Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
OETC turnyras
Batma
Taigi, bandymo nugirdyti italą metu, užėjo kalba apie OETC turnyrą ir buvo pasiulyta mums į jį isipaišyti. Aišku būdami nevisai blaivaus proto mes sutikome
Šiuo metu nusiunčiau jiems paklausimą ar mes išvis ten tilpsime (nes vietų ten tik 20-iai komandų, o preregistravosi virš 25), tai pakol laukiam, galim apsvarstyti teorines ir praktines tokios aferos galimybes.

Pateikiu turimą informaciją apie turnyrą:
Turnyras vyks Zalcburge (Austrija), spalio 6-7 dienomis
Taisyklės: http://wmho-oetc.frozennet.com/downloads/WarmachineHordes_OETC_Regeln2012_Draft1.pdf
Užsiregistravusių komandų sąrašas (info šiek tiek pasęnusi): http://www.taurusiuvavi.at/phpBB3/viewtopic.php?f=56&t=648&sid=9317ab884900b16741497e57ab953bf2

Preliminariai kaina žmogui būtų:
30 eurų už turnyrą
~1000lt kelionė lėktuvu
~100-150 eurų nakvynė
maistas/gėrimai/taksi/whatever

Kaip matome suma susidaro nemenka. Kiek kainuoja bagažo vieta lėktuve aš nežinau, tai neskaičiavau (nes visgi reikės vežtis du 50 pts listus)

Papildomi turnyro reikalavimai kurie mums gali sudaryti problemų:
Fully painted armijos.
Factionai teame negali dubliuotis (o pas mus ne toks didelis žmonių kontingentas)
Apsispręsti reikia greitai (sumokėti starting mokestį iki šio mėnesio pabaigos)

Taigi ar yra norinčių pakeliauti žmonių?
TerTer
Preliminariai im in. Galutinai apsispresiu per siandien/ryt
Armija: Cygnar

Bet kiek maciau tai ten po kelias is tos pacios salies, o kiek supratau skirtingom salim priority eina

PS. Visada alternatyva vaziuot masina, bet apie 1400-1800km, kelione 18-19h pagal google maps
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Viena iš problemų būtų kelionė ten atgal, nes greita paieška parodė, kad iš Vilniaus skrydis būtų apie 13 valandą (vietoje būtume 18, kas yra super), o iš ten į Vilnių normaliausias (nelaukiant 12+ valandų Vienoje persėdimo) skrydis yra 8 ryto iš Zalcburgo, nes yra tik vienas skrydis iš Vienos į Vilnių 10 valandą ryto. T.y. reikėtų imti 2 laisvas dienas - išvykimui penktadienį, o grįžimui pirmadienį.
Bagažo paprastai leidžia imti link 8kg į saloną be papildomo mokęsčio, bet čia vėlgi nuo oro linijų priklauso (LOT leidžia 20kg nemokamai). Ar du listai + kažkiek asmeninių daiktų tilps į 8 kg reikėtų kiekvienam pasižiūrėti (plastic FTW šituo atveju ).
Team'ą galima pasiskolinti, bet lieka klausimas ar mokėsi už jį žaisti

Grubiai tariant - 2k (realiai mažiau) litų už tris dienas Zalcburge
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Batma
Su mašina čia aišku variantas, bet reikia kaip minimum poros vairuotojų. O mašiną reikėtų nuomotis?

Aš lyg ir preliminariai irgi in
Batma
Ten kur aš žiūrėjau man atrodo ir buvo mes penktadienį apie pietus išskrendam iš vilniaus, vakare būnam ten. Šešadienis/sekmadienis turnyras. Pirmadienį iš ryto lėktuvas atgal į lietuvą ryte, apie pietus jau namie.
Tai tokiu atveju jo, reikėtų penktadienį/pirmadienį imti išeigines
TerTer
Kaip suprast team'a galima pasiskolint? Turi omenyje armija?

