Temos peržiūra
WarGames » Wargames - mass battle » Flames of War
FoW turnyrų reikalavimai
vytzka
Marukas parašė:
FOW turnyruose nezaidziu, nes registracija sudetinga, daug visokiu reikalavimu, ko pasekoje kaip FOW naujokas tiesiog tingiu uzsiimti ir mieliau pazaidziu 1vs1 zaidima.


Hm, is tikruju idomu, kas ten tokio sudetingo? Butu smagu jeigu sudalyvautum pagaliau kada nors, tai gal galima placiau apie problemas cia arba kitam threade? Gal galima kazka pakeisti kad butu paprasciau?
Redagavo Batma 2014-04-29 13:18
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
TerTer
Marukas parašė:
Asmeniskas Pvz. FOW turnyruose nezaidziu, nes registracija sudetinga, daug visokiu reikalavimu, ko pasekoje kaip FOW naujokas tiesiog tingiu uzsiimti ir mieliau pazaidziu 1vs1 zaidima.


O kas tau sudetinga? Galim padet problema isprest jei kazkas neaisku
Kaip tik sekantis turnyras arteja? Mariau registruojies gal jau? suzaisi
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Na cia nera jokio stebuklo, tiesiog listus dazniausiai sudarineju klasikiniu budu, knyga-tusinukas (namie stengiuosi kuo maziau laiko leisti prie kompo) 1-3 dienos pries turnyra

1. Jei buna reikalavimas atsiusti lista i turnyra su 20+zmoniu tai ok, bet i turnyra 6+ zmoniu lista siusti tingiu, nes man reikia is popieriaus lapo perrasyti viska i worda ar pan. Siustis army builderius tingiu, nes nenoriu sedeti prie kompo vakarais. Plius uzsieni, jei yra reikalavimas atsiusti lista, tai atspauzdinta lista gauni jau turnyro vietoje, registracijos metu.
2. Uzdetas ribojimas ne battlefront modeliams, ok Magyar sake nekreiptu demesio i tai,bet kam tada tas ribojimas?
3. siame turnyre ivestas asmeninis laikas, man kaip naujokui nepratusiam zaisti tai sukeltu papildomu nepatogumu ir laikas buvo tai kas man nepatiko WM/H, net esu pora partiju laimejes vien del to, kad oponentui baigesi laikas... wohooo, its so fun
4. Butina tureti atspauzdinta lista.. na lygtai ir ne big deal, bet reikia viska perrasyti i worda, tada siusti sau i emaila, o tada darbe atsispauzdinti.

Na galiausiai viska sudejus daug paprasciau i turnyra nevaziuoti, nes turnyras atema ne tik viena diena savaitgali, bet ir papildomo laiko pasiruosimui, plius su mano entry level zaidimu, dalyvavimas turnyre irgi kelia abejoniu del smagaus laiko praleidimo. Cia tik mano asmenine nuomone, niekam jos nepersu.
Gal kada nors veliau, kai turesiu daugiau noro ir laiko
Redagavo Marukas 2014-04-29 13:26
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Batma
Perkėliau į atitinkamą temą, nes čia kaip ir tik su FoW susiję
Batma
Army listų reikalavimas įvestas būtent dėl tokių lapukų, kai ateini į turnyrą ir tau oponentas paduoda kur yra kažkas pakeverzota.. pirma reikia sugebėti iššifruoti asmeninius trumpinimus, antra ten nėra statistikų (o kaip mes žinome lietuviai mėgsta nemokėti už rulebookus, tai tikėtis kad turės knygą iš kurios paimti unitai su pilnom statistikom yra naivu), trečia - būna privelta klaidų (ką tikrai turnyro metu žmogus netikrins, bet po to bus abidna kad kažkas chytino žaizdamas su nelegaliu listu). Tai nėra punktas kuris kažkam susišvietė ir pradėjo reikalauti, čia yra realios situacijos mūsų turnyruose pasekmė.
Reikalauti atspausdinto listo registruojantis kai CBA netgi jį įvesti į kompa yra šiek tiek juokinga.
Gambler
Marukas parašė:

Na cia nera jokio stebuklo, tiesiog listus dazniausiai sudarineju klasikiniu budu, knyga-tusinukas (namie stengiuosi kuo maziau laiko leisti prie kompo) 1-3 dienos pries turnyra

1. Jei buna reikalavimas atsiusti lista i turnyra su 20+zmoniu tai ok, bet i turnyra 6+ zmoniu lista siusti tingiu, nes man reikia is popieriaus lapo perrasyti viska i worda ar pan. Siustis army builderius tingiu, nes nenoriu sedeti prie kompo vakarais. Plius uzsieni, jei yra reikalavimas atsiusti lista, tai atspauzdinta lista gauni jau turnyro vietoje, registracijos metu.


Jau ne karta buvo minimas nuostabus daiktas www.easyarmy.com. 2$ už knygą (rusams reikia 1 knygos (Red Bear) ir 1 optional (Desperate Measures)) ir gali labai gražiai ir patogiai susidėlioti listą ir poto jį atspausdinti. Nereikia nieko siųstis. Bet tai jau buvo minėta ne kartą šitam forume. Pasidarai listą pieštuku ir užtrunki 5 minutes jį sukliksėdamas easyarmy.com. Atspausdinti pdf tau galiu ir aš ir atnešti į turnyrą. Tu tik paprašyk. Argumentas apie dalyvių skaičių ir listo siuntimą nesupratau. Bandžiau tris kartus.

2. Uzdetas ribojimas ne battlefront modeliams, ok Magyar sake nekreiptu demesio i tai,bet kam tada tas ribojimas?


Čia jau Egis geriau pakomentuos manau Bet ribojimas tam, kad nepjauti šakos ant kurios sėdi GW situaciją visi žinom

3. siame turnyre ivestas asmeninis laikas, man kaip naujokui nepratusiam zaisti tai sukeltu papildomu nepatogumu ir laikas buvo tai kas man nepatiko WM/H, net esu pora partiju laimejes vien del to, kad oponentui baigesi laikas... wohooo, its so fun


WM/H buvo naudojamas turno laiko limitas, o ne chessclock'as. Pastarasis labai new user friendly.

4. Butina tureti atspauzdinta lista.. na liktai ir ne big deal, bet reikia viska perrasyti i worda, tada siusti sau i emaila, o tada darbe atsispauzdinti.

Na galiausiai viska sudejus daug paprasciau i turnyra nevaziuoti, nes turnyras atema ne tik viena diena savaitgali, bet ir papildomo laiko pasiruosimui, plius su mano entry level zaidimu, dalyvavimas turnyre irgi kelia abejoniu del smagaus laiko praleidimo. Cia tik mano asmenine nuomone, niekam jos nepersu.
Gal kada nors veliau, kai turesiu daugiau noro ir laiko


Iš karto atsiprašau už viską žemiau, nieko asmeniško. Sorry, bet tavo argumentai yra nuliniai. Kaip sako rusai - gnilyje otmazki. Trumpai drūtai reziumuoti galima iki "Tingiu". Į Vilnių atvažiuoti tą pačią dieną WH40k palošti netingiu (jam pasiruošti irgi berods reikia laiko), bet į FoW turnyrą - tingiu. Taip, kad nereikia pasakoti "apie sudetingas turnyro registravimo sąlygas". 12 žmonių sugeba sudalyvauti, 1 nelabai.
Turint omeniu visus tavo išvardintus registracijos sunkumus aš nesitikiu tave kada nors išvįsti FoW turnyre. Labai tikiuosi, kad klystu. Bet greičiausiai ne.
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
TerTer
Marukai, truksta zodziu i tavo atsiprasant sumalta nesamoninga paaiskinima kodel ale sunku uzsiregistruot. Gal paprasciausiai sakyk, kad nenoriu ir tiek.

1. Listo atsiuntimas logiska, patikrint ar gerai sudarytas ir teisingas, pasitaiko neteisingai sudarytu. Kitas dalykas lista turint lengva paziuret statistikas ir pan, o ne ieskot paskui viduryje zaidimo koks pas mane statsas. Juk WH juk ir turi lista su statsais. Paprasytum, kas nors net su army builderiu surinktu lista ir atspausdintu, jei tik noro butu.

2. Nu tai jei tau sake, nekreips demesio, tai cia tikrai ne priezastis tau nedalyvauti.

3. Laiko limitas jei matei koks, tikrai ne problema, jei neklystu 80min, kai visam zaidimui duoda apie 2h20min, o tau duoda 1h20min ir tu manai cia mazai? ir tu manai logiska butu, jei tu isnaudotum 2h o priesininkas 20min turnyre? Pats zaidi WHFB, ar nebuvo taip, kad losiai partija 3h, is kuriu 20-30min tik tu darei ejimus? Cia turnyras ir reikia suspeti i laika ir limitai yra pakankamai dideli.

4. Taip ir sakyk kad tingi ir nenori. As asmeniskai noreciau priesininko normalaus listo net friendly zaidime, tai paprasciausias patogumas zaidziant, kad as galiu paziuret statistikas ir paziuret ar viskas tvarkoje ir ar netycia pas tave nera papildomu 200pts, kur apsiskaiciavai pvz netyciau.

Tikrai nieko asmenisko, bet argumentai juokingi ir niekam tike.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Gambler, i kitus turnyrus atsinesu savo "pakeverzota" lista ir nieko.. niekas nesiskunde.

O kas su GW? GW vis dar yra, nepaisant to kad ETC turnyruose gali naudoti figureles is bilekokiu kompaniju.

Tebunie tingiu, o kas cia tokio? Visa diena sedziu darbe prie kompo, todel namie i ji ziureti nenoriu. Turbut daug zmoniu tiesiog del vienu ar kitu priezasciu tingi ateiti i turnyrus, as isdesciau savo poziuri.
Tingiu daryti lista kompe, tingiu ji siusti, po to nesti spauzdinti ir panasiai, daug paprasciau yra sulosti partija pvz siandien vakare su Karoliu, ir nereikia nieko siusti, spauzdinti, klikinti.. Pasidariau lista ir zaidziu Ir be problemu galiu atvaziuoti i Vilniu sulosti draugiska FOW partija.

40k turnyruose kur reikia atsiusti listus registracijai, as irgi nedalyvauju, nes tingiu siusti lista.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Viespatie, bet ir problemos pas jus.

Kas liecia isankstini listu siuntima tai jis tikrai yra ziauriai geras dalykas. Kad ir praeitame turnyre va buvo, permeciau kelis listus ir pas viena buvo 2 unitai is to paties sloto ir 20 tasku per daug. Is blogos valios? Tikrai nemanau, bet jeigu pats zmogus net negali susiziureti, tai ko noreti kad priesininkas suprastu ir pataisytu zaidziant. Ar del tokios klaidos laimes turnyra kazkas? Greiciausiai ne, bet gi ir paciam nemalonu turetu buti kai suzinai kad su kreivu listu zaidei.

Kas liecia easyarmy tai as nuosirdziai nepazistu zmogaus, kuris butu pabandes ir paskui kalbejes apie tai, kaip tai yra nepatogu palyginus su keverzojimu Visiskai kitas reikalas patogumo atzvilgiu, o be to ir darbe sededamas gali per 3 minutes pasiziureti ar kokia listo ideja gaunasi. Jeigu neturi PayPal tai as arba kazkas kitas gali padeti. Del PDF listu atspausdinimo irgi tikrai nebus bedos, tik pasakyk.

Laiko irgi yra per akis turnyre tu 2:20. Kazkokie laiko limitai partijai turi buti, o kai yra partijai limitas bet ne zaidejui tai visada buna bent karta drama apie tai kaip kazkas visa zaidima tempe guma o paskui pabaigoje prasideda nervai kad kazkas kitas stabdo. 80 minuciu 6 ejimams yra daugiau negu pakankamai, vienareiksmiskai. Jeigu neturi kuo matuoti laiko, irgi tikrai nebus problemos, kas nors kitas tures.

Reziume, tingeti nera kazkoks absoliutus blogis; as irgi daug ka tingiu daryti ir nedarau Bet tada reiktu vadinti daiktus tikraisiais vardais, o ne kad reikalavimai griezti. Reikalavimai, kaip matome, minimalus.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gobbitas
Nors esu visiškai naujokas, bet galiu patvirtinti, kad "Easy Army" – visiškai nerealus ir neįtikėtinai pigus toolsas, kuris suteikia žaidėjui absoliučiai viską, ko reikia žaidimui listo sudarymo ir pateikimo atžvilgiu. Tiesiog paclickini keletą checkboxų ir viskas – jokių ten rašymų ranka, jokių knygų vartymų, nieko. Tiesiogine to žodžio prasme – kelios minutės...

O ranka pakeverzoti listai turnyruose (pabrėžiu, ne friendly geimuose, o turnyruose) mano supratimu – ne kas kita, kaip tiesiog elementari nepagarba varžovui ir (galbūt, galbūt) lengva galimybė pacheatinimui.
X-Wing – Galactic Empire.
Gambler
Marukas parašė:

Tebunie tingiu, o kas cia tokio? Visa diena sedziu darbe prie kompo, todel namie i ji ziureti nenoriu. Turbut daug zmoniu tiesiog del vienu ar kitu priezasciu tingi ateiti i turnyrus, as isdesciau savo poziuri.
Tingiu daryti lista kompe, tingiu ji siusti, po to nesti spauzdinti ir panasiai, daug paprasciau yra sulosti partija pvz siandien vakare su Karoliu, ir nereikia nieko siusti, spauzdinti, klikinti.. Pasidariau lista ir zaidziu Ir be problemu galiu atvaziuoti i Vilniu sulosti draugiska FOW partija.


Tai taip ir sakyk - tingiu skirti FoW turnyrui laiko. O ne "FOW turnyruose nezaidziu, nes registracija sudetinga, daug visokiu reikalavimu, ko pasekoje kaip FOW naujokas tiesiog tingiu uzsiimti ir mieliau pazaidziu 1vs1 zaidima". WH/40k turnyruose ban/restricted listai triskart ilgesni nei FoW turnyro reikalavimai.
Asmeniškai manes tikrai nežavi lošti prieš pakeverzotą listą, kur neaišku kiek ir kokių platoonu yra, kokios spec taisykles naudojamos, kur aš negaliu paėmęs lapą iškarto pamatyti visas man reikalingas statistikas ir tenka jas +/- nuspėti pagal žinomus panašius unitus, kai prasideda "man atrodo turi būti taip, bet neturiu knygos tai negaliuy pasakyti...". Neturi/nenori turėti easyarmy akounto ir mokėti už knygas? Pasidaryk pieštuku ant popieriaus lapo sėdėdamas priešais židinį su viskio stiklu listą ir atsiųsk man arba vytzkai - mes suvesime jį į easyarmy ir atspausdinę tau atnešime ant padėkliuko turnyre. Bet kaip suprantu ne tame bėda. Kita vertus - gal ir gerai
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Kronas
O jei gaila 2$:

http://fowlists.blogspot.com/
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
vytzka
Ten klaidu pasitaiko ir validacija levesne (jeigu jinai is viso yra?) bet siaip jo, variantas.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Gambler
blogspotinė versija irgi neblogai, bet easyarmy tiek vizualiai, tiek iš techninės pusės gerokai patogiau (yra paieška kokiuose listuose yra konkretus daiktas ir pan.). Bet čia jau skonio reikalas. O klaidų pasitaiko tiek vienur, tiek kitur (easyarmy berods pasitaikė, kad kažkurio tai vokiečių listo neteisingai pažymėta moralė/skillas).
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Niblit Groinstabber
Va su blogspotine versija pas mane klaidos ir atsirado. Ačiū Vyckai, kad sutikrino.
Ten neaišku kur kuris slotas ir kainos kartais įtraukiamos, kartais ne. Kur Vycka minėjo, klaidos buvo mano, ačiū dar kart.

O šiaip tai daug patogiau, atėjus į turnyrą pasiimi priešininko listą ir viskas iškart aišku tampa.
Saulius
Pas mane nuo seno ant Excelio daromi rosteriai ir nematau problemos, atsiverčiu knygą ir viską susirašau kas būtina, kad nereiktų knygos vartyti turnyro metu, nebent dėl kelių spec taisyklių iškyla būtinumas knygoje, o visi junitų statsai ir ekipiruotė sutelpa į mano lentelę. Nei karto per 10metų niekam nekilo jokių problemų su tuo ir netgi visiems patogiau mano variantą skaityti nei perkrautą jų.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Hmm, butu idomu pamatyti pavyzdi tokios lenteles, gal ir tikrai geru ideju butu galima pasisemti informacijos isdestymui

Beje, Sauliau, kokios tavo priezastys nesiregistravimo kol kas?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Tai taip ir sakyk - tingiu skirti FoW turnyrui laiko.


Na nereikia man aiskinti ka turiu sakyti, esam suauge diedai ir kalbam kiekvienas uz save.

Dazniausiai nedalyvauju turnyruose (nebutinai FOW) kur reikia siusti listus, tiesiog nenoras tam skirti laiko ir atideliojimas paskutinei dienai yra mano nedalyvavimo priezastis. Pas kitus gali buti mase kitu priezasciu...
Nesakau, kad niekada nesiregistruosiu.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Parodysiu kada, daug kas matęs.
O nesiregistruoju dar todėl, kad neturiu paruošęs armijos, neturiu dalies modeliu, nenudažyta niekas, per mažai žaidęs, daug ko nežinau, pačiam nesmagu prieš oponentus. Kolei kas manau, kad man dar per anksti į FoW turnyrus su mano armija ir žiniomis.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
vytzka
Tai visada gali atvaziuoti siaip pazaisti, koks Rolandas manau mielai paveztu kai vaziuoja (ar gal Karolis, nesuprantu as kur jis gyvena )
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas