Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » X-Wing
X-wing mini turnyras 2013-11-30
Paralius
Visi atgal į Rikį, kad nereikėtų baro kainom valgyti ir gerti ir parkavimas nemokamas būtų?
Kronas
Na, kai Rikyje yra virš 8 žaidėjų - komfortas baigiasi.
Visą dieną praleisti ne komforto zonoje - nieko malonaus.

Todėl liekam prie "Būsi 3" varianto, kuris pastaruoju metu yra patapęs daugelio žaidimų turnyrų vieta.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
TerTer
Kronas parašė:

Taiginagivagina turime 14 dalyvių.
Todėl registraciją skelbiu baigtą.

Rodos, bus mega fun.
Na, kas atsimena, kada paskutinį kartą Lietuvoje vyko miniatiūrų žaidimo turnyras su 14+ dalyvių?



Man tik idomu, kodel registracija baigei? Gal dar atsirastu kas nores ar jau lentu neuztenka ir stalu?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Linas
O, kaip del parkavimo. Ar masina reikia kazkur palikti ir ateiti iki vietos ar galima arti privaziuoti. Ir kaip ten parkavimas mokakamas ar ne?
TerTer
Linas parašė:

O, kaip del parkavimo. Ar masina reikia kazkur palikti ir ateiti iki vietos ar galima arti privaziuoti. Ir kaip ten parkavimas mokakamas ar ne?


Jei rasi kaip prie pat privaziuot i ta gatvele, ten parkavimas man rodos 1 ar 2lt val. Gali palikti arciau prezidenturos, ten 3lt/h.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Paralius
Visur aplink raudona zona, parkavimas 3 lt / val. Aplink, tai turiu omeny, kad arti aplamai nėra kur parkuotis, o artimiausia bbž kur - mokama.
Linas
TerTer parašė:

Linas parašė:

O, kaip del parkavimo. Ar masina reikia kazkur palikti ir ateiti iki vietos ar galima arti privaziuoti. Ir kaip ten parkavimas mokakamas ar ne?


Jei rasi kaip prie pat privaziuot i ta gatvele, ten parkavimas man rodos 1 ar 2lt val. Gali palikti arciau prezidenturos, ten 3lt/h.

Aisku. O ar toli butu ta kavine nuo Europos prekybos centro?
Marukas
Labai atsiprasau, bet del netiketu seimininiu reikalu si savaitgali negalesiu atvaziuoti i Vilniu pakariauti gal i mano laisva vieta kazkas kitas ateis..
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Linas parašė:

TerTer parašė:

Linas parašė:

O, kaip del parkavimo. Ar masina reikia kazkur palikti ir ateiti iki vietos ar galima arti privaziuoti. Ir kaip ten parkavimas mokakamas ar ne?


Jei rasi kaip prie pat privaziuot i ta gatvele, ten parkavimas man rodos 1 ar 2lt val. Gali palikti arciau prezidenturos, ten 3lt/h.

Aisku. O ar toli butu ta kavine nuo Europos prekybos centro?


Nu ji netoli prezidenturos.

https://maps.google.com/maps?saddr=7A+Konstitucijos+pr.,+Vilnius,+Lithuania&daddr=Totori%C5%B3+gatv%C4%97+18,+Vilnius+01121,+Lithuania&hl=en&ie=UTF8&sll=54.688814,25.27863&sspn=0.022052,0.066047&geocode=FZ2ZQgMdGbGBASlDP1RWAZTdRjGB6LIOx0dqaQ%3BFdprQgMdcMeBASljXZ4WEZTdRjF8JLY_bETKHA&oq=Konstitucijos+pr.+7A&mra=prev&t=m&z=15

Walk time 21min nuo europos
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Kronas
velnionestasirpamestas parašė:

Visi atgal į Rikį, kad nereikėtų baro kainom valgyti ir gerti ir parkavimas nemokamas būtų?


Deja, bet pasirodo,kad teks keltis į Rikį atgal. Įvyko nesusikalbėjimas ir paaiškėjo, kad "Būsi 3" jau rezervuotas.
Tad manau, geriau yra keltis į Rikį, nei nukelt turnyrą.

Taip pat pranešu, kad visi tie, kurie norės skolintis miniatiūras nevėluotų ir ateitų 11,15 - 11,30.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Linas
Koks tikslus Rikio adresas? Ir gal palankesnes parkavimo salygos?
Kronas
Pylimo g. 38.
Visiškai prie pat yra parkingo aikštelė.
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Mindaugas
Jei kažkam prireiks ir įsipaišys į taškus, galėsiu paskolinti Slave-1.
Be aware of all seeing eyezzz...
Paralius
Slave-1 yra rezervuojamas
Gambler
Didelis dėkui Kronui už turnyro organizavimą. Pasirodo 12 žmonių turnyras + pora žaidžiančių Warmachine/Hordes ir dar pora WH40k telpa rikyje smarkiai nesusispaudę Labai gerai ir įdomiai palošiau. Su nekantrumu laukiu sekančio turnyro.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Linas
Dar kart norejau padekoti organizatoriams ir dalyviams.
Kronas
Dėkui dar kartą visiems atvykusiems ir sudalyvavusiems. Tikiuosi, kad visiems buvo taip pat smagu, kaip ir man.
Taip pat dėkui Rikiui už patalpas ir pagalbą organizuojant, bei Deep-Cut Studio už turnyro rėmimą.

Galutiniai turnyro rezultatai:

Vieta / Žaidėjas / Frakcija / taškai

1 / Gambler / rebels / 18
2 / Gerta / rebels / 17
3 / Linas / empire / 16
4 / Karolis / rebels / 14
5 / Remigijus / empire / 13
6 / Erekhazas / empire / 10
7 / Tomas / rebels / 10
8 / Kronas / rebels / 10
9 / Mindaugas / empire / 8
10 / Tadas / rebels / 5
11 / Velnionestasirpamestas / empire / 5
12 / Paulius / empire / 5

Taip pat smagu buvo, kad turnyre galėjome pamatyti absoliučiai visus iki šiol išleistus edvėlaivius.

Kaip jau minėjau po turnyro, kitas turnyras planuojamas Sausio antroje pusėje.
Preliminariai 100 taškų. Ir būtų smagu, kad tuomet jau visi dalyviai turėtų bent po starterį ir nereikėtų dalintis.

P.S. Po turnyro pasebėjau, kad pas mane pateko kažkieno 2x "Mauler Mithel" bei 2x "Dark Curse" erdvėlaivių bazių kortelės. Kas pasigedot - rašykit.
Taip pat jei kam dar ko trūksta ar netyčia paėmėt kažką ne savo - rašykit čia.
(Po turnyro supratau, kad reikia pasidaryti tokenų apskaitos failą )
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
erakhezas
Sveiki kosmoso užkariautojai...
Geras turnyras, daug šaunių žmonių, šypsenų ir noro nugalėt.
Labai gera proga susipažint ir su kitais žaidėjais ir su jų strategijomis, bei taktiniais sprendimais. Beto išnagrinėjau dominančius laivus. Todėl su nekantrumu laukiu sekančio turnyro, bei progos atsinaujinti savo laivyną.
P.S.: įpatingai įsiminė sulošta paskutinė partija su Gambler. Galvojantis žmogus. Stiprus oponentas. B)
Punk's not creeps