Temos peržiūra
WarGames » Veikla » Turgus
Parduodu STEAM žaidimus GIFT pavidalu. TRADER DARIJAUSKAS.
Darijauskas
Sveiki, forumo lankytojai

Parduodu STEAM žaidimus [color=#006600](GIFT, CD-KEY pavidalu, bet ne account)[/color]...



[color=#006600]Šioje grupėje galite sužinoti daugiau informacijos apie mano prekybą STEAM žaidimais, kitas paslaugas ir gauti automatinius pranešimus apie taikomas nuolaidas. TRADER DARIJAUSKAS grupė yra atvira, todėl prisijungti ir gauti naujienas gali visi![/color]

Paspaudę ant paveikslėlių esančių žemiau, būsite perkelti į žaidimų apžvalgas oficialioje steam svetainėje.

























[color=#006600]Yra ir daug daugiau žaidimų, kuriuos galite peržvelgti mano inventoriuje.
Taip pat žaidimus galite užsisakyti ir gausiu tai ko Jūs norite (kontaktai žemiau).
[/color]

[color=#cc0000]Atsiskaitymas:[/color]
Kol kas tik banku (optimaliausias SWED bankas, bet galimi ir kiti.). Jei nemokate atlikti pavedimų ar nežinote kaip tai padaryti, kreipkitės. Padėsiu.



[color=#cc0000]Įrodymai dėl patikimumo:[/color]
1. Atsiliepimai.
2. Turiu populiarią "Counter-Strike" žaidimo serijų grupę: "Counter-Strike Lietuva". Jei būčiau ką nors apgavęs, ši grupė būtų perpildyta nusiskundimais komentaruose.
3. Mane gali rekomenduoti jau pirkę žmonės (galbūt kai kuriuos iš jų Tu pažįsti). Juos galima rasti mano STEAM profilio komentaruose arba STEAM drauguose.
4. Pirkite ką nors pigesnio, jei nesiryžtate pirkti brangaus žaidimo. Įsitikinsite, kad esu patikimas.
5. Ir žinoma žaidimų inventorius, kuriame vis daugiau naujų žaidimų. Jei ten nėra Jūsų norimo žaidimo, nesijaudinkite, nes galite įsigyti kokį tik pageidaujate.


[color=#cc0000]Kontaktai:[/color]
- Skype: darijauskas2012
- E-mail: darijauskas94@gmail.com
- Steam profilis: http://steamcommunity.com/id/darijauskas/


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
AKu
kitu nzn bet payday gali gaut uz ~25
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Batma
Darijauskas parašė:
..(optimaliausias SW..

Žodžio "optimaliausias" nėra, yra žodis "optimalus"
Darijauskas
Batma parašė:

Darijauskas parašė:
..(optimaliausias SW..

Žodžio "optimaliausias" nėra, yra žodis "optimalus"


Ačiū už pastabą, bet šis žodis laisvąja forma gali būti vartojamas.
Redagavo vytzka 2014-07-11 04:22


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
Nomad
Nemanau kad sutaupyti keli litai verti rizikos.

Kaip tik neseniai Rebellion revokino apie 7 tūkst. Sniper Elite keys'ų, žmonėms kurie prisipirko iš tokių va shady prekeivių. relevant news video
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
AKu
Betgi paziurek i jo profili! so much +ref!
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Darijauskas
Nomad parašė:

Nemanau kad sutaupyti keli litai verti rizikos.

Kaip tik neseniai Rebellion revokino apie 7 tūkst. Sniper Elite keys'ų, žmonėms kurie prisipirko iš tokių va shady prekeivių. relevant news video


Visi žaidimai yra pirkti iš steampowered.com
Turėjau klientų tikrai labai daug, o nė vienas nesiskundė, iki šiol žaidžia ir dar grįžta nusipirkti.
Nedarykite skubotų išvadų. Jei kažkas pardavinėja žaidimus forume, tai nereiškia, kad jis sukčiauja ir panašiai. Forumai yra didesnės prekybos pradžia.
Neabejoju, kad turite pažįstamų, kurie jau yra kažką iš manęs įsigiję, nes kaip ir minėjau klientų ratas pas mane didelis. Visi patenkinti.


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
AKu
Pirmiau zaidimas ar pirmiau pervedimas?
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Darijauskas
Walgis parašė:

Pirmiau zaidimas ar pirmiau pervedimas?


Manau, kad toks klausimas net neturėtų kilti. Žinoma, žaidimas gaunamas, tik tada kai mano sąskaitoje yra apmokėjimas.
Matau žvilgtelėjai į reputaciją, tai viską ir pasako.


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
AKu

sorry
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Darijauskas
Walgis parašė:


sorry


Šaunu, parodei, koks "subrendęs" esi.


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
AKu
sure sure
pervesk man simtuka as tau aukso kilograma tada duosiu. gi paziurek pas mane internete daug komentaru yra!!! Gi jei buciau kanors apipises tikrai kazkas butu parases komentara o as jo neistrynes...
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Nedarykite skubotų išvadų. Jei kažkas pardavinėja žaidimus forume, tai nereiškia, kad jis sukčiauja ir panašiai

Aš nesakiau, kad tu sukčiauji. Tik iš tavęs perkant yra rizika, perkant tiesiai iš steamo tos rizikos nėra. Faktas. Tikiu kad turi daug klientų kuriems mama duoda 20 Lt per mėnesį ant žaidimų, jie tingi taupyti kelis mėnesius ir perka GTA iš tavęs. Bet šiame forume žinok tokių mažuma, jei išvis nors vienas. Ne ten pataikei.
Redagavo Nomad 2014-07-10 18:11
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Darijauskas
Nomad parašė:

Nedarykite skubotų išvadų. Jei kažkas pardavinėja žaidimus forume, tai nereiškia, kad jis sukčiauja ir panašiai

Aš nesakiau, kad tu sukčiauji. Tik iš tavęs perkant yra rizika, perkant tiesiai iš steamo tos rizikos nėra. Faktas.


Taip, sutinku su Tavimi, bet tam yra skirta mano reputacija.


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
Nomad
Tavo reputacija manęs nešildys kai publisheriai revokins keysus

Ir išvis tau man atrodo jau pasakė kiek čia kam rūpi tavo reputacija
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Darijauskas
Nomad parašė:

Tavo reputacija manęs nešildys kai publisheriai revokins keysus

Ir išvis tau man atrodo jau pasakė kiek čia kam rūpi tavo reputacija


Aš parduodu ne CD-KEYS, o žaidimo GIFT. Tai yra du skirtingi dalykai.
Čia tik vienam, nesubrendėliui ant mano reputacijos nusispjauti.
Nepasitikite, nepirkite. Jokios prievartos čia nėra.
Nebėra daugiau apie ką ir diskutuoti


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
AKu
Bent kainas siulytum normalias tai suprantu o cia taip stopudovai is vaiku kaip nomad sake bandai uzsidirbt

P.s. teoriskai rizikos nera nes jei revokina parasai laiska suportui pagrazina (been there done that), bet tai kainuoja laiko

O reputacija kuria sudaro komentarai internete yra nereputacija
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Nomad
Tu pudrink nepudrinęs bet nėra legit būdo perparduoti steam žaidimus pigiau ir dar užsidirbti. Arba naudoji vogtus key, arba skirtus kitiems regionams, abiem atvejais iš tavęs pirkti rizikinga, gift ar ne. Trečias variantas kad varai į nuostolį bet aš juo nelabai tikiu
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer
Darijauskas
Nomad parašė:

Tu pudrink nepudrinęs bet nėra legit būdo perparduoti steam žaidimus pigiau ir dar užsidirbti. Arba naudoji vogtus key, arba skirtus kitiems regionams, abiem atvejais iš tavęs pirkti rizikinga, gift ar ne. Trečias variantas kad varai į nuostolį bet aš juo nelabai tikiu


Yra, jeigu logiškai pradedi mąstyti.
Žaidimai visi yra pirkti iš steampowered.com, akcijų metu ir parduodami ne akcijų metu.
Nereikia šmeižti.


Parduodu STEAM žaidimus (GIFT PAVIDALU).www.steamcommunity.com/groups/darijauskas
Nomad
Ir jei paskaityčiau žaidimų EULA ten nerasčiau kad draudžia tau juos perpardavinėti?
Ein Verein, ein Spiel, ein Führer