Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Warmachine/Hordes geros naujienos ir preview (part VI)
Luxis
Gambler parašė
Vartotojai visada balsuoja pinigine. Jei kiekvieną modelį daryti unikalų jo savikaina ir RRP automatiškai didėja. Mokėti 35-40 eurų už heavy beasto/jacko dėžutę, kur gali surinkti 1 iš 3, ar 60+ eurų už unikalų modelį, nors tai nėra character? Estetai deja nesugeneruoja pakankamo pelno, o ir PP nėra "collector's miniatures making company".


Not sure, ar mano atmintis kiauroka, ar... bet tiek to. Kai atsirado PVC warpwolf multikit, vienintelis metalinis warpwolfas, kuris buvo už ji brangesnis Anglijoje, buvo ką tik išleistas stalkeris. Feralas, purebladas - abu metalo gabalai buvo pigesni už naujajį Š++ kokybės vilko rinkinuką. Visi tris metaliniai vilkai buvo individualus, visiškai skirtingų pozų. O dabar iš trijulės išsiskiria tik stalkeris, ir tas - dėl kalavijo.

Beje, kaip tik šitie krokodilai yra geras pavyzdys, kad kažkas PP keičiasi. Kol kas nemačiau, ar ten yra dėžutėje dar ir trečias variantas, bet šitie du rimčiau skiriasi viens nuo kito, ir gal būt netgi atrodo gerai šalia vienas kito.

60 euru? Nežinau, nemačiau Rikyje, todėl priminsiu, kad toje pačioje Anglijoje abu metaliniai satyrai kainavo apie 25-28 svarus. Kiek dabar kainuoja Š+ kokybės rinkinys? 26 svarai. Jo, tikrai tai buvo aukso vertas švinas... Todėl aš balsuoju su savo piniginė - iš PP aš esu pasiruošęs pirkti tik "35mm žmogaus" dydžio metalo miniatiūras.

Marukas parašė
Na bet dabartine PP miniatiuru kokybe ir dizainas tikrai nera prastesne nei "collector's miniatures making company" miniatiuru kokybe, o kai kuriais atvejais PP netgi geriau padaro miniatiuras.


Na-na, prašau - teskit, pone. Kaip tik dabar priešais mane stovi eKromac, gruntuosiu šįvakar. Kiek už jį nori PP? 22 svarai? Už 32 Corvus Belli siūlo du vilkžmogius tokio pat dydžio ir geresnės "kokybės". Puse eKromac'o sudaro lietos dervos detalės. Kailiniai pavaizduoti kaip 1x4 mm dešrelės - ar tai yra "collector miniatures making company"? Tai yra tas pats PVC, tik perdarytas brangiau. Lyginam su normaiu PVC? Wrath of Kings yra labai panašios kokybės, tik dvigubai pigiau. Lyginsim su Reaper? 10 kartų pigiau už santykinai nežymų pablogėjimą. Lyginsim su tikrai "collector miniatures"? Kingdom Death, Zenith, rūsai, lenkai, ukrainiečiai, net mano keikiamas MMM - skirtumas nesimatys tik po to, kai juos nudažau aš.

Peace and Merry Christmas?
Gambler
Ruin'o (Khador character jack'as) RRP yra 65$, kas yra beveik tas pats eurais. Ir tokią kainą turi iš esmės visi Khadoro character jack'ai - ji sukasi apie 60$. 3 jack'ų boxas (Demolisher\Devastator\Spriggan) RRP 35$. Šitos kainos galioja iš esmės visoms PP leidžiamoms armijoms - heavis characteris už 60, o paprastas už 35. Už kiek tai parduoda local friendly hobbyshop yra jo pelno maržos klausimas. Ar mane tenkina tokia jų kainų politika? Aš tikrai nebučiau prieš pigesnius modelius, ypač kai yra pigesnių miniatiūrų žaidimų. Bet jie nėra WM/H, vat kame problema. Ir aš laikausi nuomonės, kad reikia remti gamintoją, kurio žaidimas tau patinka.
Kuris modelis buvo/yra gražesnis ginčytis nesiruošiu, nes čia skonio reikalas.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
magyar
Kalbant apie old vs new kainas, tai dar syki priminsiu, jog PP ne karta deklaravo, jog jie niekada nekels kainos egzistuojantiems produktams. Naujai isleidziamiems / perleidziamiems / repackage'inamiems produktams adjust'inamos labiau adekvacios kainos. Cia jeigu norisi sentimentaliai pasriubauti, jog anksciau buvo dvigubai-trigubai pigiau.

O bendrai del kainos: didziaja PP figureliu kainos dali juk sudaro ne pacios figureles, o IP behind them.


Luxis
Gambler parašė
Ruin'o (Khador character jack'as) RRP yra 65$, kas yra beveik tas pats eurais. Ir tokią kainą turi iš esmės visi Khadoro character jack'ai - ji sukasi apie 60$. 3 jack'ų boxas (Demolisher\Devastator\Spriggan) RRP 35$. Šitos kainos galioja iš esmės visoms PP leidžiamoms armijoms - heavis characteris už 60, o paprastas už 35. Už kiek tai parduoda local friendly hobbyshop yra jo pelno maržos klausimas. Ar mane tenkina tokia jų kainų politika? Aš tikrai nebučiau prieš pigesnius modelius, ypač kai yra pigesnių miniatiūrų žaidimų. Bet jie nėra WM/H, vat kame problema. Ir aš laikausi nuomonės, kad reikia remti gamintoją, kurio žaidimas tau patinka.
Kuris modelis buvo/yra gražesnis ginčytis nesiruošiu, nes čia skonio reikalas.


Nesupratau dėl "character", kažkodėl nuvariau į senus gerus (bet trumpus!) laikus, kai visi tris vilkai turėjo individualus "sculptus". Atsiprašau. Dėl skonio visiškai sutinku, o dėl lojalumo - retas mūsų laikais, pavydėtinas bruožas. Aš savąjį senai praradau, kažkur tarp Warlord ir Warhammer.

magyar parašė
Kalbant apie old vs new kainas, tai dar syki priminsiu, jog PP ne karta deklaravo, jog jie niekada nekels kainos egzistuojantiems produktams. Naujai isleidziamiems / perleidziamiems / repackage'inamiems produktams adjust'inamos labiau adekvacios kainos. Cia jeigu norisi sentimentaliai pasriubauti, jog anksciau buvo dvigubai-trigubai pigiau.


Būtent! Būtent sentimentaliai, apie tikrą metalą ir jo įvairovė. "Dvigubai-trigubai" neprisimenu, bet "sticker-shock" kai metalą pakeitė į nekokios kokybės PVC už tą pačią kainą man vis dar nepraėjo. Tas pats ir dėl kokybės bendrai - kol PP neišmoks valdyti PVC štampavimo bent CMON lygyje, o dar geriau - parinks geresnę medžiagą, aš žiūrėsiu į jų modelius ir eisiu pro šalį. Už 5 svarus mane eKromac džiugina. Už 22... Ne.

magyar parašė
O bendrai del kainos: didziaja PP figureliu kainos dali juk sudaro ne pacios figureles, o IP behind them.


Štai čia tikria įdomus klausimas, tik vargu ar kada nors bus atsakytas. Aš suprantu "IP behind them" X-wing'e - licinzijuota IP, kainuojanti nemenkus pinigus. Ar PP moka už Wm/H licenziją? Jeigu ne, tai IP neturi su kainodarą nieko bendro, ir kainos nustatomos "because we can" principu, nes "mes" tiek mokame.

BTW. "Development costs" =/= "IP costs", mano gamybos "š" irgi kainuoja daugiau negu materialai. Bet kada tai buvo naujienos?

And back to news - Hutchuck has two faces!!! Netikiu savo akimis. PP leidžia kažką kastomaizinti?! Shock 220 V.
magyar
Prie ko cia licencijavimas? IP yra viskas nuo Immoreno fluff'o iki taisykliu ir OP. Tinkamesnis pavyzdys - historical miniature gamintojai. No IP - galima dziaugtis dideliais kiekiais pigiu miniatiuru. Pasiimi FOW su ju visa IP plejada ir stai dziaugiesi dideliais kiekiais brangiu istoriniu miniatiuru.


Marukas
Luxis parašė

And back to news - Hutchuck has two faces!!! Netikiu savo akimis. PP leidžia kažką kastomaizinti?! Shock 220 V.


Mano war shocktrooperiu lyderis turi 3 galvas kaip opcija
Redagavo Marukas 2015-12-23 16:55
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Offtopic biški varot
Marukas
Grisel, perdaryta :)dinamiskesne nei senoji.





Redagavo Marukas 2016-01-12 23:03
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Isejo nauja erata, yra rimtu pakeitimu.
Pvz, troliu warderiai nebeturi weapon master, o khador bombardieriai gavo Combined atack
http://privateerpress.com/files/WM%20MKII%20Rules%20Errata%20Jan%202016.pdf
Redagavo Marukas 2016-01-19 21:23
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Errata nunerfino ir kelis Tier'us
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Nesu didelis expertas, bet manau logiska buvo kai ka nunerfint
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
"kai ka"
Marukas
warderiai buvo isties ziauriai geri, ir champams visai nepaliko vietos listuose. Dabar gaunasi warderiai labiau gynybai, o champai puolimui
Aisku galima buvo ir dar "kai ka" nunerfinti
Redagavo Marukas 2016-01-20 12:26
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
danis2005
Ne, Marukai, negalvok taip, tiesiog imk Fenblade'us ir nieko kito, nėr point'o kažką įdomiau daryt!
Marukas
Na as nesu power gameris, tai man tokie nerfai visai neaktualu. Kaip infantry naudoju arba scatergunners arba bushwackerius... abu pasirinkimai gana beviltiski is power game pozicijos
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas


Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Battle boar panasu elektrinis. Siaip nzn ar man jie grazus, keisti labiau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Na kazkokius panasius elektrinius prietaisus turi Arkadius, kialiuku kasteris ir kurejas tai gal cia bando testi tema..
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
O cia kaip suprantu naujas Covergencijos kolosalas? Beja plastikinis. Man jis patinka...



Redagavo Marukas 2016-03-02 17:19
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Luxis
Sveikitinas zingsnis, pagerejies dizainas!

Kartais net noresi vel pradeti kazka rinkti, bet... mano gargantiuanas vis dar laukia savo laiko. Dezuteje. Epoksidkes.