Del problemos, kad paimti 2 laisvas dienas as nematau, bet aisku gali buti nepatogumas.

Del masinos priklauso kiek zmoniu vaziuotu masina ir pan, pvz jei bus kas dar nores siaip pvz, zmonos, vaikai, palaikymo komanda

Jei daugiau zmoniu vaziuotu, net ir 5 manau patogiau minivenas, jei kas turi, jei ne problema siokia tokia O siaip masina lengvoji neproblema Negi visi be masinu esat?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Mašina žinoma pigiau (berods link 5 kartu, jei nesinomuoti), bet penkiese mašinoje 14 valandų bus galima nusišauti, jei tai sedanas/universalas, o ne vienatūris. Čia neminint džiaugsmų pavadinimu "važiavimas per visą Lenkiją" ir to fakto, kad išvažiuoti reikėtų labai anksti.

p.s. preliminariai labai noriu
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Tai galima imti dvi masinas po 3 zmones masinoje, manau pats tas Kelione turbut ir pigiau butu, jei 2 vairuotojai masinoje pasikeiciant normaliai, isvaziuot arba anksti labai reiktu arba 4dn velai labai Kad 5dn vakare but Bet cia kaip sakoma viskas imanoma, jei noro yra

@Gambler
Ka turejai omenyje pasiskolint team'a galima?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Armiją, ne team'a
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
As irgi noreciau bet vairuotojo teisiu neturiu deja tai del masinu ne ka galiu padeti.

Del registracijos neturetu buti problemu nes pagal taisykles atregistruoja paskutine is salies kur daugiau komandu yra jeigu registruojasi is Lietuvos pirma
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Is bedos manau ir su viena masina nuvaziuot galima, tik gale kiek nepatogu sedet butu Skrydis aisku visada greitesnis.

Tai ka kol kas 4 ant klaustuko
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Gambler
Aš visai būčiau už mašina vien pinigine prasme, bet 14 valandu tryse ant galines sedynes? Bijau, kad net besikeičiant vairuotojui ir paeiliui sėdint priekinėje keleivio sėdynėje reikalo neišgelbės. Nebent mes kalbam apie Lincoln Town car'ą, bet tada mes bankrutuojam ant degalų
Aš turiu teises, bet pastaruosius n metų reguliariai nevairavęs, tai geriausiu atveju pakol kas turime 1,5 vairuotojo, kas irgi neįkvėpia optimizmo.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Kur 14h, apie 18-19h gautusi pagal google maps Patogiausias dalykas butu jei kas turi koki minivena, kuriame kokia 7 vietos skaitosi O kitas variantas arba dvi masinos arba lektuvas
Masinos kuras butu imamat 8-9 l/100km, kokia 1200-1300lt 3000km Tai vaziuojant masina ta dalis tikrai pigiau, bet ir patogumas tikrai mazesnis
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Siaip jeigu ir nerastume penkto komandos nario (ir tuo sutaupytume problemu keliaujant nors komandos registracijos mokestis lyg ir nemazeja nuo to) tai ten buna kazkokie mercenaries. Na ne kaip as, bet zmones kurie neturi komandu ir prisijungia prie bet ko.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
(Emiliano manau laisvai rastu mums koki austra)
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Batma
Aš nevairuojantis irgi (nors teises turiu).
TerTer
Nu manau variantas ir mercenery paimt koki, jei toks atsirastu.
Del vaziavimo, tada gautusi as ir Gambler vairuojantys Kaip sakoma didziaja kelio dali galeciau vairuoti +miestai O gambler ant automagistraliu pavairuotu jei ka
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Tai pala jūs su tais mercenariais.. gal gi atsiras dar vienas žmogus
TerTer
Tai laukiam Tik kaip variantas tinkamas sakom
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Batma
Atsakymas iš organizatorių:
Hi!

It would be great if there would be a team from Lithuania! If you get a team together you get a fix starting place.

Best regards,

Steve