Temos peržiūra
32-a savaitė
Marukas
Išviso sužaista žaidimų nuo 2014m (nuo 2013m):

WHFB: 11 (61)
WH40K: 2 (23)
Infinity: 2 (20)
WM/H: (17)
DW: (12)
FOW: 16 (11)
FA: (2)
BFG: (1)

Na ar yra kas kas noretu pasikapoti fantasy?
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
6dn vaziuoju i Vilniu zaisti FOW grand Battle 6000 vs 6000 pts, 3v3.
Redagavo TerTer 2014-08-08 10:19
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
mindauxx
Sveiki,

Noreciau su savo vokieciu tanku armija (1750pt) pasirodyti pas jus klube, galeciau kitos savaites pirmadieni arba antradieni (Rugpj. 11-12) vakarais, po darbo, nuo penkiu. Gal vyks koks zaidimas, kuri galeciau apziureti arba atsirastu norintis su manim, nei kart nezaidusiu, pameginti suzaisti/pasimokyti ? Aciu.

Rasykit i PM arba man i telefona 8-6trylika-92673
Redagavo mindauxx 2014-08-06 10:51
TerTer
Manau galima sulosti. Kuri diena tiktu labiau ar 1 ar 2dn zinosiu 6dn vakare arba 7dn. Tai parasysiu tiksliau, galesime pazaisti/pasimokinti. Man tinka nuo 18h.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Saulius
Aš planuoju šeštadienį su mariumi WHFB pasižaisti, nuo 9:00 - 13:00. Jei yra noras Mindaugai gali ateiti, su mielu noru paaiškinsime wargeimingo subtilybes iš savo daugiametės varpinės. FoW TerTer tikrai geriau už mane su Mariumi išmano ir gali apmokyti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Saulius parašė:

Aš planuoju šeštadienį su mariumi WHFB pasižaisti, nuo 9:00 - 13:00. Jei yra noras Mindaugai gali ateiti, su mielu noru paaiškinsime wargeimingo subtilybes iš savo daugiametės varpinės. FoW TerTer tikrai geriau už mane su Mariumi išmano ir gali apmokyti.


Ir as planuoju su tavim zaisti nuo 9.00 2500pts.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
Saulius
Šį kartą taip lengvai vampyro nenušausi :), tikiuosi.
Žodžiu bandysiu davesti rosterį iki maks universalumo ir išmokti su juo žaisti.
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
Marukas
Na ka gi, suzaidem pora partiju, pirmoje partijoje vampyrui isties pavyko prasmukti pro raganu medziotojus.. ir jis vienas uzmuse steam tanka ir apie 18 greatswordu... Niekas nebegalejo sustabdyti to niekso Crypt horrors uzmuse virs 20 alebardininku, o kita dalis zuvo nuo kazkokio prakeikimo baisia mirtimi :).... Imperija pralaimejo...

Taciau per antra partija numireliai vel narsiai puole i prieki (gal kiek per drasiai) isbego du raganu medziotojai, sove pirmas.... nepataike, sove antras... pyst vampyras giuvo ir nebeatsikele, uraganine ugnis is sautuvu ir hellblasterio isdauzo skeletonu buri, lieka du numireliu herojai ant pliko lauko ir kitas raganu medziotojas uzmusa white king'a BSB tada trumpas pasispardymas ir vampyrai pasiduoda
Redagavo Marukas 2014-08-09 19:02
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
mindauxx,
Tai 1dn (08.11) 18.15h man tiktu pazaisti. Jei tinka parasyk, sulosim.
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
TerTer
Algi pakeisk klubo info temoje kur lokines, nes kaip ir klaidini zmones
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels