Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
6th ed ateina!
Ratliker
Sveiki ponai bebrai!
Kaskaip apsnudo cia viskas.
o tuo tarpu jau tuoj tuoj pasirodis naujas warhammer 40k leidimas,
zada pasikeist kai kurios svarbios detales, zaidymas igaus nauja taktini lygmeni!

jau yra ne tik rumoursu, bet ir patvirtintu taisykliu is zmoniu kurie skaite rulebooka:
http://natfka.blogspot.com/2012/06/another-6th-ed-pic-cover-saves-aegis.html

ka manot?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Batma
http://www.lounge.belloflostsouls.net/showthread.php?t=22683
čiau daugiau info jei reik
meh
Awesome. Gamer's edition jau atkeliauja
SoB+IG (brothers in arms) arba SoB+GK (grudging allies) gal bus visai linksma.
Drakar
kada naujos edicijos atidarymo turnyras ?
ir kas knygom prekiauja siais laikais ant Lietuvos
"To the darkness I bring fire. To the ignorant I bring faith. Those who welcome these gifts may live, but I will visit naught but death and eternal damnation on those who refuse them."
[center]http://i25.photobucket.com/albums/c90/LoadBunn
Ratliker
Arba grudging IG+CSM?):D
(batma nice link ;))
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Rastvedys ir Karvedys
Sekam, sekam įvykius...SULAIKĘ KVAPĄ!

Neišeina triukšmauti didžių permainų išvakarėse. O kol laukiam knygų, gal reikėtų su 5ta edicija atsisveikinti miniturnyro būdu?

...kas ten žino, kaip kam seksis prie 6tosios? Nauja politika, nauji papročiai, naujas pasaulis ateina....aaaAaaaAaaa :hmm:
Ratliker
Jei cia hintas man tai po savaites isvykstu
Kai grisiu, vasaros pabaigoje, reiks padaryt turnira jau naujom taisyklem isivaziavimui :@
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Imperial
Blemba net mane sudomino kolkas ant popieriaus patinka ka matau



[center]King Undisputed! Respected! Saluted! And seen for the wonder I am! Yes, my teeth and ambitions are bared! Be Prepared! [/center]
Ratliker
Kas pavizdziui patiko?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
kasperlo
Man irgi patinka ,bet turiu pasakyt jog jauciu fantasy kvapa sioje edicijoje turetu buti idomu
Vaider
Man svarbiausia, kad Vehicle Squadron taisykles normalias padarytų...
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
meh
Vaider parašė:

Man svarbiausia, kad Vehicle Squadron taisykles normalias padarytų...


Galiu pasakyti tikrai, kad nebera "Immobilized" = "Wrecked". Imobilizuotus vehicle'us gali abandoninti is skvadrono ir palikti stoveti ten kur jie imobilizavosi. :err:
Ratliker
ir jei teisingai supratau, visas dmg eina i viena is squadron vcl kol jis nesusinaikins.
beje necronai su ju Glance-Glance teatru labai pastiprejo, nes 3- glancai = ate tankui.
Beje, toje nufotkintoje kopijoje kur radau nebuvo lenteliu pas ka kiek Hull pointu, gal kas turi?
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Batma
Hmm.. man atrodo buvo parašyta kad dauguma turi po 3, tik kad didesni (land raider, soulgrinder, etc) turi po 4.
Bet nufotkintos lentelės aš nemačiau tai čia tik kiek pamenu iš spoilerių
meh
Batma parašė:

Hmm.. man atrodo buvo parašyta kad dauguma turi po 3, tik kad didesni (land raider, soulgrinder, etc) turi po 4.
Bet nufotkintos lentelės aš nemačiau tai čia tik kiek pamenu iš spoilerių

Preliminariai, land raideris 4, nekronu kazkas 4 ir dar kazkas. Viskas daugiau po tris, iskyrus tam tikrus walkerius, kurie tures po 2. Tos lenteles su hull pointais, tai niekas nenuscanavo kazkodel.
Drago
Gal kas galetu i pm link'a tos stebuklingos nufotkintos versijos, nes mano paieskos bevaises.Is anksto dekui
Sir_Vicious
As irgi tokio linko noreciau, nes kol kas nesigauna atkasti.
Blood calls out to blood, so they say. Let us spill that of our enemies with all due haste, that we may hear its cry all the clearer.

WH40K - Blood Angels
Infinity - Yu Jing
Dzonis
Sveiki, smalsumas žudo gal žinot ar mėnesio ar kelių bėgyje, ar apskritai išeis koks starteris naujas, kuriame bus mini taisyklių knygutė 6th Edition, ar teks įsigyti naują taisyklių knygą už 170lt.?Kiek teko žiūrėti per YOUTUBE, tai naujos taisyklės biškuti vėlei remiasi į didesni figurėlių pirkimą :/
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Batma
Preliminariai kažkur rugsėjo mėnesį bus naujas starteris, kuriame bus Dark Angels ir Chaos Space Marines
Drago
Dzonis parašė:

Sveiki, smalsumas žudo gal žinot ar mėnesio ar kelių bėgyje, ar apskritai išeis koks starteris naujas, kuriame bus mini taisyklių knygutė 6th Edition, ar teks įsigyti naują taisyklių knygą už 170lt.?Kiek teko žiūrėti per YOUTUBE, tai naujos taisyklės biškuti vėlei remiasi į didesni figurėlių pirkimą :/


Ne visai sutinku, jokių revoliucinių pasikeitimų nėra, jei turėjai kariaunos ~2000pt, tai laisvais apsieisi su turimais, o praplėsti visada suspėsi. Aš bent kol kas nieko pirkti neketinu, nebent Librariana ar naująjį Stormtalon'ą, bet šitie pirkiniai ne naujų taisyklių nulemti =)