Temos peržiūra
30-ta savaitė
Marukas
Išviso sužaista žaidimų nuo 2014m (nuo 2013m):

WHFB: 8 (61)
WH40K: 2 (23)
Infinity: 2 (20)
WM/H: (17)
DW: (12)
FOW: 15 (11)
FA: (2)
BFG: (1)

Na Saulius, tai ar pasiruoses sestadieni supliekti kokias 2-3 partijas WH?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
mindauxx
Sveiki,

Esu Mindaugas iš Kauno. Esu architektas, užkietėjęs dviratininkas (mėgėjiškai dalyvauju varžybose) ir modeliuotojas (popieriniai ir plastikiniai modeliai). Modeliuoju jau 10 metų. Jau seniai norėjau pradėti "Flames of War", bet tik dabar prisiverčiau rasti pinigų ir laiko. Labai noriu susitvarkyti armiją, padaryti šiek tiek terreino ir pasirodyti jūsų klube, išbandyti pirmasias partijas ir jei patiks - įstočiau į klubą (su visais mokesčiais ir t.t.).

Noriu pristatyti savo dažomą vokiečių Panzerių armiją (gali būti Panzerkompanie ar SS panzer group, ~1750 taškų). Kaip matot dažymas dar tik įpusėjęs, vieniems padarytas tik kamufliažas, kitiems jau nudažytos detalės ar uždėta "future" gloss lakas su dekolėm ir wash'ais. Į PSC modelius pridėjau švino, kad svertų kaip BF modeliai
Modeliukai ekonominiai: iš Plastic Soldier Company, Battlefront modelių nedaug. Vieną iš Panzer IV net pats atsikopijavau nuo Battlefront pasidarydamas silikoninę formą ir atliedamas resin modelį. Bet medžiagų kaštai ir terlionė gavosi brangiau nei pirkt gatavus, nebent įsivažiuočiau konvejeriniu būdu Rulebook ir sourcebook'us parsisiunčiau PDF, kaip tikras lietuvis. Po to armijas susidariau per easyarmy.com. Taigi neturiu gražių knygelių, templeitų ar tokenų, viską atsispausdinsiu pats. Jei žaidimas patiks žadu tobulinti armiją pridėdamas infantry (jiems jau ruošiami Sdkfz 251/1) ir kokiais nors perliukais (Sturmtiger ar Pak43).

Noriu pagaminti ir šiek tiek terreino. Bažnyčią suklijavau iš popierinio kit'o, padariau galimybę į ją papulti pėstininkams (bent primityviai). Iš eBay traukiau pigių, bet fainų medukų geležinkelio modeliuotojams, tai su jais padarysiu irgi šiokio tokio terraino. Man kūrybingumo netrūksta, todėl pascratchbuildinsiu mišką, porą linijinių terrainų (medžių linija su tvora), dar porą kaimo grytelių iš popieriaus.

Padariau nemažai, bet liko dar daugiau padaryti. Norėčiau kada prisijungti, susipažinti, pažaisti, galbūt dar ir su neišbaigta armija.

Tiek. Iki susitikimo.



Marukas
Sveikas mindauxxx, saunu, kad susiradai mus esi laukiamas klube, kada tik turesi laiko ir noro, gali ateiti nors ir si sestadieni. Flames of war zaidzianciu Kaune yra kokie 4 zmones (aisku dauguma vokieciai, bet as pvz. zaidziu uz sovietus) Vilniuje zaideju yra siek tiek daugiau, bet ir Kaune galima smagiai pasizaisti O turnyrai pagrinde buna Vilniuje.

Tavo tankai ir terreinas atrodo tikrai sauniai!!! ir tanku visai nemazai.

Klubas musu gana, paprastas, kuklus, vietos nedaug, bet zaidimams tikrai pakanka

Taip kad pasiimk kauliuku, tanku ir ateik zaisti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Sveikas, pazaisti ir susipazinti gali bet kada patogiu metu. Rasai cia i tema, kad nori pazaisti ir lauki atsakymo, kas gales tau tinkancia diena pazaisti ir zaidziame Taip kaune pagrinde vokieciu armijos, bet tai nemaiso zaisti
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Karolis
Sveikas, Mindaugai! Labai saunu, sulaukti dar vieno FOW zaidejo Kaune.
Armija atrodo tikrai sauniai! Kaip ir baznycia fone.
Tikiuosi greitu metu susimatysim!
AKu
Sveikas! Puiku kad uzsimanei prisijungti, tikesimes viskas patiks ir tikiuosi uzsikabinsi ne tik ant fow :troll:
Kauno "Legatas" klubo prezidentas.
Kreipkitės, padėsiu

X-wing: just Scum & no villains
Infinity: CA
Marukas
Su Saulium nuo ryto sestadieni zaisim WH, jei kas tures noro ateiti pablevizgoti ar siaip pabendrauti, tai laukiam
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Suzaidem siandien su Karolio 1 FOW partija. (informacija statistikai)
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Sužaisime porą partijų tikrai Mariau. Aišku aš labiau norėčiau 2500pt žaisti, 2000pt šiek tiek riboja mano standartinius variantus ir gausis visai kitoks žaidimas nei įprastai.

Sveikinimai Mindaugui ir laukiame kada pasirodant klube.
Redagavo Saulius 2014-07-24 15:23
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
TerTer
Istrinta.

Edited.
Redagavo TerTer 2014-07-25 10:26
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Saulius parašė:

Sužaisime porą partijų tikrai Mariau. Aišku aš labiau norėčiau 2500pt žaisti, 2000pt šiek tiek riboja mano standartinius variantus ir gausis visai kitoks žaidimas nei įprastai.


2000pts mane taip pat riboja, todel bus dar idomiau, reikes pasirinkti kas svarbiau, o ne susidet viska ko tik reikia Tai ryt 9,30 pradedam.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Ryt 9:30, bet as neturejau laiko susideti 2000pt. Turiu tik 2400 ir 2500.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Suzaidem 3 partijas, witch hunter'iu deka laimejau visas 3 partijas Taikliais suviais i aki, paklodavo vampyrus, ko pasekoje vampyru armija budavo priversta pasiduoti

Beja klube jau yra radija, taigi zaisti galima bus klausant muzikos
Redagavo Marukas 2014-07-26 16:00
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/