Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
Steamroller 2012 registracija ir ATSILIEPIMAI
mister_mase
As, Cryx.
magyar
Atnaujinta info.

Užbaigta registracija:
TerTer, Cygnar
Batma, Trollbloods
danis2005, Cryx
Niblit Groinstabber, Cygnar
Walgis, Skorne
Gambler, Khador
Gunchik, Legion
foXtrinee, Minions
Marukas, Trollbloods
mister mase, Cryx
Vytas Podiolianka, Menoth
Gremlinai, Menoth
Anna (fioletovyj), Mercenaries
Redagavo magyar 2012-11-16 07:18


magyar
Geros naujienos dėl Steamroller'io, daug kas galutinai paaiškėjo.

Nors raginame rinktis nuo 11 val., tačiau į Visus Šventuosius bus galima rinktis jau maždaug nuo 10:00.

Virtuvė turėtų veikti nuo 12 val. Iš pradžių bus galima užsisakyti kažkokių užkandžių, o nuo 15 val. gal ir kepsnį.

Su gėrimais neturėtų būti jokių problemų nuo pat turnyro pradžios.


Taigi, kviečiame apsilankyti visus, taieiti pasižiūrėti, stebėti turnyrines aistras, pabendrauti ir išgerti kavos, arbatos ar kažko rimtesnio :).


magyar
Steamroller 2012 plakatai:





Norintys galės įsigyti už 8 Lt. Kiekis ribotas. Pardavimui bus skirtos 4-5 kopijos. I, II ir III vietos laimėtojai gaus plakatą dovanų.


AKu
Aciu uz turnyra tikrai smagu buvo
Keli pastebejimai is mano puses:
1) pries turnyra turetu but nustatyta kiek musiu bus, 3-4 ar 100 nes aiskiai matesi kad tai sukele nesklandumu.
2) sito gal smarkiai negaliu kritikuot bet nepatiko "tie brakeris tas kur tipo priesininku galingumas "
keli argumentai, pirmasis galbut kiek svarbiausias mano galva, kad tai zaidimas turnyrinio principo ir kur siekiama sumazinti randoma ir daugiau kreipiama demesio i tai kaip zaidejas su zais is taktines puse ir kokius sprendimus padarys palikt didziausia randoma pirmam musiui t.y. jeigu pralosiai pirma musi iskart krenti smarkiai i apacia ir i prizininkus isimust ziauriai sunku. o kas tai yra, tai yra randomas koki priesininka istrauksi pirmu ejimu, jis tures abu listus pasirinkimui aisku pasiliks ta lista uris yra patogiausias pries ta rase ir t.t.
Nesakau kad tai blogas tie brakeris bet tai neturetu but pirmos reiksmes prie viso sito apmastymo prisideda tai kad likau 4(berots) kai tup tarpu tiek pat pergaliu buvo ir 2 ir 3 vietoje
3) dvieju listu sistema man supratau kad nepatinka, mano balsas keliautu pries vieno listo turnyra kur tu turi pasidaryti ji optoimalu visom rasem o ne pasidaryt su kazkokiais pribumasai vienai ar kitai situacijai susvelninti (kiek is komentaru girdejau kad spec lista pasidare pries tam tikra rase/zaideja), taivat tas nepatiko

O siaip turnyras super, aciu uz zaidimus!!

p.s.
Tai kaip su tuo terreino konkursu ivyko neivyko?

Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Kadangi mūsų buvo 13, tai ar bus 3 ar 4 mūšiai priklausė nuo to kas laimės antrame rate, tai čia nieko labai nenuspręsi, nes alternatyva kad žaidžiam keturis mūšius ir tada skaičiuojam irgi turi savų minusų.

Dviejų listų sistema kažkiek sušvelnina situaciją "kam man statytis modelius ant stalo jei vis vien pralošiu". T.y. užkišama skylė, kur tu turi listą, kuri kažkas counterina, ir tu nieko negali padaryti. Čia manyčiau tu šiek tiek pats sau prieštarauji, kai sakai kad nori labiau taktiško žaidimo, tačiau tau patinka kad tu laimėti gali vien tik pasidaręs listą ir net neišstatęs nė vieno modelio ant stalo.
Gunchik
Man kažkaip pasirodė kad 7 min. limitas yra kiek per mažas.

Daugiau pastabų neturiu, Tie brake-ai yra visiškai sažiningi (nežiurint į tai kad užėmiau garbingą paskutinę vietą iš tų, kurie turėjo po 9 taškus). Prieš 2 listų sistemą irgi nieko negalių pasakyti, nes, bent jau man atrodo, kad privalumai kurius tu gauni neutralizuojasi tuo, kad tau reikia daug daugiau galvoti.

O šiaip renginis super, ačiu organizatoriams.
AKu
Tai tu turi pasidaryti toki lista kad jis pries viska veiktu

O taip tai renginys tikrai super
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Sveiki,
Na, Steamroller'is praėjo... fjuuuu... Reikia pripažinti, kad renginio organizavimo remote vietoje įgūdžiai kiek nusilpę ir visas organizavimo mechanizmas veikė ne visai kaip laikrodis. Nedarėme šito nuo "Confrontation" laikų. Labai atsiprašome už nesklandumus pačioje pradžioje, tačiau paskui situacija buvo suvaldyta ir, man rodos, renginys vyko visai padoriai.

Nuotraukos - kažkada šiandien vakare. Ačiū Anai ir Audriui, kurie papyškino fotoaparatais.

Žiauriai ačiū visiems, kas susirinko, ypač, kas atvyko iš Kauno, ypatingas ačiū Vytautui aka vytzka, be kurio iš tiesų, neįvyktų nei vienas rimtas Warmachine / Hordes renginys. Dėkui visiems už gerą nuotaiką. Taip labai ačiū tiems, kas dalyvavo terrain konkurse. Dėl tų nesklandumų pradžioje, nepavyko tinkamai organizuoti balsavimo, tad bandysime balsavimą rengti internetu. Apie tai pranešiu vėliau. Taip pat susisieksiu su konkursantais dėl dalyvio mokesčio grąžinimo.

P.S.: Kol kas dar sunku užtikrintai tvirtinti, tačiau mąstysime apie tai, kaip kitais metais grąžinti dviejų sistemą - pavasarinio ir rudeninio. Žiūrėsime ar tai įmanoma.


AKu
Vianas kaune kitas Vilniuje? :>
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
magyar
Mintis, žinoma :).


TerTer
Renginys buvo tikrai geras, del nesklandumu kiek uzsitese, bet ka padarysi, vistiek laikas gerai praleistas
Del dvieju listu tai yra tikrai geras variantas, nes Walgi tu sakai reikia 1 listo kuris veiktu pries viska, tai vadinami all comers listai. Bet tokiu atveju maziau variantu kaip losti ir pan. Kai turi du listus tu gali pasirinkti geresni pries priesininka taip, bet priesininkas ta pati gali padaryti pries tave. Gal sakyciau tas locked in, kai gale gali lost tik butent su likusiu listu gali pakisti koja, bet cia kita kalba.
Taip kad du listai tikrai geriau nei vienas ir negausi ziauriai bad matchupo, kai 1 lista turi.
Del tie braker taip buna, kad pvz pralosus final battle nukrenti i 3 vieta ar zemiau, gal ne pats geriausias variantas, bet kol kas geresniu nera nei streanth of scheduel. (SoS). Jei sugalvosi prasom siulyti.
Del laiko limitu sutinku, kad kas maziau zaidzia 7 min galejo but mazokai.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
vytzka
Del 7 minuciu tai galiu pasakyti kad nepasiteisino daiktas ir grisime kituose turnyruose prie casual laiko limitu (10 minuciu 35 taskams, 12 50).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Aciu organizotoriams uz turnyra, man viskas patiko, (na aisku prisidesiu del 7min, mazoka buvo, 10min bus super )
Vieta parinkta gera, saunus bariukstis.
Ir gerai ismokau, kad reikia saugotis cygnar'o sauliu

Lauksiu daugiau turnyru.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
magyar
Steamroller foto:


http://www.facebook.com/media/set/?set=a.503220719698970.112591.155793634441682&type=1





Bus daugiau...


Paralius
Gal aš kažką praleidau, bet kas laimėtojai?
TerTer
Pirmas: TerTer (Cygnar) as kitaip tariant, Antras Danis (Cryx), Trecias Batma (Trolls).
Fastest caster kill: Tomas (Cygnar)
Most army points destroyed: TerTer (Cygnar)
Best painted army: Batma (Trolls)
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Fotogalerija FB papildyta.


magyar
Tiems, kas nemato fotogalerijų Facebook'e:


http://s179.beta.photobucket.com/user/dzeusoskydas/library/Steamroller%202012?


magyar
Papildyta Steamroller 2012 fotogalerija Facebook'e. Dėkoju už nuotraukas Annai ir Audriui.