Temos peržiūra
21 žaidimų savaitė
Marukas
Zinok aviacija irgi gana logiska, nes lektuvu realus greitis yra toks, kad jie negali skraidyti po toki maza musio lauka, jie pasirodo, tada atakuoja objekta ir dingsta

O infantry realiai tanka sunaikinti ir galejo tik is arti su specialiais sprogstamaisiais uztaisais, arba granatu rysuliu, ar kokiu molotovu Veliau i karo pabaiga, atsirado geresniu priestankiniu ginklu pestininkam (pancerfaustai, pancershrekai, bazukos) bet ju atstumas vis tik dar buvo mazas, zaidime tai atspindi 10-20cm suvio nuotolis
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Nomad

Zinok aviacija irgi gana logiska


Rimtai atskrisdavo po vieną, du arba tris lėktuvus randomu? Ir kuo daugiau atskrisdavo tuo sunkiau sekdavosi bombarduoti? Jei teisingai viską pamenu
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Saulius
Šiaip man patinka lėktuvų vaidmuo šiame variante kokį pateikė FoW.
Jais negali dominuoti, jie kaip artilerija, gana random ir yra vaistų nuo jos gintis, kartai ji atsiperka su kaupu, dažniau neatsiperka, bet turi kontrolės efektą, priešininkas verčiamas slapstytis ir rečiau išeiti į atvirą erdvę. Jeigu lėktuvus pritemti prie to masiškumo koks galėtų būti, tada tai būtų gan neįdomu, nes viską lemtų 1-2 geri metimai ir žaidimas pasibaigtų. Aišku kaina turėtų būti kosminė tokios atakos, bet tada ir mūšio laukas turėtų būti masiškai nusėtas tankais ir pėstininkais. Čia daugiau panašu į skirmish action, kada mažos priešų pajėgos susitinka kažkokiame nedideliame sektoriuje ar kaimelyje, ar miesto pakraštyje.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Na kaip, lektuvai gali atskisti 1, arba 2 arba 3. Ta prasme isivaizduok, mano sovietu pestininkai sedi apkasuose ir staiga pamato i juos atriedancia mase panteru ir tigru... vadas zino, kad korpuso rezerve yra aviacija, jis skambina korpuso vadam ir saukia i rageli
-alo, alo mums reikia aviacijos palaikimo, fasistu tankai musu ruoze bando pralauzti fronta!!!
Korpuso vadai pazada padeti kuom gali ir netrukus dangu praskrodzia tik 1 Il-2 lektuvas... atakuodamas vokieciu tankus.
Vel skambutis korpuso vadovybei.
-Jus ka achu..linot ten bl..t? atsiuntet tik viena letuva?
Korpuso vadas atsako
-tu ziurek ant ko batona trupini, galvoji kituose fronto ruozuose lengviau? fasistai puola visu frontu, kai tik galesiu atsiusiu dar!!! laikytis ir ne zingsnio atgal!!!

Cia vaizdziai pabandziau papasakoti, kodel lektuvai skraido randomu 1 arba 2 arba 3:D realiai taip ir buvo, issikvietes parama is oro tu niekada nezinodavai kokia ji bus ir kiek lektuvu atleks.
Tu perki uz 300 tasku parama is oro, bet kokia ji bus tu nezinai
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Gambler
Nomad parašė:
Last but not least, nepatiko kad nėra japonų


Yra japonai Tik Early War (1939–41) periode Pas mus lošiamas Late War (1944–45).
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
vytzka
Nomad parašė:


Zinok aviacija irgi gana logiska


Rimtai atskrisdavo po vieną, du arba tris lėktuvus randomu? Ir kuo daugiau atskrisdavo tuo sunkiau sekdavosi bombarduoti? Jei teisingai viską pamenu


Tuo lengviau Jeigu atskrenda 1 lektuvas, permeti pataikymus, jeigu 2 normaliai rideni, jeigu 3 permeti failus.

O siaip 1-3 lektuvai yra viena eskadrile tai cia normalus supporto lygis company ar batalionui su kuriuo zaidi.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Nomad
Hehe buvau supratęs visiškai atvirkščiai dėl lėktuvų skaičiaus ir rerollų. Gal tada ir nieko Bent jau makes sense. Ką aš galiu pasakyti, apskritai FoW taisyklės so far tikrai patinka.

O dėl tų late war japonų, yra kažkokie planai juos kada nors išleisti? Ar tipo jie tokie beviltiški buvo tuo periodu, kad net neleidžia armijos? Damn reik paskaityti bent Vikipediją, niekada per daug nesidomėjau WW2
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
vytzka
Daznai is kitu zaidimu zmonems buna confusing terminas "reroll hits" As irgi uztruko kol ismokau teisingai skaityti.


edit: kas liecia Late War japonus, tai greiciausiai anksciau ar veliau jie kazkaip bus. Mano supratimu, problema yra ta, kad ju sausumos technika buvo siek tiek, err, atsilikusi nuo to, kas buvo 1945 metais naudojama Vakaru Europoje, todel pakankamai sudetinga padaryti listus, kurie butu subalansuoti zaisti pries kita Late War stuffa kaip Kionigstigrus, IS-2 ir t.t.

Daugelis speja, kad butu lengviau sita sutvarkyti, padarant Pacific atskiru regionu su atskirais listais, skirtingais nuo Early/Mid/Late War, taciau tai turi ir daug trukumu (zymiai mazesnis pasirinkimas kitiems zaidejams, tik is specialiai jiems isleistu listu). Taciau pernai Battlefrontas isleido Rising Sun, Early War periodui skirta knyga, kur buvo japonu listai. Tada ju technika nebuvo dar labai atsilikusi, taciau toks precedentas leidzia tiketis kad pamatysime anksciau ar veliau ir Mid/Late Pacific.


Aisku, yra zmoniu, kurie skundziasi kad ir Western/Eastern frontams skirtos armijos nera visai subalansuotos vienos pries kitas tam paciam periode, bet cia IMO jau issikalinejimai yra.
Redagavo vytzka 2014-05-26 07:24
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Marukas
Bet suomius kazkaip padare, nors jie irgi nebuvo baisiai jau istobuleje technikos sriti 1944-45, turejo si bei ta, bet labai ribota kieki, pagrindas irgi infantry, kaip ir pas japonus.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Nu suomiai turejo psipyzdine ir naujesniu dalyku, bet jo, ko gero kazkas bus i ta puse.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas