuotų 1000pts Ork armija. Ačiū
Batma
Nematau nieko durno šitoje temoje. Žaidėjų kaune yra, tik vat ar jie žaidžia warhammer 40k yra klausimas. Gali užeiti pasižvalgyti į d6 (www.d6.lt?) parduotuvę kaune kol dar neužsidarė remontui

Dėl orkų tai gali paieškoti Turgus skiltyje:
http://www.wargames.lt/forum/viewforum.php?forum_id=27
Gal surasi kokį seną skelbimą, tai liks tik parašyti tam žmogui ir pasiklausti ar vis dar parduoda ir už kiek
TerTer
Tema nera durna, Kaune kiek zinau losia WHFB. Dabar kaip ir zaideju atsiranda Warmachine/Hordes jei neskaitiai ir nedisomejai pasiziurek, gal ir tas patiks, demo jei ka galima suorganizuot WM/Hordes irgi. Jei WH traukia labiau, manau tikrai atsiras, kad gales demo pravest.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Kaune praktiskai visi zaidzia warhammer fantasy
na dabar ruosiame startuoti ir su warmashine/hordes. bet tuoj ant dienu turi pasirodyti warhammer 40k nauja edicija, kas zino... gal ir kaune atsiras zaideju? bet kiek zinau Vilniuje WH40k gana populiarus ir ten reguliariai losiamas.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
fobia
Užknisa krc Kaune nieko nėr, vapšė emigruosiu Užpisa čia tam Kaune, su kuo pagert ar pasimust visada rasi, bet daugiau tai...
Redagavo fobia 2012-06-22 08:24
TerTer
Tai yra kelios alternatyvos WH40K, WHFB arba Warmachine/Hordes. Dar lyg kazkas Infinity losia, bet mazai girdeti. Tai jei nori pradeti miniatiuru zaidima kazkoki, tikrai galim alternatyvas pademonstruoti.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
fobia
Ne tai mane tik warhammeris domino, jei taip ner su kuo zaist tai teks apseit...
TerTer
O tu kitus bandei? Kad sakai? Nes kiek supratau sitas pasidare idomu, kai kazkas parode, taip kad galim parodyt ir kitas alternatyvas ar cia jau grieztai nusiteikes pries kitus variantus?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
fobia
Nenusiteikes, tiesiog WH40K labai idomiai atrodo ir suzavejo iskarto. Pasiziurejau i kitas alternatyvas tai manes taip netraukia.
Dabar va galbut isejus naujam editionui padauges zaideju Kaune, galbut bus galima sudaryti koki kluba Dar nezinau bandysiu draugus priciesint, bet jauciu kad neises nes brangu ir zmonem kurie su tuo nesusidure atrodo lb lb nerdiska(man ir taip anksciau atrode butu)
TerTer
Tavo pasirinkimas. Klubas kaune wargeimeriu yra Legatas.
Siaip patarimas geriau ieskot iskart zaidima kur yra zaideju, nes kitu atveju sunkoka bus rast zaideju.
O WH40K tave suzavejo, nes gyvai pamatei, pabandei? Ar tiesiog paskaicius paziurejus koki video patiko?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
fobia
Mane suzavejo visa visata o ne pats gameplay. Jau praziurejau labai daug video ir neatkrito noras As ne tai kad ieskau zaidimo, o noriu konkretu pazaist
atskalunas
Jei dėl visatos loši, tai gali per internetą lošt su vassal ir tik į turnyrus suvažinėt. Man visai sėkmingai taip gaunasi (aš tarp Kauno ir Vilniaus gyvenu). Aišku daug smagiau gyvai.
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
fobia
atskalunas gal galetum biski daugiau informacijos?
Vaider
Atskalunas turi omeny http://www.vassalengine.org/ - tai platforma internetu žaisti daugelį wargeimų, tarp jų ir 40k. Ir nors pati sistema nebloga, bent man tai visai nepalyginama su tabletop'u, kas yra kurkas smagiau.
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
fobia
Jei dar kas skaito sita post'a tai galbut galetu padaryt demo WH40k, jei taip rasykit asmenines zinutes, aciu
Batma
Gali administratoriai pakeisti.. kreipkis į WhiteDragon (nežinau gal dar vytzka turi priėjimą.. gal dar kas nors?)