Temos peržiūra
RIKIO dazymo vakaras
magyar
Rytoj RIKYJE - dazymo vakaras. Susirenkam padazyti, pablevyzgoti, pagerti arbatos. Zodziu, grazinam senus laikus. Laukiam nuo 18:30.


Azuolas
Prisijungsiu
Craghack
Sakau, kad tai labai gera ideja ir ja reikia platinti, nes, manau, visi lentynose turim kazkoki kieki nenudazytu figureliu. Kas noretu prisijungt? Galbut tai galetu isaugt ir i kokius "terraino gamybos" vakarus...
Neabejotinai, musu tarpe yra dirbanciu ir uzsiiminejanciu kitokia veikla, tad pirmiausiai cia galetume paplanuot (?).
Batma
Aš visada už bendrą paspalvojimą B) Gal ne tiek daug padarai, bet užtat kompanija dažniausiai tai kompensuoja
Luxis
Aš irgi "už". Kaip tik priverčiu save užbaigti tą trečiąjį vežimą, kuris taip netikėtai gerai pasirodė mūšio lauke.
Craghack
Deja, ateinancia savaite busiu isvaziaves (apsilankysiu Games Workshope, tad jei reikia kokios dazu bonkikes, teptuko, knygos, ar kito mazmozio - sakykit, paimsiu)... Ka manot apie 07 27/28/30/31 ?
Luxis
Dėl 27-os - OK, toliau viskas neapibrėžta kol kas.
Craghack
Tai okey, tegu buna 27. Kaip matau dirba iki 18, tai gal kokia 13 - 13:30? Per 4 valandas bent pora sluoksniu turetu pavykt uztept Ar kaip kam kada patogu? Paciam nelabai anksciau pavyks :/
Batma
Sorry, nebūsiu Vilniuje
Craghack
Sorry, chebra, bet arba as aklas, arba buvo uzrakyta: prie pagrindinio grotos nuleistos, o kitam, nors ir dalinai pakeltos, durys vis tiek uzdarytos. On the bright side, apturejau laimes pravest pora turisciu is Honkongo
Luxis
Same here. Buvau (vaiksciojau aplinkui) nuo 13 iki 14 val, buvo uzrakinta. O buvau specialiai pasiruoses atlaisvinti Rikio lentynas nuo uzsigulejusiu daiktu. Kita karta reikalausiu nuolaidos.
Craghack
Na, nepavyko tai nepavyko. Gal dabar kokia 30 - 31 pabandom? :> Luxi, a ka norejai pirkt? Jei reik kokiu fleshiniu dazu - sakyk, gal atrasiu
Redagavo Craghack 2014-07-28 07:00