Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » X-Wing
x-wing
Redblock
Bandau suprasti ar apsimoka kiekviena karta sugalvojus lista pirkti jam korteles. As ziuriu i sia problema is kitos puses - perku laivus, ir tada ziuriu kas man iseina is to ka jau turiu, ko neturiu skolinuosi. Taip galiu susirinkti jau beveik visa Worlds top 8, ir dar nesu atejes i du turnyrus su tuo paciu listu
Sauliusp
E-bay reikia pažiūrėti kas pardavinėja didesnį kiekį kortų ir iš jo pasirinkti visiems?
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
TerTer
Gal kortu pirkima perkelkim i kita tema, kur buvo. Grupinis kortu pirkimas ar pan? nes cia spamas jau gausis.

Redblock parašė
Bandau suprasti ar apsimoka kiekviena karta sugalvojus lista pirkti jam korteles. As ziuriu i sia problema is kitos puses - perku laivus, ir tada ziuriu kas man iseina is to ka jau turiu, ko neturiu skolinuosi. Taip galiu susirinkti jau beveik visa Worlds top 8, ir dar nesu atejes i du turnyrus su tuo paciu listu


Ideja nera bloga. Bet yra zmoniu kurie nemegsta skolintis, o megsta savo tureti Ir pvz jei renki Imperija, kam tau rebel laivai, jei neplanuoji zaisti? Cia kaip pvz. Yra kam patinka ivairove ir isigyti bandai viska ir tureti visus factionus
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Sauliusp
Atsakymas Redblock - kam man pirkti laivus, kurių aš nenaudosiu dėl vienos kortelės? Daug pigiau kortą nusipirkti atskirai. Man geriau kitų sistemų modelių pasipirkti ir įvairovę turėti, negu viską iš vieno žaidimo susipirkti. Nesu Star Wars fanatas, kad turiu viską turėti, kas tik su tuo susiję.
WH40k - Skitarii 1000pt, Tyranids 1000pt;
KoW - Undead 4500pt, Dwarves 2000pt, Ogre Kingdom 2000pt, Goblins 1500pt;
DW - Russian coalition 2000pt ;
FoW - Germans panzerkompanie 2500pt;
Firestorm Armada - Tarakians 650pt;
AKu
Plius einamiausiu kortu dazniausiai nebuna pasiskolinimui nes visi jas naudoja
Ir kaip ir kiti minejo norint zaist uz tam tikra faction nera tolko pirkt kito faction laivu del vienos korteles. Galu gale laivai tikrai neispigiausiu, daug efektyviau nusipirkt laivus kuriuos ruosies naudot ir korteles kuriu truksta.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
TerTer
Taisykliu klausimas:

Turiu du laivus ant stalo, abu mazi sakykim.
Susidaro situacija, kad 2 laivas atsitriankia i pirma (Overlappina, nes nepraskristu). Laivai stovi taip, pirmas priekyje, antras uz jo tuo paciu kampu kaip pirmas. Eilute. Nauja judejimo faze ir abu skrenda 1 i prieki. Pradziai pirmas, tada antras. Klausimas, kadangi jie buvo susiliete, abiem padarius po 1 manevra, 2 laivas ne overlapins pirmoje. Ir ar antras gales daryti action? Nes kiek as suprantu, jei overlapina, tada negali daryt action, bet cia gaunasi ne overlapino, o pajuda abu vienodai, ta pacia kryptimi.

Radau, is FAQ:

Overlapping Inline Ships
Sometimes a round will end with two ships touching each other, parallel, and
facing the same direction. After both ships execute a maneuver of the same
speed or perform the same boost or barrel roll action, they are not touching
even if their bases are still in physical contact (unless they overlapped).

Taip tas pats gausis, jei jie ir eilute stoves, viens paskui kita kiek suprantu
Redagavo TerTer 2016-02-16 20:28
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Kronas
Taip, stovint paraleliai ir abiems atlikus tą patį manevrą, overlap'o nebus ir galės abu daryti action'us.
Bet jei kampas skiriasi nors keliais laipsniais - tas nebegalioja.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev