Temos peržiūra
Legato Dota 2 komanda
Nomad
Įkūrėme „oficialią“ klubo Dota 2 komandą Žaidimas nemokamas, smagus, pradmenis išmokti galima labai greitai, bet pilnai įvaldyti mechaniką, teamworką ir strategijas reikia turbūt daug metų. Viena partija užtrunka apie pusvalandį, dažną vakarą sužaidžiame po kelias. Normali komanda vienu metu žaidime yra penki žmonės, mes ir esame penkiese (Algirdas, Paulius, aš ir du ne iš klubo) bet vienu metu online turbūt dar niekada visi nebuvome, tai vis tenka žaistu su vienu ar keliais pašaliniais. Mielai priimsime ir apmokysime ir naujokus

Norintiems pasižiūrėti kaip atrodo tikrai aukšto lygio žaidimas, egzistuoja profesionalų scena, ir profesionalų turiu omeny tiesiogine prasme (iš to gyvena, panašiai kaip pvz. krepšinininkai). Jų turnyrus galima stebėti nemokamai internetu arba tiesiai per žaidimo klientą (už pastarąją paslaugą dažniausiai reikia mokėti), komentuojamus profesionalių komentatorių, su prizais didesniais už Lietuvos krepšinio lygos (pvz. šių metų The International pasaulio turnyro pirma vieta gavo virš milijono dolerių).

Legatus Dota 2 team (Steam site) (nežinau ar rodys ne nariams, padariau privačią).

Čia yra vienas iš daugelio „intro to dota 2“ video, youtube galima rasti ir žymiai daugiau. C'mon, you know you want it!
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
Ar as gerai supratau, kad Dota2 dar ir dropai yra ir juos pardavineja, perka? Ir kazkokie herojai perkami uz tikras babkes ar ten tik skinai?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
AKu
herojai neperkami. yra random drop sistema kur po zaidimo tau ismeta itemus ir gali paskui juos uzsidet pardavinet ir t.t. uz bapkes retai kas parrduoda nebent pacius reciausius. siaip mainaidaugiau vyksta.
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Viskas kas „dropinama“ arba perkama yra kosmetika ir tik kosmetika (skinai ir pan.) Pats žaidimas pilnai nemokamas, negali nusipirkti jokio herojaus ar daikto, kuris duotų kažkokį pranašumą žaidime.

Žaidime už žaidimo babkes perkami daiktai lieka tik tam vienam žaidimui. T.y. nėra pvz. kaip MMO, kur pažaidęs kelis mėnesius užsiturbinsi savo veikėją ir paskui muši visus naujokus. Naujoje partijoje vėl pradės visi lygūs, su vienodai žaidimo goldo, vienodai pirmo levelio ir panašiai. Ir kiekvieno žaidimo pradžioje gali imti vėl naują herojų, nėra kaip MMO kad negali žaisti su nauju characteriu nes vėl reikės jį levelinti ir farminti daiktus kelis mėnesius.

Pasirinkimas iš 100+ herojų.

Update: prisijungė prie mūsų Flooderis, bet vis dar priimame visus norinčius, kad ir kiek žmonių bus, tikrai nedažnai daugiau kaip 5 bus kartu online. O žaisti komandoje tik su savais daug smagiau!
Redagavo Nomad 2013-10-31 09:51
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
TerTer
NU zinau, kad nuo 1lvl ir pan, tik del dropu ir pardavinejimo idomu buvo. Jei kosmetika tik ok suprantu dar Tik keista pasirode, kad heroju skinai po 8-9 eurus

@Nomad nors labai graziai parasiai kokie priziniai fondai yra, manau reiktu paminet, kad labai mazai kas is e-sport gyvena
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Nomad
TerTer parašė:

NU zinau, kad nuo 1lvl ir pan, tik del dropu ir pardavinejimo idomu buvo. Jei kosmetika tik ok suprantu dar Tik keista pasirode, kad heroju skinai po 8-9 eurus

@Nomad nors labai graziai parasiai kokie priziniai fondai yra, manau reiktu paminet, kad labai mazai kas is e-sport gyvena


Aš tik norėjau parodyt kad čia real deal gyventi iš esporto nesąmonė, konkurencija nesveika, uždirba tik pats pats top tieris, ir dirbti reikia 24/7 jei nori likti aukštumose. Aš daugiau susipažinęs su padėtim StarCrafte, bet nemanau kad Dota bus kitaip. Neikit vaikai į esportus, žaiskit for fun O esportą tik fun žiūrėti.

O dėl skinų tai c'mon, žaidimas nemokamas, įmonei gyventi reikia Manau kas perka, tai labiau moka su mintim kad paremsiu žaidimo kūrėjus nei kad skinas man tiek vertas. Iš tiesų ten kiek daugiau nei skinas, modeliai skiriasi, bet whatever, esmė ta pati.


Algirdai, galim įsidėti klubo logo, matysis ant žemėlapio prie bazės ir kitur kai žaisim Jei turi geros kokybės, ten kelių formatų reik įdėti
Redagavo Nomad 2013-10-31 11:47
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
atskalunas
Rolės teame visos aiškios ar čia kiek atlaidžiau, bent iš pradžių, žiūrėsit? Man, Iš LoL kilusiam, kol kas metagame atrodo keistas (ne taip labai apibrėžtas gal) tai norėtūsi, kad kas paaiškintų pilnai.
Tai aš norėčiau prisijungti.
Steame irgi Atskalunas
black templairs
high elves
[CENTER][/CENTER]
Nomad
atskalunas parašė:

Rolės teame visos aiškios ar čia kiek atlaidžiau, bent iš pradžių, žiūrėsit? Man, Iš LoL kilusiam, kol kas metagame atrodo keistas (ne taip labai apibrėžtas gal) tai norėtūsi, kad kas paaiškintų pilnai.
Tai aš norėčiau prisijungti.
Steame irgi Atskalunas

Sveikas,
aš lolą esu tik žiūrėjęs kažkiek, bet turim žaidusių žmonių, kurie gali paaiškinti skirtumus. Dar žinau fun straipsnį apie Dota 2, skirtą LoL žaidėjams, apžvelgia esminius skirtumus ir pan.

Žiūrime labai atlaidžiai nes mes patys visi naujokai Rolės... jei kalbi apie mūsų, žaidėjų, roles, tai konkrečių neturime, yra tik rolės kurias labiau mėgstame / mokame žaisti nei kitas, tai jas dažniausiai ir imame. Vakar po fiasco serijos pradėjome svarstyti apie labiau nuolatines roles, nes aišku lengviau išmokti žaisti tokiu būdu. O jei šiaip ar Dota 2 komandoje yra herojų rolės, tai yra, bet žymiai laisviau apibrėžtos nei LoL'e. Ir yra įvairios strategijos, kai kurioms pvz. nereikalingas hard carry nes orientuojasi į pergalę midgame. Beveik visi herojai gali užimti įvairias roles, tarkime pro scenoj Naga Siren buvo labai sėkmingai ir hard carry, ir support. Man labiausiai patinka kinų sistema, kur įvardija herojus numeriais 1 - 5 pagal farming prioritetą, kur 1 yra didžiausio (hard carry) ir 5 mažiausio (hard support a.k.a ward bitch :D) ir tas prioritetas žaidimo metu laisvai gali keistis

Pakviesiu kai būsiu steame, po darbo
Redagavo Nomad 2013-10-31 13:58
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Nomad
Update. Random news.

Vakar sužaidėme pirmąjį „Captain's mode“ (turnyrinį režimą), komanda prieš komandą. Laimėjome. Dalyvavo Paulius, Algirdas, Saulius, aš ir dar vienas žmogus ne iš klubo. Nemažai žaidimo daliai Algirdui buvo lūžusi dota, ir oponentai kaip tikri kiaulės vis išjungdavo pauzę ir tęsdavo žaidimą 5 vs 4, užuot palaukę. Todėl kai vėliau disconectinos vienas oponentų komandos narys, mes su jų bandymais pauzint elgėmės griežtai bet teisingai

Šiuo metu jau esame aštuoniese, iš klubiečių žaidžia Atskalūnas, Saulius, aš, Paulius, Algirdas, Flooderis. Trūksta dviejų žmonių ir bus teoriškai įmanoma, kad kada pasidarysime dvi komandas ir sužaisim tarpusavy!
Redagavo Nomad 2013-11-07 11:43
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer