Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Sveiki sugrįžę iš OETC
magyar
Kaip žinia, šiemet pirmą kartą LT komanda dalyvavo Warmachine / Hordes OETC turnyre. Sveiki sugrįžę :). Lauksime įspūdžių ir foto :).


vytzka
Grizom siaip taip

Paveiksliukai is organizatoriu:

http://www.flickr.com/photos/88185663@N05/sets/72157631715037508/
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
Turnyras tikrai labai patiko visomis prasmemis - vieta, organizavimu, žaidėjeis ir viskuo kitkuo.

Buvo nedidelis baras, kur galėjai nusipirkti atsigerti gaiviųjų gėrimų arba alaus (2 eurai, vietinis Stiegl visai neblogas ir austrų komandos rytą atėję pradedavo nuo jo) arba pavalgyti sriubos, dešrelių su garnyrų (kainos irgi apie 2 eurus). Ten pat buvo galima nusipirkti colossalų uzh +/- 100 eurų ir į turnyro galą jų liko mažiau nei pusė (3 iš 7).
Žaisti teko kiek susispaudus, bet vistiek normaliai. Tereino ant stalo buvo gerokai mažiau nei pas mus - 3-4 daiktai, dažniausiai namas, kalva, miškas, tvorele ar javų laukas. Buvo naudojamas Deathclock ir man jis labai patiko. Daug lengviau nei standartinis laiko limitas turnui, ypač kai žaidi su inflantry spam'u, o ir ne su spam'u jis tikrai gėris. Pagrindinė bėda (ir organizatoriai su ja susidure) reikia turėti pakankamą kiekį time counterių. Daug colossalų - pagrinde Cygnar ir Khador, bet buvo pastebetas ir vienišas Krakenas. Mountain kingų nebuvo išvis. Grubiai primetant bent ketvirtis visų listų turėjo colossal'ą. Battle engin'ai pagrinde buvo pas Cygnar'ą, nors kažkas iš khadoro žaidėjų turėjo 2 juos vienam iš listų, o ir menoth'o vargonai buvo pastebėti.
Apie pairingo strategijas ir mušių smulkmenas paliksiu pasireikšti Vytzkai ir Rolandui, jie buvo komandos smegenis kartu su italu

Trumpa statistika - 2 iš 5 roundų laimėti, 20 vieta bendroje įskaitoje iš 24 komandų. Vienintėliai ne europiečiai buvo 2 australų komandos. Daugiausiai buvo lenkų (berods 5) ir vokiečių (berods 6) komandos. Likę visko po truputį - suomiai, švedai, šveicarai, belgai, austrai, italai, vengrai, slovakai, lietuviai. Tai paskutinis OETC - dabar bus tik World Championship. Bet šito OETC organizatoriai sake darys neoficialų panašaus dydžio turnyrą kitamet Miunchene.

P.S. mano nuotraukų kokybė vidutiniška, o ir sukelti nežinau kur, tai manau teks palaukti Batmos ir Rolando nuotraukų. Ten ir aparatūra rimtesnė ir sudėti žino kur
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Foto jei nepamirsiu sukelsiu siandien ryt. Ispudziai geri
Tikrai buvo faina pazaisti, pamatyti skirtingus playstyle ir pamatyti ivairesniu armiju
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Taigi siek tiek informacijos apie OETC.
Turnyras patiko, buvo gerai suorganizuota, kaip ir gambler minejo, vietos kai kur maziau, bet esme uzteko. Apie komandas papasakojo siek tiek.
Strategijos atzvilgiu norejom suporuoti 3 is 5 zaideju, kuriem butu palankus musiai. Pirma partija pavyko tai padaryti paaukojant musu Ret zaideja ir Gambler , bet deja, del durnu klaidu 3 is musu, pralosem Antra matcha teko vel aukoti kazka, vel parinkome Gambler (jis nepyko), taigi antra laimejome.
Trecia buvau as ir gambler paaukoti, vel laimejome, nors idomiausias dalykas buvo, kad musu Ret zaideja failino assisination ir priesininkui teliko nuzudyt jack ir laimet, bet muzu naudai jis irgi failino ir Ret zaidejas istraukia mum laimejima, nes buvo 2-2 tuo metu. Taigi pirma diena baigem 2-1. Antra diena nelabai palankios komandos iskrito ir deja nesvarbu kaip stengemes, bet pralosem abi partijas. Is savo puses galiu pasakyt, kad teko man zaisti pries savo paties eHaley Tier 4, tik vietoj Arlan buvo mechanikai tai buvo idomi patirtis.

Taigi cia trumpai ir paprastai, jei kas nori smulkmenu ar detaliu, klauskit, atsakysim, parasysim.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Sveikinimai komandai, gera patirtis, reikia dazniau i uzsienio turnyrus vaziuoti.

Beja kazkas nufilmavo Lietuvos komanda iseinancia is turnyro, atrodot nusikamave, bet nusiteike kovingai

http://www.youtube.com/watch?v=FYi_QmFe4cM
Redagavo Marukas 2012-10-10 17:34
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Nuotraukos iš mano telefono:
https://plus.google.com/photos/117867327888186014195/albums/5797660979705079233?authkey=CKm2qLjTmsiHrAE

Per turnyrą kaip ir nieko nefotografavau, manyčiau kad fotoaparatai buvę vietoje geriau nufotografuos figūrėles
Keli kelionės highlightai:
Kauno traukinių stotyje porą metrų nuo žemės esančios durys
Smartas šonu prisiparkavęs tarp normalių mašinų berlyne
Mergina su šampano buteliais, paskui kurią mes važiavome virš valandos nuostabioje lenkijos autostradoje, kurioje yra ribojamas greitis 70, lenkti nėra vietos, nusukti arba sustoti taip pat nėra kur
Redagavo Batma 2012-10-10 17:23
vytzka
Ta mergina su sampano buteliais tik mus ir isgelbejo. Neaisku ar kitaip butume nuvaziave iki tikslo
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Praetor
Nuoširdžiausi sveikinimai komandai! Šaunuoliai jau vien, kad dalyvavot!
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
TerTer
Nuotraukos: http://sdrv.ms/WUl5cG

Foto is ju: http://taurusiuvavi.at/Foto/OETC_2012/
Redagavo TerTer 2012-10-11 07:21
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar


:). Sukelia pasididžiavimą :).


WhiteDragon
METALHEAD
vytzka
Visi juokavo kad be reikalo leido pinigus uzrasyt Lithuania ant mano maikes nes vis tiek nesimate
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas