Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
Dark Angels naujienos
Saulius
Naujienos apie DA, labai patiko naujienos.
http://forums.warforge.ru/index.php?showtopic=95686&st=880
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Nzn, man tai perkrauta jau truputi. Terminatoriu su mace'ais ir flailais gal nereikia, ne fantasy cia.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Vaider
Tai aišku, kad perkrauta, it's 40k, ir dar su Ward..:) Termikai dar visai nieko, bet speeder'is tai ...
Beje, atkreipkit dėmesį, kad Deathwing command squad seržantas labai jau panašus į starterinį chaos lordą:))
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Nomad
vytzka parašė:

Nzn, man tai perkrauta jau truputi. Terminatoriu su mace'ais ir flailais gal nereikia, ne fantasy cia.


GW į 40k shoehornina viską ką pajėgia. Turime vikingus, kaubojus, mongolus, halflingus, ogrus, romėnus-italus, tamplierių ordiną, undeadus, anime powersuitus, BDSM klubą, elfus, WWI laikų kariuomenes (arabų, rusų, vokiečių, amerikonų), ir net eilę įstorinių asmenybių (Kortesas ir Torkemada kažkodėl apjungti į vieną), o kur dar Rambo... Aš mėgstu referencus ir homage šen bei ten, bet gal ne tokiais kiekiais...
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Nomadai na kazkada buvo tiek kiek reikia o dabar per daug. Senstam
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas