Temos peržiūra
(Aptarimas) Warhammer turnyras 2013-11-23
AKu
Turnyro registracinė tema:
http://www.wargames.lt/forum/viewthread.php?thread_id=2252

Rezultatai:
1. Karlee 53
2. Lostangel 42
3. Pavel 40
4. Egis 38
5. Walgis 35
6. Double_trouble 28
7. Piotr 27
8. Don_fanuci 24
9. Laurynas 19
10. Marius 17

Ačiū, kad dalyvavote!
Tikrai labai smagus turnyras buvo!
Pasipasakokit savo 5sp8d=ius

P.S.
Mariau laukiu foto
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
AKu
Zaidziau uz ogrus, nes lizardu neisejo pasidaryti idomaus listo ir kazko sugalvoti gero. Su ograis sekesi gan neblogai, dvi pergales ir pralaimejimas. Pralaimejima priskirciau nepatirimui zaidziant us ogrus nes issistatymas nekoks buvo aisku deka scenarijaus ir klaidu darymas tolimesniam zaidime buriu neisnaudojimas, kas leme kad Paulius mane tiesiog sutriuskino
Pirmam zaidime zaidziau pries demonus, buvo sunku, bet del priesininko klaidu ir mano sugebejimo jas isnaudoti sugebejau isplesti sunkia pergale, plius visa zaidima zaidziau su pradine nesekme kai iron blasteris susisprogdino.
Treciam musi zaidziau pries Mariaus orkus. Buvau nusiteikes parsivesti namo paskutines vietos priza nes nei scenarijus nei armija man nebuvo visiskai palanki. Taciau tai buvo bene pats linksmiausias zaidimas mano zaidimo karjeroje. per viena turna turbut nusprogo daugiau nei 20-30 goblinu. Magas bure vortex tipo spela kuris kabino ir goblinus ir ogrus, ograi gavo woundu bet isgyveno nes turi daugiau nei viena o goblinai varksai krito, magas burdamas burta miscastino ir uzsidejo ant saves dar viena dideli templata. o paskui vyko combat faze su goblinais pries 2 burius ogru ir viena buri mourfangu. Ivyko vejo nubloksti efektas per viena ejima dingo tuntas goblinu. po sio ivikio mano pozicija buvo bemaz tobula uzcharginau su visais trim buriais savage orkus ir pasikartojo vejo nubloksti efektas, orku mire tuntais nuo impacktu paskui nuo banerio breathweapono, deka jo jie tapo ASL tad ograi atakavo pirmi. taigi is ~30 savage orku teliko ~10 o paskui pridirbe ikelnias move kuo toliau. Po musio pastebejau kad Maiaus nuotaika subjuro, nesnei as nei jis nesitikejom tokios pabaigos.
Overall ograi labai stipri rase ir kolkas zymiai labiau patiko nei lizardai. Jie turi is ko damage daryt impactai stompos ir kruva ataku nuo ju paciu, tikrai labai stipru.

Po turnyrine veikla irgi buvo smagi, smagiai praejom per laisve paskui pasisedejom bare, reiktu tai daryti ne tik tada kai atvaziuoja uzsienieciai bet ir po eiliniu lietuvisku turnyreliu
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Na turnyras buvo tikrai idomus, nors ir uzemiau paskutine taciau garbinga vieta, bet laika labai gerai praleidau

Man taip pat labiausiai istrigo musys su ograis, pradzioje buvau optimistiskai nusiteikes, ir tikejausi pergales arba ligiuju... Taciau tai buvo kitokie ograi nei as iprates
Viskas ejosi kaip ir normaliai, taciau padariau epic faill kai buriau vortexa su goblinu, nuzudziau daug savo goblinu, o ogru nelabai jau ir daug. Ko pasekoje pats sau nuemiau stead fasta ir praradau maga
Mano nuomone sitas Algio ogru listas yra stiprus, buvo tirantas, kuris dare daug zalos, buvo 2 dideli ogru buriai su daug eiliu, morfangai, apskritai buvo 4 galingi koviniai buriai... orkam tai truputi daugoka... morfangus ir viena ogru buri dar sugebejau neutralizuoti, bet like du buriai ir herojai praktiskai isdauze mano armija. Tiesa paskutiniu katapultos suviu sugebejau uzmusti ogru BSB siuo akordu musi ir baigem.
Nuotaika mano nesubjuro, atvirksciai sitas musys buvo labai idomus
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
lostangel
dekui organizatoriams uz maloniai praleista laika.
ispudiziai tirkai neblogi, senokai jau buvo lietuvoje uzsienio zaidejai..l.
atsiminimai.
1 musis orkai, viskas galejo lengvai persisverti mariaus naudai.
taciau katapultos, doom diveriai nepataikydavo, mangleriai buvo neutralizuoti mano mazu buriu, masinos irgi aprinktos, labai nepasiseke kai pabejo po didelis goblinu burys su daug heroju 6 berods?, o rimta kova taip ir neivyko, nes baigesi laikas berods.
2 kova empire ir vienas geriausiu lenku zaideju...
scenarijus 2 gan palankus man, tik nuo kauliuku ir metymo daug priklause, na lenkas tikrai gerai isidesti, patrankos gale pridengtos 2 buriu demnigrifu, sone 15 raiteliu su 4 charakteriais, ir kitam sone 2 buriai riteriu.
turejau atlaikyti 2 ejimus patranku ir magijos, taciau man dar pasiseke ir uncelanas prarado tik 3 woundus iki pasieke kova, jo pagrindinsi burys gavo chargus is priekio uncelana, ir 20 plaguebeariu su epidemiuos, is sono muses ir beastas, kitas burys plagueberiu uzlaike kita unita demigrifu, o sceameriai suvalge 1 patranka ir kesinosi suvalgytio kita, taciau algis pasake kad liko 10 min ir teko baigti, su nuostoliai mano 2 harpijos 120 tasku, jo 1 patranka 100 tasku draw, dar 1-2 ejimai ir butu sunaikintas jo pagrindinis burys.... gaila...
3 musis 3 scenarijus ir beastai,
tikrai stipriai uzturbinta magija 2 4lv death, shadow magai ir 3 berods 2 lv... jam ne visada sekesi s u magija, ko pasekoje priejau iki jo buriu, taciau irgi baigesi laikas, ir segebejau kazkiek daugiau sunaikinti negu jis 13 - 7 berods
problema buvo man rodos su laiku, jeigu mes baigiam, kaip pasako tai ir kiti turetu baigti, arba neriboti visiems...
na tik tiek...
lauksim dar:)
WHFB games 4, 6, 7, 8 edicijos
Bretonnia 6000 pt
Demons of Chaos 8000 pt
For the Lady
Marukas
Foto sukelsiu siandien arba ryt vakarop
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Marukas
Algis ruosiasi kovai


Gedas nusiteikes optimistiskai


Lenkas suprato kad jo armijai atsivere moteriskas lyties organas


Imperijos hurikanumas (ir as tokio noriu)


Mano armija pasiruosusi kovai


Algis:
-Kiek hitu daro sitas sudas???????


Goblinu bosas pasaloje


-Nemokat zaisti menkystos...


Taip Paulius atrodo kai jam sekasi


-Eini i kaire ir tada puoli is desines, as sakau visada suveikia..


Rikuojasi dwarfai


O taip Paulius atrodo kai nelabai sekasi


Darbe as, jo dirbu...


Finalines kovos su vienu geriausiu lenku zaideju


Dargiris suprato, si karta pirmos vietos nebus....


Siaip grazios figureles


Dargirio demonai


Ruosiasi beastmenai


Dargirio kariuomene pasiruosusi kovai

Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/