Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Warhammer 40K
GW vel kelia kainas :)
TerTer
Marukas parašė:

TerTer parašė:

Lordas? Turi omenyje Warcasteris WM/H? Nu jis duoda tau papildomai tasku armijai, kad didesne butu


Ta prasme, turi nusipirkti papildomu modeliu nes warlockas tavo 50 tasku armija padaro 42-44 ar kazkiek. Pridejus warlocka suvoki kad tavo armija sumazejo
Na bet ne tame esme, jeigu yra zmoniu kurie zaidzia zaidimus jie yra geri.. ir kazkam reikalingi.
Nes pvz tokiu sedevru kaip mantic'o kings of war nezaidzia niekas ir ko gero nezais, jokia paslaptis , kad kompanija tiesiog prekiauja pakaitiniais modeliais WHFB ir WH40K ir dabar net blood bowl'ui


Ka, padaro 53-56 taskus
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Batma parašė:

Hmm.. sakyčiau kad nė viena išvardinta įmonė neišnaudoja savo žaidėjų. Kaip normalūs pirkėjai, visi jie turi teisę rinktis. Jei tau patinka PP produkcija, tu perki PP produkciją, jei tau patinka Grite tualetinis popierius, tu perki Grite tualetinį popierių. Nesuprantu ko čia pešatės.

Beje, WM/H casteris užima 10% taškų (5 iš 55), tik nelabai supratau apie ką čia argumentas buvo.


Batma, tai nori pasakyti, kad visos kitos kompanijos dirba is idejos, ir pinigu joms nereikia? joms uztenka dziaugsmo, kuri gauna is zmoniu perkanciu ju miniatiuras?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad
Didžioji dalis kompanijų kurios turi popierines knygas ir tuo pačiu daro elektronines jų versija pastarasias dažniausiai parduoda už 1/3-1/4 poperinės kainos. Kai kada dar pigiau. Bet GW už elektronine prašo tiek pat + antra tiek už "DLC".


Didžioji dalis kompanijų turi konkuruoti su GW kažkuriuo būdu

Anyway problema čia yra ne GW o kvaili fanboyjai, kurie supirks viską ką jiems pasiūlys. Sutik, jei didesnis pelnas parduodant elektroninę knygą už n, tai būtų visai kvaila ją parduoti už pusę n. Kaip ir visai kvaila pirkti elektroninę knygą už n, kai gali ją gauti už 0. Nebent ten nori visaip palaikyti įmonę kad nebankrutuotų, šių sentimentų GW atžvilgiu turbūt nejaučia net didžiausi fanboyjai.

Mariau, manau Batma nori pasakyti kad įmonės, įskaitant GW, parduoda produktą, o tu jį perki arba ne, ir jei perki tai savu noru ir niekieno neverčiamas, tad visokios kalbos apie išnaudojimus yra mažų mažiausiai perdėtos
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Batma
Marukai: Eh? O prie ko čia tai?

Aš žodį išnaudojimas suprantu kai kinietis yra priverstas už centus tau pakuoti figūrėlę į kartoninę dėžutę, nes jis neturi daugiau kur eiti. Šiuo atveju tu turi pasirinkimą, arba pirkti figūrėlę arba ne. Arba pirkti rulebooką, arba ne. Tai aš nematau čia išnaudojimo.

Man nepatinka PP išleista Storm trolio figūrėlė? Easy solution.. aš jos neperku kol nesugalvojau kaip ją pagražinti. Man nepatinka GW Slaanesh demonų estetika? Aš jų tiesiog neperku ir neturiu nė vieno.. easy, no?
Redagavo Batma 2013-05-21 14:28
Marukas
Easy... as darau ta pati, man nepatinka ir neperku (tik su trollkin championais padariau sita klaida) :@
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Rastvedys ir Karvedys
...manau, kad visus hobius reikia priskirti prie priklausomybių. Žmonėms būdinga turėti priklausomybių, nes tai yra malonumo šaltinis. Jei tos priklausomybės nekelia pavojaus aplinkai, tai ir gerai! Skant, mama priklausoma nuo naujų batelių, tėtis nuo laikrodžių, o aš nuo wargeimų-miniatiūrų.

...ar hobis yra investicija? Investicija visada turi riziką. Kam toks hobis, kurį lydi nerimas dėl grąžos? Sakyč, geriau susirasti hobį, kuris nekelia tokių problemų.

...ar šis hobis vysto gebėjimus pritaikomus kitose gyvenimo srityse? Manau, kad taip, nes jis yra įvairiapusiškas - kūryba, karyba, menai, amatai, technologijos, socializacija ir t.t. Tiesa, ne visada yra galimybė visais jais pasinaudoti ieškant darbo. Sakyč, kaip tik malonu pakeisti veiklą po darbo. Ir nerekomenduojama hobio versti darbu... nes tada teks susirasti kitą hobį.

...kainas VISOS įmonės gali kelti tiek, kiek leidžia konkurentai ir pirkėjai. Priklausomi pirkėjai (ir hobistai) visada linkę mokėti daugiau ir mažiau pastebi brangimus. Visi gamintojai tik ir svajoja, kad taptume priklausomi nuo jų prekių. Ir ypatingai priklausomiems pasiūlo ypatingų prekių, pvz, paturbintą mersą ar opelį.

Jei pastebi brangimus, vadinasi, priklausomybė mažėja! Nieko tokio, ją pakeis kita...
Nomad

Skant, mama priklausoma nuo naujų batelių, tėtis nuo laikrodžių, o aš nuo wargeimų-miniatiūrų.


O Džonis nuo tabako, jam seniai neteikia jokio malonumo, bet negali nerūkyti nes labai &%*$#va savijauta, norėtų mesti, bet tai labai sunku ir vien valios pastangų neužtenka, kaip ir daugumai rūkorių. Ir tai visai nelygintina su tavo „priklausomybe“ nuo žaidimų.
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Marukas
Na as kaip pagrindini hoby turiu istorine rekonstrukcija, wargeimas man yra tik salia. Ir rekonstrukcija apskritai nera jokia investicija, bet tai yra mano hobis, man idomu, as ieskau informacijos, vaziuoju i uzsieni, susitinku su tokiais pat kvailiais kaip as, mes kalbames, geriam alu, miegam lauke prie lauzo, saudom i taikinius is muskietu ir tai yra kaifas... ir nesiskundziam kad Pedersoli pabrangino muskietas, todel neapsimoka uzsiimti rekonstrukcija...
Kai pradejau uzsiimineti rekonstrukcija, pasisiuti svarka kainavo 120-200lt, dabar tik siuvejos darbas kainuoja 600-800lt. Nu o ka veikti su pinigais?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Valera
Marukas parašė:

Na as kaip pagrindini hoby turiu istorine rekonstrukcija, wargeimas man yra tik salia. Ir rekonstrukcija apskritai nera jokia investicija, bet tai yra mano hobis, man idomu, as ieskau informacijos, vaziuoju i uzsieni, susitinku su tokiais pat kvailiais kaip as, mes kalbames, geriam alu, miegam lauke prie lauzo, saudom i taikinius is muskietu ir tai yra kaifas... ir nesiskundziam kad Pedersoli pabrangino muskietas, todel neapsimoka uzsiimti rekonstrukcija...
Kai pradejau uzsiimineti rekonstrukcija, pasisiuti svarka kainavo 120-200lt, dabar tik siuvejos darbas kainuoja 600-800lt. Nu o ka veikti su pinigais?


Wisdom
I saw, I conquered, I came
AKu
as tai pasakysiu taip. maziau malkit suda o eikit geriau figuras dazyt.
O rolandai geriau tu pradek zaist WH ar infinity ir pats laimingesnis busi nes daugiauzaideju ir kaip matom is statistikos tie zaidimai uzima aukstesnes vietas tiek uz wm tiek us dw. Tai geriau maziau stumpk o pasirink armija
Galit cia rasinet kiek norit bet WM vistiek yra labai brangus. palyginus 40k modelius dydziu ir kaina tai WM toli sviecia iki tokios kokybes ir dydzio nekalbant apie galimybe kazka pakeist. jei ziuret pagal tasku ir kainos santyki WH lordai bet kokia miniatiura apdes is WM/H....
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
vytzka
[color=Blue]Pasiputojot ir užteks.[/color]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
vytzka
[color=Blue]Atrakinu vel bet maziau stumkit apie tai kaip visi megstat levus zaidimus o daugiau kazka naudingo diskutuokit. PLZ.[/color]
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Niblit Groinstabber
Kolegos, nematau naudos ginčytis. Čia buvo eilinė: GW padarė kažką diskusija, kuri nusirito į pievas.
Nereikia labai vienas ant kito burnot, kad kažkas labiau mėgsta kefyrą negu kidielių.
Marukas
Na ir nieko cia isvis baisaus nenutiko, kodeksas kainuoja kaip ir daugelis nauju knygu 30svaru, tas didelis elfu daiGtas kainuoja 70svaru, tiek pat kiek orku stompa... is tokio ugio modelio, to ir galima tiketis
O kad perpakuoja is 10 i 5 figuras, ar is 20 i 10 figuru, ir kaina sumazina vos 20lt, tai jau cia stebetis nereikia, taip nutinka visoms naujoms armijoms

Vien zo nothing to see here move along...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Ratliker
Na, manau islaidas warhammeriui galima gerokai sumazynt modeliu convertinimu is pigesniu gamintoju modeliu (tinka aisku ne visom armijom) ir modeliu kopijavimo/lijimo technologijom. sitas jau ir eldaram turetu tykt.
Ir aisku fortifikacijas galima paciam gamintis.
-But the mindless violence is wrong!
-fortunately, I'm not mindless:]
vytzka
Marukas parašė:
O kad perpakuoja is 10 i 5 figuras, ar is 20 i 10 figuru, ir kaina sumazina vos 20lt, tai jau cia stebetis nereikia, taip nutinka visoms naujoms armijoms


Nezinau, manau galima stebetis nes man tai tikrai neatrodo normalu bet kiekvienam savo.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Ratliker parašė:

Na, manau islaidas warhammeriui galima gerokai sumazynt modeliu convertinimu is pigesniu gamintoju modeliu (tinka aisku ne visom armijom) ir modeliu kopijavimo/lijimo technologijom. sitas jau ir eldaram turetu tykt.
Ir aisku fortifikacijas galima paciam gamintis.


Tai koks cia gaunasi dalykas, jei pradedi kitu gamintoju figureles pirkti ir pan ir convertint? Siaip galima lost manau daug wargames ir su kartotiniai ar popieriniais zetonais, issikirpus ir uzrasius pavadinima. Tik rules reik. Is molio lipdyt ir galima, bet esme ne tame, esme normaliu atveju tu perki to gamintojo figureles.
Taip, kad pigiau pirkti kitu gamintoju figureles kaip argumentas nemanau, kad tinkantis.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
vytzka parašė:

Marukas parašė:
O kad perpakuoja is 10 i 5 figuras, ar is 20 i 10 figuru, ir kaina sumazina vos 20lt, tai jau cia stebetis nereikia, taip nutinka visoms naujoms armijoms


Nezinau, manau galima stebetis nes man tai tikrai neatrodo normalu bet kiekvienam savo.



Aisku tai nera labai malonu, bet pamenu kai pries pora metu perleido orkus, juos taip pat perpakavo is 20 figuru dezej i 10 figuru dezej, tada juos zaidejai pakrikstijo "golden boyz", ir taip nutinka visoms naujai perleistoms armijoms

Warhammerio armiju kaina drastiskai galima sumazinti konvertuojant modelius, orkai tam ko gero dekingiausi... bent jau 40K. Fantasy gali konvertuoti praktiskai viska, gal tik elfus sunkiau.
Ir galiu pasakyti, kad kovertuoti modeliai armija padaro unikalia ir daug idomesne. Pvz. Egio kiauliukas kuilys su milziniskais kiausais... atrodo super, inesa i zaidima gera nuotaika ir siaip daug idomiau nei tiesiog razorgoraas...
Konvertavimas, junit filleriai, scrach buildas suteikia galimybe pasireiksti tau kaip kurejui, todel tai neatsiejama warhammerio hobio dalis, ir daugelis uzsienio turnyru uz gera konverta ar junit filleri duoda papildomu tasku.

Ir kitu firmu miniatiuros irgi yra gerai, yra firmu kurios specialiai gamina miniatiuras skirtas warhammeriui, tai kodel nepirkti? Pvz. Avatars of war, Game zone gamina puikias warhammerio fantasy miniatiuras, o Kromlech, Puppetswar gamina idomias 40k miniatiuras ir visokius priedus..
Redagavo Marukas 2013-05-31 12:38
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad
TerTer parašė:

Tai koks cia gaunasi dalykas, jei pradedi kitu gamintoju figureles pirkti ir pan ir convertint? Siaip galima lost manau daug wargames ir su kartotiniai ar popieriniais zetonais, issikirpus ir uzrasius pavadinima. Tik rules reik. Is molio lipdyt ir galima, bet esme ne tame, esme normaliu atveju tu perki to gamintojo figureles.
Taip, kad pigiau pirkti kitu gamintoju figureles kaip argumentas nemanau, kad tinkantis.


