Temos peržiūra
WarGames » Wargames - skirmish ir kita » Kiti
Tournament Test
Batma
Šiek tiek pažaidžiau ir padariau alia softuką turnyrams (generuoti poroms/standingams).
Šiuo metu dalis ten yra hardcodinta (factionai, klubai, rezultatų ribos). Taip pat pakolkas playerių orderinimas pritaikytas FoW (score -> wins -> SoS -> Secondary SoS)
Bet realiai tai galima gana nesunkiai pakeisti ir pritaikyti kitoms sistemoms ir kitokiems orderinimo algoritmams. Viduje yra numatytas susiejimas su forumo vartotoju (kad nereikėtų imti miesto/factiono/vardo), bet galima įvesti ir svečius. Poravimo algoritmas neporuos žaidėjų kurie jau tarpusavį žaidė. Taip pat stengsis poruoti žaidėjus iš skirtingų miestų ir skirtingų factionų.

Su stalais šiek tiek nesugalvojau kaip gudriai padaryti, tai pakolkas algoritmas veikia taip:
pabandom sudėlioti stalus kad nė vienas poros žaidėjas nebūtų žaidęs ant stalo,
jei taip nepavyko, pabandom sudėlioti kad bent vienas poros žaidėjas nebūtų žaidęs ant to stalo
jei ir taip nepavyko, tada pasakom fuck it ir randominam stalus

Turnyro sistemą galima rasti adresu http://www.wargames.lt/tournament.php
Ten yra įjungtas vienas turnyras prie šitos forumo temos ir jį gali redaguoti visi vartotojai (reikia tik būti prisijungus prie forumo)

Norėčiau paprašyti pasižaisti ir jei turit noro pabandyti nucrashinti sistemą B)
Redagavo Batma 2014-05-29 17:35
vytzka
Kol kas atrodo pakankamai graziai ir patogiai.
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
blackfishas
esu "menininkas", o ne matematikas, tad man negražu. veikia gerai.
Malifaux - The Guild
Infinity - Aleph (Steel Phalanx)