Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warmachine / Hordes
STEAMROLLER 2013 SPRING 2013.05.12
vytzka


Atejo laikas naujam Steamroller turnyrui ir jis vyks jau visai greitai!

Taigi, kvieciame visus pasirodyti bare Busi Trecias sekmadieni, geguzes 12 diena, 11 valanda ir sudalyvauti.

Turnyre bus naudojamos 50 tasku armijos. Galima tureti viena lista arba du, jeigu du tai juose negali kartotis character modeliai (iskaitant warcasterius/warlockus, bet skirtingos versijos kaip prime/epic/kitas epic laikomos skirtingais modeliais) ir reikes suzaisti su kiekvienu bent po karta. Naudosime standartinius laiko limitus zaidimams (100 minuciu base length) bet casual turnu limitus (12 minuciu turnui + 6 minutes extension). Turetume tilpti keturis zaidimus jeigu bus daugiau negu 8 zmones, tai pasistenkite labai neveluoti ir teisingai dozuoti alu renginio metu.

Kaip visada, proxy naudoti negalima ir taikomi standartiniai reikalavimai konversijoms (zr. dokumenta), jeigu turite kazka ne visai standartinio, klauskite is anksto. Jeigu norite skolintis modeliu, rasykite cia. Reiktu tureti su savimi Mk2 kortas popieriniame pavidale (su war room buvo per daug problemu per foodmachine tai juo vienu geriau nepasikliauti) ir pageidautina koki nors aparata su laiko matavimo funkcija.

Kitkas lyg ir kaip visada, jeigu kazkas neaisku, klauskite.

Visos taisykles cia: http://privateerpress.com/organized-play/steamroller-tournaments


Pre-registruoti dalyviai:

00. - magyar (Retribution) (atsarginis)
01. - Batma (Trollbloods)
02. - Tarzit
03. - Vitalij
04. - Danis (Cryx)
05. - Gunchik
06. - Somefriik (Orboros)
07. -
08. -
09. -
10. -
11. -
12. -
Redagavo magyar 2013-05-10 08:52
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Reginuosi kaip atsarginis. Retribution.


Tarzit
i'm in. Skorne.
Batma
Trollbloods B)
danis2005
I'm in. Noriu plakato to!
vytzka
Jeigu atsinesite sena plakata, bus galima vietoje ji upgreidinti i nauja. Pas mane dar metosi vienas jei kam reikes
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Somefriik
oh well, senokai nezhaidzhiau. IN
Circle Orboros
magyar



magyar
Be komentarų. Tiesiog laukiame rytojaus.











vytzka
Na, dekui visiems nepatingejusiems ateiti. Galutine lentele

1. Vitalij (Legion)
2. Batma (Trollbloods)
3. Michail (Skorne)
4. Sergej (Legion)
5-6. Danis (Cryx), White Dragon (Trollbloods).
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Ką gi, šitas Steamroller'is buvo a la elitinis turnyras :D. Trūko tik Gambler ir dar poros žaidėjų. Dėkoju visiems, kas atėjo, tikrai labai dėkoju, sveikinu nugalėtojus ir laureatus ir ypatingai dėkoju mūsų PG. Ir dar čia pridedu Danį, kuris puikiai susitvarkė su turnyro koordinavimu. Dėkui visiems.


TerTer
Nu sveikinimai laimetojui Bet lt teks pasistengti, nes darosi negrazu

Beto tik 6 zaidejai buvo???
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
magyar
Taip. aplinkybės buvo daug kam negailestingos, bet užtai šituose turnyruose buvo net du Comeback Of The Year - null su savo britais (FOW) ir WD su trollbloodais (Hordes) :).


vytzka
Aha, sveikinam grizus WD, tikimes pamatyti dazniau dabar
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
magyar
Steamroller 2013 nugalėtojai:


https://www.facebook.com/media/set/?set=a.579749012046140.1073741831.155793634441682&type=1