Lygindamas konversijas ir kitų gamintojų modelius/detales su kartono gabaliukais truputį persistengi.

Ir išvis nebesuprantu, ką nori pasakyti? Kad didelės kainos blogiau už mažas kainas, tai jo, no shit, visi pirkėjai su tavimi sutinka. Mielai mokėčiau 10 Lt už tanką ir 30 Lt už battleforce. Ne, mum nepatinka, kad GW pakėlė kainas, patiktų jei sumažintų. Bet nepatinka ne tiek labai, kad mestume Warhammerį ir pereitume prie nežinau kokį konkrečiai tu ten marginalinį žaidimuką propaguoji. Kainos yra kokios yra ir kol manysim kad verta, tol pirksime ir/arba ieškosim būdų jas susimažint kaip rašė Ratliker ir Marukas, kurią čia dar vietą apskritai argumentuoti reikėtų?

P.S. Ar kada matei mane, nežaidžiantį Infinity, kokioj nors infinity forumo temoje stumiantį ant Infinty? Galėčiau užsukti jei reikia, paburbėt apie kainas, figūrėlių išvaizdą, taisykles, dar ką nors sugalvočiau
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
Nomad parašė:

TerTer parašė:

Tai koks cia gaunasi dalykas, jei pradedi kitu gamintoju figureles pirkti ir pan ir convertint? Siaip galima lost manau daug wargames ir su kartotiniai ar popieriniais zetonais, issikirpus ir uzrasius pavadinima. Tik rules reik. Is molio lipdyt ir galima, bet esme ne tame, esme normaliu atveju tu perki to gamintojo figureles.
Taip, kad pigiau pirkti kitu gamintoju figureles kaip argumentas nemanau, kad tinkantis.


Lygindamas konversijas ir kitų gamintojų modelius/detales su kartono gabaliukais truputį persistengi.

Ir išvis nebesuprantu, ką nori pasakyti? Kad didelės kainos blogiau už mažas kainas, tai jo, no shit, visi pirkėjai su tavimi sutinka. Mielai mokėčiau 10 Lt už tanką ir 30 Lt už battleforce. Ne, mum nepatinka, kad GW pakėlė kainas, patiktų jei sumažintų. Bet nepatinka ne tiek labai, kad mestume Warhammerį ir pereitume prie nežinau kokį konkrečiai tu ten marginalinį žaidimuką propaguoji. Kainos yra kokios yra ir kol manysim kad verta, tol pirksime ir/arba ieškosim būdų jas susimažint kaip rašė Ratliker ir Marukas, kurią čia dar vietą apskritai argumentuoti reikėtų?

P.S. Ar kada matei mane, nežaidžiantį Infinity, kokioj nors infinity forumo temoje stumiantį ant Infinty? Galėčiau užsukti jei reikia, paburbėt apie kainas, figūrėlių išvaizdą, taisykles, dar ką nors sugalvočiau


Sakyti, kad pigint zaidima reik butinai kitu gamintoju figureliu, tai pareiskimas, kad zaidimas brangus.
Stumti niekas nestumia, tik parasiau, kad kainas pakele. Ir labai saunu, kad tu pripazysti ir sutinki, kad kainos dideles, bet matai, kad zaidimas geras ir todel zaisi toliau. Pagirtina ir nieko tame blogo nematau, bet kai bandoma ta fakta isvartyti, kad ne tai nera brangu ir pan, tai nzn, ne i tema atrodo. Ir tikrai gyvai esu ne karta girdejas, kad WH pigus ir pan. Jei jau taip propoguojama, kad jis toks pigus tai cia matosi kad ne. Jei pripazysti, kad brangus, bet still geras zaidimas ok, suprantu. Kaip sistema WH nemanau, kad yra bloga, bet GW poziuris nekas.

Siaip turbut tu vienintelis, kuris atvirai pasakiai, kad taip nepatinka, kad kainos kyla ir kad WH labiau patinka ir vistiek pirksiu. Nes visi kiti bando issisukti ir pateikti, kad WH still pigu ir pigiu alternatyvu yra.
Ar pereisi ar ne i kita sistema, man nei silta nei salta.

Jei nori prasom ateit i kitas temas pasireiksti, nieks netrukdo. Reiskis, juk zodzio laisve
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels