Temos peržiūra
33-a savaitė
TerTer
Išviso sužaista žaidimų nuo 2014m (nuo 2013m):

WHFB: 13 (61)
WH40K: 2 (23)
Infinity: 2 (20)
WM/H: (17)
DW: (12)
FOW: 16 (11)
FA: (2)
BFG: (1)


As siandien (1dn, 08.11) zaisiu FOW su mindauxx nuo 18.30. Gal dar kas nors prisijunks?

PS. Algi pakeisk klubo adresa temoje, kur lokines, nes klaidina zmones
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
mindauxx
Šiandien sužaidėm vieną partiją su TerTer, vokiečiai prieš vokiečius. Labai ačiū už tokį pradžiamokslį. Man dar reikia daug žaist, kad įsikirstum. Gal ryt dar pavyks pažaisti su Karoliu. Šį kart buvo "naujoko sėkmė", bet gal dėl tam tikrų niuansų, kuriuos pats TerTer man pasiūlė, nes savo jėgom nesu pakankamai įsisavinęs taisyklių ir nebūčiau sugudravęs kaip laimėti.
Atgabenau porą mano gamintų popierinių 15mm pastatų, su laiku pagaminsiu dar terreino.



Saulius
Tai supratau, kad patiko?
Just small amount of people know - what to do with freedom!!! Just few of us deserve real freedom!
Kauno WHFB Legato klubas
WHFB : Vampire counts 1000pt / Ogre Kingdoms 3000pt / Tomb Kings 2800pt / Dwarfs 3000pt / O&G 1500pt
DW : Russian coalition
mindauxx
Beabejo, labai patiko. Smagu buvo pazaisti su maloniu zmogum TerTer.
Marukas
Ir pagaliau tavo tankai atgijo, vazinejo, saude sveikinu prisijungus prie klubo
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Tai ar suzaidet dar FOW partija? Karolis su mindauxx turejo losti?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
mindauxx
Jo, sužaidėm. Karolis su infantry gynė miestelį, o aš su tankais puoliau. Jam labai neblogai pavyko su savo Pak40 atlikti ambush ir nukauti mano panteras, bet galiausiai aš užassaultinau pagrindinę bažnyčią. Assaulto metu galva nuo taisyklių mišrainės visai išvirė, bet galutinai užėmiau. Nors teoriškai Karolis dar turėjo šansą tęst žaidimą, bet buvo vėlu, tai baigėm. Aprėpėm tikrai sudėtingą taisyklių porciją, buvo labai naudinga. Ačiū.
Gambler
Assaultai bendrai yra labai bjauri taisyklių dalis, o assaultai į pastatus išvis labai rizikingas reikalas. Gerai, kas gerai baigiasi
Warmachine - Khador
Hordes - Skorne
Flames of War - Germany, USA Easy Company
Marukas
Su Karoliu suzaidem partija FOW, sovietai pries amerikiecius. zaidem nuo 9 iki 13val po dideliu kovu, ir dideliu nuostoliu, nutarem partija uzbaigti draugiskai, be laimetojo cia tas scenarijus kur nera ejimu limito...
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
vytzka
Per keturias valandas be laimetojo, really? Kas ten per listai pas jus?
Anima Tactics: Church, Azur Alliance
Warmachine: Mercenaries
Flames of War: USSR, 大日本帝国
Mano moderatoriaus balsas yra ryskiai melynas
Karolis
Zaidimo ten buvo 2 val ir 20min ir tai pakalbant apie politika tarpais :-)
Kronas
Kuris žaidė už "Humanitarian Convoy Company"?
If you kill one man you are murderer.
If you kill ten you are a monster.
If you kill a hundred you are a hero.
If you kill ten thousand you are a conqueror!
Boyar Aleksandr of Kislev
Marukas
Siaip kova gavosi sioks toks stumtraukis, Karolis isdauze mano tankus, patrankas.. as padegiau kelis jo tankus, o tada pas mane liko turbut 30 baziu pestininku, Karolis per turna gal 2-3 nusaudavo tai butu truke ilgai... tada seke nesekmingas amerikieciu tanku puolimas pries sovietu pozicijas ir tada nutarem baigti musi. Be to buvau senai zaides, tai pamirsau mesti viskokius testus ir viena mano patranku baterija kazkur pasiklydo ir neatejo... Amerikieciu tankam sunku pries sovietu pestininku mases.

Aisku kaip seni wargameriai, aptarem savo sveikatos problemas, tada pasidalinom geopolitinem izvalgom pasiziurejom per yotube "islaisvintoju" sou kuriam nera analogu "v mire"

Na bet tikiuosi sekanti karta pavyks rimciau pasikapoti
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Ka reiskia pasiklydo patranka ir neatejo? Jei apie rezervus kalbi kazka blogai zaidet tada ar kiek ten turnu buvo?

NU tai jei amerikieciai nesekmingai puola rusu infantry, tai rusai reiskias gerai laikosi ir galejo laimeti Beto kokia misija zaidet?
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
Pasiklydo, reiskia , kad as apie ta baterija pamirsau ir jos nepanaudojau

O misija kazkokia "atack" Karolis puole, ir ten nera turnu limito..

Amerikieciai dar turejo tanku, ju pamusti neturejau su kuom, tai zaidimas butu buves, toks kad Karolis dar kokius 3 ejimus butu pasaudes, o tada butu uzasaultines, bet Karoliui skambinejo kazkokia nekantri mergina, man pradejo skambinti zmona, ir nutarem baigti kara
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/
TerTer
Siaip jei jis attackeris buvo, speju turejo but misijoje, kad nuo 6 turno, jei priesininku nera per 16" nuo obj tu laimi ar pan Nu bet jus cia susiziuret turejot

O kad pamirsai, tai pats kaltas tada jau
Viskas prasideda nuo idėjos!

Warmachine/Hordes: Cygnar
Flames of War: Germans
X-Wing: Rebels
Marukas
tai Karolis ir buvo netoli objektyvo visa laika su savo tankais, bet ir mano pestininku ten kruva sedejo, tai tas objektyvas niekeno buvo man atrodo mes suzaidem 7 ar 8 turnus. Ir nutarem sito scenarijaus draugiskai daugiau nezaisti.
Hordes-Trollbloods
WM-Khador
mk2:W-11,L-15
mk3:W-9,D-1,L-5
Infinity- Haqqislam,Morat Aggression Force
Malifaux-The Guild


Blogas apie miniatiuras :http://mwargaming.blogspot.com/