Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
The Tau are coming - for the Greater Good
Luxis
Na ką, laikas sveikinti visus Gundamų mėgėjus? Tau gauna "dreadknight"-ą, štormfaiterį, naujus trupsus ir skyfire! Ir viskas vos už 20% kainos! Megadeal!!!111
Batma
+20%? :cyoot:
Ratliker
Ankstesni forgeworld liektuvai ju geresni buvo; sitie kaskoks hibridas tarp piranjos ir vendettos.
Ubersuit atrodo turys per mazai dakka (tik vienas pabuklas).
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Luxis
:err: Jo, +20%. Na bent visi suprato.
Dzonis
Grazu bet jauciu kaina bus irgi grazi "big knaitu"
http://www.3plusplus.net/2013/03/more-tau-picturez/

http://www.3plusplus.net/2013/03/tau-minis-sighted-and-some-silly-lawyering-by-gw-again-the-bitz-debacle/
Redagavo Dzonis 2013-03-19 17:57
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Vaider
Gražu tai gražu, svarbu, kad kas loštų šita rase.:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Luxis
Na, principe galiu sumesti armylistą...
- Ethereal with guard - Mantic or Prodos
- Fire warriors ir Pathfinders - Mantic or Prodos
- Stealth suits - dabar negaliu prisiminti, kažkas Europoje
- Crysis suits - Prodos
- Broadside - Hasegawa
- Riptide - Bandai
- Sunshark - Italeri
- Razorshark - Italeri or Zvezda
- Fish - Italeri or Zvezda
- Hammerhead - Revell or HobbyBoss

...na ir reikes palaukti, kol atvež kodeksą... Bet apie 1750 taškų ir 1000 litų tai turėtu būt. Su kodeksų.
Dzonis
Renku TAU rase, tik dar ne karto neteko isbandyti, nes dar truksta nemazai is isvardytu vadinamo listo, ir svarbiausia zaideju, kurie lostu WH 40K Laukiu plasmasiniu ar nors Finecast HQ. Kai dar Rudolfas vadovavo, teko matyti kad lose uz TAU rase pacioje parduotuveje. Zinoma cia N-metu atgal, bet matomai yra zaideju uz sia rase.
Redagavo Dzonis 2013-03-19 19:27
WH40K : [Space Orks 3K] [Space Marines(Ultra) 4K] [Tyranids 4K] [TAU 4K]
Praetor
Jei žaisčiau WH40K, tai būtent už Tau Empire frakciją
Warmachine (Khador)
Malifaux (Rasputina)
Marukas
Kai pradejau losti 40k, tai Tau imperija buvo vienas is varjantu rinkausi is IG, Tau ir Orku... nugalejo orkai jie visada nugali....
O siap nauji modeliai grazus...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Vaider
Heh, man tiesą sakant Tau irgi buvo pirmoji, kuri patiko, kadangi DoW belošiant užkabino. Na ir tai vėliau privedė prie hobio.:)
Warhammer 40,000 - Space Wolves ~3000pts, Orks ~750pts
Batma
Nežinau, man tai jie neįsipaišo, bet kiekvienam savo :hmm:
Nomad
Vaider parašė:

Heh, man tiesą sakant Tau irgi buvo pirmoji, kuri patiko, kadangi DoW belošiant užkabino. Na ir tai vėliau privedė prie hobio.:)


Lygiai taip pat Tik ilgiau pažaidęs DoW rinkausi iš Tau ir IG, ir po ilgo svarstymo IG nugalėjo. O DoW pirmoji rasė buvo Tau, gal kad ji buvo pirma liste tutoriale ar šiaip nepamenu kodėl ir su ja geriausiai žaidžiau
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Voidness
Na, jeigu bent kazkas tiks prie mano CSM, tai imsiu juos kaip allies pew pew
We are LEGION 我們軍團
Lietuvis
Pagaliau ir Tau gauna upgreida.

(Na as renku tau bet nelabai turiu su kuo pazaist ir laiko nelabai yra , tasku ir nelabai daug)
Nomad
Kaišiadoryse tai jau tikrai kad nelengva pažaisti, bet Kaunas ne taip jau toli
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
magyar
Traileris:

http://www.beastsofwar.com/warhammer-40k/games-workshop-tease-coming-tau/


Kaip žiniai GW garsėja savo "fantastiškais" traileriais. Šitas gal vos vos geresnis, bet irgi ne kažką. Na bet pažanga jau matosi :). Pavasaris, vienok.


Plaukai
Visai mieli nauji Tau, bet vis dar negaliu 40k armijos išsirinkt. Nė viena iki galo nekabina. Favoritai galbūt Space Wolves ir Orkai smagūs
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)
Ratliker
Imk orkus, space wolfu jau yra pas mus.
+ galimai parduotu modelius vienas zmogus kuris uzgere ir nustojo lost...
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
Plaukai
Na, jei tai tas pats žmogus, apie kurį galvoju, tai man nesinori scratch built orkų, dažytų voleliu (no offence) Orkais nežaisiu, manau, kol naujo army book'o nebus. Kol kas nebent galiu modelius dažyt/tvarkyt.
Rats as tall as man, and blessed with the most vile intellect and cunning. They are the dark side of our souls, come to destroy us for our sins. (Albrecht of Nuln)