Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
War Room
Gambler
Pirmi asmeniniai įspudžiai apie Privateer Press'o War Room'ą. Kadangi tai pirmi įspudžiai tai gali būti netikslumų.

Paskaičius atsiliepimus android markete ji veikia toli gražu ne ant visų telefonų. Ant mano Galaxy S Plus iš esmės ji veikia normaliai, su keliomis nedidelėmis išimtimis.
Trumpai tariant produktas tikrai reikalauja tobulinimo, bet net ir dabartinėje jo būsenoje jį galima naudoti.
Kaip dabar madinga iš pradžių parsisiunčiamas mažytis gabaliukas (~150 kB), kuris iš paskos atsitempia dar apie 80 MB. Pasileidžia jis neskubėdamas ir čia prasideda linksmoji dalis.

Esminiai minusai:
a) programa pripažįsta tik Wi-Fi prisijungimą prie interneto.
b) ji visiškai ignoruoja standartinius androidinius klavišus "Atgal" ir "Settings". Paspaudus "Home" mygtuką programa tvarkingai užsidaro ir grįžtama į OS, bet dažniausiai po to pamatai langą apie tai, kad War Room nebereaguoja ir jį reikia per prievartą uždaryti. Ir tai yra vienintėlis būdas iš jos išeiti, nes nei vidiniam meniu nei kažkur kitur nėra varianto Exit, o "Back" mygtukas blokuotas.
c) Kadangi defaultiniai mygtukai blokuoti viskas valdoma per nedidukus myktukus ekrane. Nelabai patogu, bet galima priprasti. Bet vistiek nepatogu.

Minor minusai (man jie netrugdo asmeniškai):
a) tik portretinis režimas
b) kortu neįmanoma zoom'inti

Nemokamoje versijoje yra ribotas kiekis kortų, tačiau galima matyti visų kortų santraukas. Jei bakstelima ant kažko, kas nepapuola į nemokamos versijos ribas iškart siųloma nusipirkti tą deką. Taip pat tik nusipirkus bent vieną deka atsiranda galimybė patogiau prieiti prie taisyklių. Atsidarius kortą rodomas tokia, kokia ji yra iš tiesu ir maniškio 4" ekrano pilnai pakanka, kad viską skaityti ir be zoom'o. Bakstelėjus ant atskirų kortos vietų atsidaro taisyklių paaiškinimai. Tokie langai uždaromi ne įprastu "Back", o kaip windowsuose paspaudus X ekrane, kas nėra labai patogu.
Redagavo Gambler 2012-08-07 13:43
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Gambler
Dar iš pastebėtų minusų:

d) nors ir galima sudarinėti Tier'ines armijas šita funkcija šlubuoja. Tau parodo Tier'us ir jų reikalavimus, ką jie duoda, bet pvz. eButcherio Mad Dog of War jau trečias Doom Reaverių junitas rodomas kaip viršyjantis limitą, kainos sumažėjimas vienetu niekaip neatsispindi. Gal ateityje sutvarkys ir šitą funkciją iki galo.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Praetor
Mano telefono Galaxy S2 atveju rodo, kad su siuo modeliu programele nesuderinama Va ir po viso laukimo...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Na jau leido ir S2 turėtojam susiinstaliuoti. Tai kažkaip labai jau lėtai veikia.
Ir jo, šiek tiek nepatogu kad applicationas ignoruoja telefono buttonus.

Ir dar galėjo padaryti kad kažkaip matytųsi kurias kortas tu turi, o kurių ne
Redagavo Batma 2012-08-08 05:51
AKu
na jei zoom neina tai net nebandysiu jauciu ant galaxy europa (i550 (man atrodo)) tikrai nieko nematysiu...
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Praetor
Batma, o tai pas Tave berods irgi S2? Normaliai susiinstaliavo? Nes pas mane instaliuot irgi leido, bet veliau paleidžia juoda screen'ą su PP herbu ir... programėlė užsiverčia. Mėginau perinstaliuot - nieko nepakeičia. No idea, ką daryt...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Jo, pas mane irgi S2.
Lyg ir normaliai viskas pasileido, tik pirmą kartą leidžiant žalias visas ekranas buvo pasidaręs, bet relaunchinau ir pasitaisė.
Praetor
Tada visai nieko nesuprantu...
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Praetor
Ir ant tų žodžių dar kartą perisntaliavus - pasileido...

Pataisa: taip tik pasirodė - perkrovus telefą, vėl pastrigo. Žodžiu, laukiam normalaus update'o
Redagavo Praetor 2012-08-08 07:52
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Batma
Walgis parašė:
na jei zoom neina tai net nebandysiu jauciu ant galaxy europa (i550 (man atrodo)) tikrai nieko nematysiu...

Na ant mano S2 kortos užima maždaug 70-80% ekrano tik, ir tekstas scollinasi į apačia. Tai manyčiau kad panašaus dydžio galaxy europa dydis ir būtų (bent jau pasižiūrėjus į internetą). Kadangi programa nemokama (ir joje duoda defaultu starterio modelių kortas), tai galima pasibandyti gi
Praetor
Nu va, panašu, kad pagaliau išėjo veikiantis WR atnaujinimas. Programėlė veikia Ir visai pusė bėdos
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
vytzka
o jeigu butu ta savaite paskyre normaliai testavimui ir isleide dabartini varianta is karto :yuno:
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Praetor
Jie "TĄ SAVAITĘ" lindo Apple į %#%*$
Jei rimčiau, iš klajojančios info panašu, kad per tą paskutinę "delay" savaitę TKN derino app keliems Obuolio įrenginiams, o Droidams (kurių pagal įvairias konfigūracijas yra ar ne 700 vienetukų) laiko neliko. Teko viską daryti greituoju būdu per dvi naktis po relizo... Na, bet kaip sako, durnių ir bažnyčioj muša... (@vytzka - čia ne apie AT Church)
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
vytzka
Na as suprantu kad in the wild geriausiai issitestuoja visi bugai ir visu kombinaciju nepaziuresi (net jeigu testuotojai ir ne lopai kaip pas mus firmoj ) bet FFS.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
rankos pas juos aiškiai iš vienos vietos dygsta, bet uzh 3g palaikymą dėkui
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company